Jump to content

Recommended Posts

da, to sam svuda procitao. Ali 1k po shellu je mnogo u odnosu na 255 za stock. sta si mu rokao od perkova? :)

Marko jel si ti siguran da si razumeo šta sam napisao? Imaš dve opcije:

a.) Da ga ne istražiš na t25 i onda da moraš da ga istražuješ na t28

b.) Da ga istražiš na t25 i onda da ga imaš odmah na t28 na kome _moraš_ da ga imaš da bi išao na t95

Uostalom ako ti je 1k po granati mnogo ili batali igru ili kupi premium tenk pa farmuj pare sa njim.

Od perkova imam za sada samo brothers in arms, lol.

Edited by abohac
Link to comment
Share on other sites

ma da, skapirao sam, ionako je posle malo lakse nabudziti posadu sa elitnim tenkom :) i da, taj BIA mi je nekako najrazumniji kad ih imas na celoj posadi posto ti povecavaju sve... pogotovu kada vozis neki brod od tenka koji ima 6 ljudi

BIa ti je manje više najsmisleniji izbor za bilo koju ekipu koju ćeš zadržati.

Link to comment
Share on other sites

Kupi ramer, stavi dvogled i mrezu. Em ces da pucas brze, em ces da imas bolje polje vida a sam ces biti manje vidljiv. Makar je taj nizak, ne kao prethodni u liniji pa mozes da se sakrijes po nizim zbunovima. Suspenzija se kupuje za tenkove koji jure po mapi a ne za one koji ce da stoje u jednom mestu i prave sacekusu.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Kupi ramer, stavi dvogled i mrezu. Em ces da pucas brze, em ces da imas bolje polje vida a sam ces biti manje vidljiv. Makar je taj nizak, ne kao prethodni u liniji pa mozes da se sakrijes po nizim zbunovima. Suspenzija se kupuje za tenkove koji jure po mapi a ne za one koji ce da stoje u jednom mestu i prave sacekusu.

Td 7 tiera koja ima ploču od 80mm i ide 50+ na sat definitivno nije meta koja stoji u mestu i pravi sačekušu. Osim ukoliko ne preferiraš kampovanje, ofc. :D

Link to comment
Share on other sites

Sigurno nece da juri prvi ako ima plocu od 80mm. To sto je brz mu samo dozvoljava da dodje do zbuna prvi :D. Poprilicno ih vidjam u igri, ocigledno vecina prati tvoju logiku ... kamikaze medalja nije za bacanje a ni to jedno ubistvo :D

edit: Pre amera, ista prica je bila sa ruskim TD-ovima, Su-100 brz ali busan, sve moze da ga probije. I sad ga igram, ista prica. Cim te vide, brzo gines. Svaki TD osim onih tesko oklopljenih spreda ako se isturi u bitci popije bonu. Svakoj artiljeriji, koja zna da igra, prioritet su TD-ovi i druga artiljerija. Stoga ta brzina nije da ramujes neprijatelja ili da ga juris misljeci da imas kupolu vec da bezis od artiljerije i da se pozicioniras prvi.

Edited by Pekarman

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Iskreno, nema neki top za snajperisanje na pocetku, tako da da se uglavnom druzim sa srednjim tenkovima i teskasima u nekom jurisu... sve sto pokusam da busim spreda mi dinguje dosta puta, iako gadjam slabije delove pod uglom od 90.

I brate pekare, jebi se, kad si mi rekao spomenuo za upotrebu engleskih reci u srpskom jeziku, sad imam gadne probleme sa upotrebom termina iz igrica :)

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Sigurno nece da juri prvi ako ima plocu od 80mm. To sto je brz mu samo dozvoljava da dodje do zbuna prvi :D. Poprilicno ih vidjam u igri, ocigledno vecina prati tvoju logiku ... kamikaze medalja nije za bacanje a ni to jedno ubistvo :D

edit: Pre amera, ista prica je bila sa ruskim TD-ovima, Su-100 brz ali busan, sve moze da ga probije. I sad ga igram, ista prica. Cim te vide, brzo gines. Svaki TD osim onih tesko oklopljenih spreda ako se isturi u bitci popije bonu. Svakoj artiljeriji, koja zna da igra, prioritet su TD-ovi i druga artiljerija. Stoga ta brzina nije da ramujes neprijatelja ili da ga juris misljeci da imas kupolu vec da bezis od artiljerije i da se pozicioniras prvi.

Brzina služi da je koristiš a ne da stigneš prvi i onda se zabetoniraš sa lošim armorom i 870 hp-a. Po tvojoj logici light armor jedinice sa velikom brzinom treba da dođu prve negde i onda da bleje. Ako pogledaš malo bolje videćeš da nigde u vojnoj strategiji ne postoji taj koncept, niti da u bilo kojoj fps igri bilo ko bira brze klase da bi blejao u mračnim ćoškovima i uglovima... Moraš da nastaviš da budeš pokretan ako imaš brzinu a nedostatak armora i hp-a inače ti nema spasa.

p.s. ja sa t25 nikad nisam uspeo da igram tako kako ti kažeš, stalno mi se dokotrljava neko sa više helta/armora i onda me oleši ili me ubije pre nego ja njega, mnogo bolje rezultate sam postizao sa jurcanjem po mapi i iskakanjem iz neočekivanih vektora kao i kao "dodatni top" nekom jačem tenku sa kojim sam se kotrljao u napad.

Edited by abohac
Link to comment
Share on other sites

Па ако си стиго до 4.- 5. скила онда стави шта оћеш [:D]

Зависи који и како играш са њим, на неког тигра може, ово остало по мени нема неког смисла. Мада ако си потрошио све ''смислене'', стави, што да не.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

igrica je fenomenalna, daj sebi malo vremena dok se dodatno zarazish :)

btw za chinjenicu da ne mozesh vola da pogodish ti je krivo pre svega neiskustvo posade (kod njihovih slika izrazeno u procentima), tako da samo lagano, mozesh ti to bratac :)

btw da li je neko doshao do is2 ? zanima me kakav je, odnosno da li da krenem na ht kineske ili drugim putem :) u principu josh nisam usled nekih obaveza krenuo sa kinezima, ali cu verovatno pocheti da ih strahovito grindam vec ovih dana :)

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...