Jump to content

Rio 2016


Lucky

Recommended Posts

durenta bre ne moze niko u NBA-u da cuva sta vam je. Sa njim jedino sto mozes da uradis je da se molis da ce brzo da se zaustavi. Jbga, ameri se dobijaju jednom u 100tekmi i to ako svima bude dan. To se sinoc nije desilo i to je to. Sto kaze sarma, mogao je bogdan i svaki njegov sut da da opet bi bilo 30+ razlike, jer su kolektivno preslabo odigrali.
 

Meni je bre prepuno srce kad vidim da ameri moraju da salju jbnog pol dzordza da cuva tea. Odrzao je casove kosarke svakome ko ga je cuvao na ovom turniru

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 667
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

oh hai
ja biK da se ponovo javim na topicu sa pohvalama i čestitkama za naše olimpijce, svaka im čast 

S obzirom na ukupne uslove, 8 medalja je jako lep rezultat i trebalo bi da bude povod za veći rad i ulaganja i motivacija za bolje rezultate u buducnosti, a ne platforma za bacanje krivice i djubreta na ljude oko sebe jer nije postignuto nešto što je neko zamilsio, bez obzira na realnost te zamisli.

Mislim da smo svi svesni da finale od sinoć nije bilo ni približno onome što može naša reprezentacija, ali eto imali su takvo veče.
S druge strane igrali su ko zmajevi kad je trebalo u prethodnim mečevima i čestitke njima još jednom

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, shoocky said:

durenta bre ne moze niko u NBA-u da cuva sta vam je. Sa njim jedino sto mozes da uradis je da se molis da ce brzo da se zaustavi. Jbga, ameri se dobijaju jednom u 100tekmi i to ako svima bude dan. To se sinoc nije desilo i to je to. Sto kaze sarma, mogao je bogdan i svaki njegov sut da da opet bi bilo 30+ razlike, jer su kolektivno preslabo odigrali.
 

Meni je bre prepuno srce kad vidim da ameri moraju da salju jbnog pol dzordza da cuva tea. Odrzao je casove kosarke svakome ko ga je cuvao na ovom turniru

+1

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, voodoo_ said:

Jeri ćeš da ideš?

I kad smo kod Tokija, je l može opet onaj album pre zemljotresa sa čarobnim slikama punim boja? :D

To mi je master plan, u najgorem slučaju idem da volontiram na igrama 2020!

Mislim da sad radi search na forumu ko car, pa odeš na zable, i u advanced searchu staviš japan i da je topic napravljen između 1. i 10. septembra 2010. i ne možeš da omaneš!

 

A što se utakmice tiče - Ameri su krenuli najozbiljnije moguće u odbrani, što su održali do skoro samog kraja, kad su se opustili. Imali smo egal, dok Durantula nije krenuo da sabija, a mi omašili sve šuteve koje smo mogli da omašimo.

Jebiga, ostaje žal, pa i razočarenje, što nismo odigrali najbolju utakmicu kad je trebalo, ali je činjenica da je ovo drugo mesto na OI ogroman uspeh.

Verujem da će momci da napreduju dalje kao igrači i da za dve godine sabijamo na svetskom!

Edited by fushi.ryuu

.: l@w
.: co-founder of kouteki

Link to comment
Share on other sites

Nisam bio pri internetu 2 dana i prelistah postove ovde

Kakvi smo mi nama kraljevi :)

Jeste smor, al sa amerima moramo malo vise misica imati, klupa nam nikad slabija nije bila i malo vise srece jebg. Svaka im jebena cast u svakom slucaju!

4 ekipna sporta 4 medalje, do jaja predobra olimpijada na kraju

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Zverko, pošto vidim da sada sabijaš i sa poznavanjem basketa, kad je Bogdanović pokušao to u nba?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Pa mislio je na Bojana Bogdanovica, u cemu je problem kad je covek Srbin, sala je na vas :tf: 

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Izabran 2014. - ja sam i napisao da su "pokušali da odu u NBA", ne da su igrali. U teoriji može nekad da se desi da ga neko uzme, ali je još daleko od toga. Upravo to sam i hteo da kažem - njihovi igrači su standardni u svojim NBA timovima, naši bolji igrači nisu ni blizu tome trenutno a tamo se fakat igra najbolja košarka.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

sansi su hteli da dodje odmah, ali je resio da odigra jos sezonu u evropi tada, posle je trejdovan u kingse. dakle, pls.

@nba vs evropa

mislim da je vreme da izjednace pravila, bar tu trojku da povuku iza ako nista drugo.

Edited by Vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Vlada_ said:

sansi su hteli da dodje odmah, ali je resio da odigra jos sezonu u evropi tada, posle je trejdovan u kingse. dakle, pls.

@nba vs evropa

mislim da je vreme da izjednace pravila, bar tu trojku da povuku iza ako nista drugo.

Aman, uopšte nemam ništa protiv Bogdanovića, naprotiv, Bože zdravlja igraće u NBA. Pogrešno sam se izrazio u prvom postu gde sam njega naveo kao "pokušali pa otpali", izvinjavam se. Ali je i dalje tu suština - ako je to njegova odluka onda ni on sam ne smatra da je trenutno materijal za NBA tim u ovom trenutku a mi od njega očekujemo da igra egal protiv Amerikanaca koji su standardni u svojim NBA timovima. Jedini put kad smo mi dobili Amere na velikim takmičenjima je bilo 2002. kad su nam u timu igrali Divac i Stojaković koji su bili uz Vebera nosioci igre jednog NBA tima (Pedja je te i sledeće godine igrao i NBA All-Star meč, dakle bio je među top 30 igrača u celoj NBA) i imali smo pored njih još 4 NBA igrača (ok, Radmanovića možemo da računamo kao pola :) Dakle mi smo imali bar pet ozbiljnih NBA igrača u tom momentu a sada imamo jednog kome je ovo rookie sezona. Nije loše imati ni top evropske igrače, tada neprevaziđeni Bodiroga, danas Teodosić. Ono što hoću da kažem da nije bilo realno u ovom momentu očekivati da igramo egal sa Amerikancima kada oni igraju ozbiljno, to je bila cela poenta priče. 

Glede razlike Evropa-Amerika, ona je u ovom trenutku i više nego očigledna, što zbog para, što zbog tempa koji se tamo igra. Dal će trojka biti pola metra tamo ili vamo mislim da bi se svi navikli, problem je što oni tamo igraju 82 utakmice po 48 minuta u regularnom delu sezone. Primera radi Teodosić je ove sezone odigrao Evroliga+VTB liga oko 60 utakmica (30+30) po 40 minuta, on je na terenu provodio po 27 minuta a Durent preko 35. Kad se sve sabere Durent je na terenu u regularnom delu sezone proveo skoro 40% vremena više. A da ne ulazimo u to koliko je VTB liga smešna u odnosu na NBA utakmice. Prosto ulaže se više, igraju više, fizički su spremniji od bilo koga u Evropi, dok se to ne promeni teško da ćemo moći da im pariramo timovima sastavljenim pretežno od igrača iz Evrope. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Apropo NBA vs Evropa prica, ono sto "DOPINGOVANI CRNCI" ekipa ne moze da shvati jeste to da je ogromna razlika u poimanju kosarke i da verovatno na individualnom nivou sutnu tu usranu loptu na kos 8989784848 puta vise nego average Evropljanin koji nauci sta je pick and roll sa sedam godina:DD Po meni je tu najveca razlika, sistem koji je tamo postavljen na individualnom razvoju, a ovde kod nas na timskom. Plus naravno ulaganja koja su veca nego sto ima cela Evropa zajedno i jednostavno vrhunska selekcija u kojoj iskace kvalitet koji proizilazi iz kvantiteta. Zato je Evropa i prepuna crnaca "rasnih strelaca" jer je tu najlakse da se pravi razlika, toliko se malo centara vrhunskih dovodi iz Amerikama i to nije slucajno.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

2002ge smo pobedili i zato sto nismo igrali protiv potencijalno najjacheg sastava Amerike. Oni sada imaju veci broj lidera nego tada. Da li je neophodno da imash veliki broj NBA igraca da bi ih pobedio, ne znam. Kapiram da pomaze. jer znash bolje igraca protiv koga igras. 

moje misljenje je da mi imamo dobar tim za naredne 4 godine, koji bi mogao biti josh bolji. Marjanovic i Braduljica ce u Tokiju imati 32 godine (znachi moze da bude i dalje dobar tandem), Jokic 25 (tek ce onda da jebe), Markovic 32, Bjelica 32, Teo 33, Bogdan 28, Kalinic 28,  Jovic i  Nedovic 29, Macvan 31, .... u sustini to ce biti verovatno kraj karijera u reprezentaciji za raduljicu, Markovica, Bjelicu, Tea, Macvana. Ovaj tim je sada igrao u gotovo savrshenim godinama igraca za basket - od 24 do 30. Na zalost osim Jokica, tesko da bih za ikog mogao da kazem da ce nam biti uzdanica josh deceniju, nekoga ko bi mogao da preuzme inicijativu kada ovi izadju iz zenita. Nisam strucnjak, ali zeleo bih da vidim na sledecem evropskom prvenstvu, pored Jokica, josh jednog ili dva "klinca", pogotovo ako bi neko od njih mogao da se razvija u dobru trojku koja nam je deficitarna, da nam se ne desi situacija oko 2005te, kada posle zlatnih likova smo spali na Avdalovica na pleju.

Na primer, Nikola Radicevic (22 godine) bi mogao da bude perspektivan reprezentativni plej, barem u rangu jovica i nedovica

Edited by iguana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Pa imas na trojci Dangubica i Zagorca ali je pitanje kakve Misko, a bogami i oni sami imaju planove narednih godina. Milutinov, Luka Mitrovic, Guduric (koji je imho morao biti ove godine u sastavu) su takodje na sirem spisku realno i svakako ce jos napredovati tako da daleko od toga da treba da ocekujes recimo da Macvan igra u Tokiju:)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Lucky unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...