Jump to content

Rio 2016


Lucky

Recommended Posts

  • Replies 667
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

TOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO BREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

adsdfjgdhfladfdsgaufgdsafsdiouagfdiufgaduisfgiuadsfgasd NEBESKI NAROD

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

vaterpolistima isto sve ulazi .. ne znaju italijani sta im se desava 

 

bas sabijamo ekipne sportove, mnogo sam ponosan! :) steta za kosarkasice, ali borice se za trece mesto, nema veze! nisam ocekivao da ce zenske  bilo sta uraditi na ovim igrama, kad ono...

opet igramo sa hrvatima, ovoga puta finale vaterpola.  

 

AJMO NASI!!

Edited by Mitch

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Svasta je spominjao :D imam transfer neprijatnosti dok ga slusam. Raca sa druge strane sabija sa podacima :)))

Samo jedna u nizu gluposti je kada je za Dalilah Muhammad rekao kako novinari cesto grese i izgovaraju njeno ime kao pesmu Erika Kleptona "DELAJLA" a treba Dalila...

fml

Link to comment
Share on other sites

Vecinske vlasnike ove igre ne zanima kolika je sila protiv njih, vec koliku svetinju brane... kada se sastanemo u kriketu ( jel kriket ono sa drvenom loptom sto se igra tri dana po ceo dan???) ili ragbiju onda cemo razmisljati na tu temu...

Jebe nam se sto su australijanci gospodari nba prstenova... jebe nam se sto su ljudi istripovali da na ovom takmicenju za nas ne postoje ni bronza ni zlato... ispadose spanci vanzemaljci... samo neka tuku amere, pa da im cestitam na srebru... i za usa nas boli kurac... kao sto je "jusa" doneo pobedu sportu nad farmacijom, nas je cilj da donesemo pobedu igri nad fizikalijama... pobedu lucidnosti nad silom... pobedu inteligenciji nad sirovinom... 

Svaki nas poraz je izuzetak koji potvrdjuje pravilo... kosarka je sinonim za srbiju... mi smo te njuske...

Nebitno je ko igra... nebitno je kakav je igrac... bitan je dres koji ce veceras nositi nasi momci... dres u koji su utkani svi oni koji su ga sa ponosom i nerealnim uspehom nosili... dres koji ti ne dozvoljava da se predas... dres koji te sprecava da promasis kada ne smes da promasis... 

Istorija je uciteljica zivota... pre ovih danasnjih momaka, harale su legende poput kice, moke, divca, djordjevica, bodiroge... ali i mnogi drugi koji su imali privilegiju da udju u istoriju iako nisu bili vanzemaljci... ako gurovic  i jaric mogu da natrpaju amere... (i adrijanu limu!!!) Ako teo moze da otme borbu za medalje istim ovim spancima... ako jovic moze da pogodi prvu trojku na mecu dva kinta pre kraja sa pola terena... ne vidim zasto se jeean bogdan danas ne bi usrao u kengure... ili neko potpuno neocekivan... npr nedovic... pa kako objasnjavate raduljicino posterizovanje sarica??? Vracanje na fabricka podesavanja... neki bi isli toliko daleko i rekli: vratio ga u pravoslavlje... pa imao je covek flesheve danilovicevog kucanja... kao sto bogdan ima flesheve saletovih trojki... 

To je neke neobjasnjiva sila... koja prkosi svemu poznatom... koja rusi granice... koja nam daje nepravednu prednost nad ostalim obicnim ljudskim bicima...

Nasa vera je jaka... mi vise verujemo u kosarku nego u boga... mi uzivamo u lepoti igre... mi smo jebena srbija... nase pobede su stvarnost... nasi porazi su matrix... 

Uzivajte veceras... porazi su trenutni... pobede su vecne... sve sto ce se desiti je potpuno normalno... mi smo merna jedinica za kosarkasku silu... 

Link to comment
Share on other sites

  • Lucky unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...