Jump to content

Rio 2016


Lucky

Recommended Posts

  • Replies 667
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

37 minutes ago, Highl1 said:

I jeste, ako si prvi u bilo čemu, EP ili SP, drugi, treći, ti to sabijaš. Ali, da li to sabijanje sporta stvarno treba da dovede da imamo nacionalne penzije? Ili da zbog medalje na SP neko dobije stan? Mi smo već ovako siromašni poprilično, i mislim da svako upumpavanje para na silu za takve stvari je bespotrebno. Imaš sad situaciju da se za zlato dobija 40k evra, a da stalno imaš neke akcije kako nema novca za lečenje neke dece i sl. Kapiram i ja da idem u krajnosti, ali meni je taj naš sistem razbacivanja keša na, realno nepotrebne stvari, stvarno preteran. 

Nije omaložavanje uspeha, nego jednostavno, mislim da treba da promenimo pristup prema sportu. Da Udovičić ne izlazi sa najavama od 15 do 18 medalja, kao i Divac, da ne bude "omg Ivana i Zorana i ovaj su sigurne medalje omg", da ne bude kukanja kad ne ostvare uspeh (ko juče sa Maksimovićkom i onim retardiranim Andjušićem koji novinari jedva čekaju da prenesu u medije i krene spinovanje), ljubomore (po ko zna koji put slušamo o Čaviću protiv čoveka koji ima jebene 22 zlatne medalje) i slično, nego da krenemo sa normalnim stavom da idemo da se takmičimo, potrudimo, pa šta bude. I naravno da se iskoreni barem deo te korupcije, potrošnje para i mnogih drugih gluposti koje prate srpski sport godinama. I znam da mnogo tražim, ali jebiga :tf: 

jebiga, ja sam kroz prethodne postove stekao utisak da hejtujes cisto ovako, po potrebi, ko sto mi srbi imamo obicaj da radimo, potogovo kada je neciji uspeh u pitanju. sad vidim da si samo kivan (kao i vecina nas) na jebenu drzavu i nerazumno ulaganje i trosenje resursa. slazem se, ja bih isto prvo za bolesne i nemocne, a sport na nekom drugom mestu. ili da je "para i srece"  pa da mogu svi perspektivni mladi ljudi, bilo da su sportisti, doktori ili naucnici, da dobiju nacionalne penzije. 

 

ali, o cemu pricamo kad se same OI odrzavaju u mestu gde obitava jad, glad, beda i sirotinja. totalni apsurd drustva, ali sa tim sam se pomirio, zmuris na jedno oko i divis se "uspesima" sportista, a sa druge strane govoris sebi kako je takav zivot i tako mora. jebeni kapitalizam... :)

 

meni isto idu na kurac novinari i mediji generalno, ali sam se i sa tim pomirio.. to im je poenta, da loze narod, pisu price malih, srcanih i borbenih sportista iz zemlje srbije. to im donosi tiraz, to dira ljude u zicu, kad procitaju da je mala sirijka koju smo udomili 3 dana kod nas na njenom putu ka nemackoj, plivala na OI i jedva docekala da podeli svoju radost sa nasim ljudima i sportistima.  bljuvotine na sve strane, ali treba covek da nadje sebi neku svetlu tacku u svemu tome, jer realno, nisu krivi sportisti nego organizatori, politicari  i halapljiva kapitalisticka gamad. 

kad sve to ostavim sa strane i pogledam samo cist sport i ucesnike koji se trude da na takmicenju pobede sebe i pomere granice, onda ne mogu da ostanem ravnodusan na npr uspeh vaterpolista, pa makar ga igrale 4 zemlje na balkanu. smorio sam se zato na trenutak, misleci da pljujes vaterpoliste bez nekog posebnog razloga :)

 

Edited by Mitch

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Odbojkasice sabile Kinu 3-0.

Nego gledah snimak finala zenskog plivanja na 100m slobodno i prvo mesto i zlato su podelile Amerikanka i Kanadjanka. Znaci i Cavic je u onoj cuvenoj trci sa Felpsom mogao da dobije zlato, ali nisu sise htele ni to da nam daju da bude isti rezultat nego 1 stotinka lol.

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Mitch said:

jebiga, ja sam kroz prethodne postove stekao utisak da hejtujes cisto ovako, po potrebi, ko sto mi srbi imamo obicaj da radimo, potogovo kada je neciji uspeh u pitanju. sad vidim da si samo kivan (kao i vecina nas) na jebenu drzavu i nerazumno ulaganje i trosenje resursa. slazem se, ja bih isto prvo za bolesne i nemocne, a sport na nekom drugom mestu. ili da je "para i srece"  pa da mogu svi perspektivni mladi ljudi, bilo da su sportisti, doktori ili naucnici, da dobiju nacionalne penzije. 

 

ali, o cemu pricamo kad se same OI odrzavaju u mestu gde obitava jad, glad, beda i sirotinja. totalni apsurd drustva, ali sa tim sam se pomirio, zmuris na jedno oko i divis se "uspesima" sportista, a sa druge strane govoris sebi kako je takav zivot i tako mora. jebeni kapitalizam... :)

 

meni isto idu na kurac novinari i mediji generalno, ali sam se i sa tim pomirio.. to im je poenta, da loze narod, pisu price malih, srcanih i borbenih sportista iz zemlje srbije. to im donosi tiraz, to dira ljude u zicu, kad procitaju da je mala sirijka koju smo udomili 3 dana kod nas na njenom putu ka nemackoj, plivala na OI i jedva docekala da podeli svoju radost sa nasim ljudima i sportistima.  bljuvotine na sve strane, ali treba covek da nadje sebi neku svetlu tacku u svemu tome, jer realno, nisu krivi sportisti nego organizatori, politicari  i halapljiva kapitalisticka gamad. 

kad sve to ostavim sa strane i pogledam samo cist sport i ucesnike koji se trude da na takmicenju pobede sebe i pomere granice, onda ne mogu da ostanem ravnodusan na npr uspeh vaterpolista, pa makar ga igrale 4 zemlje na balkanu. smorio sam se zato na trenutak, misleci da pljujes vaterpoliste bez nekog posebnog razloga :)

 

ma nerviraju me što ne uzmu više to zlato, realno :)
isto kao i za basket što se glupiramo, i što ću noćas da ostanem budan do 2, a treba posle da ustanem u 5 :tf: 

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ovo sto kaze Vlada, jebali ga kosevi od vrha table iskosa. Al dobro se drzimo, kako je pocelo mislio sam da ce da nas ugaze 40 razlike:). Moram da priznam da mi je najpozitivnije iznenadjenje ovog turnira Raduljica, super igra kako sam ocekivao. Jokic je malo podbacio mozda u prva 3 meca, ili sam previse ocekivao od njega, a i nema toliku minutazu cini mi se. Ajmo polako, pa da dobijemo Kineze samo :D

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ok, realno i njima fali par igrača, kakvo zlato :)

Ozbiljno smo odigrali, muški, tukli ih faulovima, svaka čast na pristupu i Saletu na taktici, šta god uradimo do kraja, meni je sa ovim puna kapa.

I sramotno što su ih sudije pogurale ovako na kraju. Koraci plus njihovo povlačenje mrežice na 5 min do kraja, Jokić daje trojku uz faul koja se ne sudi, a posle se isto sudi Karmelu i sl.

Bogdan choke :tf: Šala naravno, dao je one šuteve u trećoj, dobijamo ih kasnije kad god

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Neka, pogodice protiv Kajzerija u 17. kolu turskog prvenstva :tf:

Gg momcima, svaka cast, nadam se da ce ovo da iskoriste kao zamajac za ostatak prvenstva.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dule_smor said:

 Jokic je malo podbacio mozda u prva 3 meca, ili sam previse ocekivao od njega, a i nema toliku minutazu cini mi se. 

Drago mi je da me je Jokic demantovao, osim onog nerezonskog suta u pretposlednjem napadu savrsen mec. Teo i Raduljica standardno odlicni, ono kad ih je Radulja 2 puta poslao za burek u jednom napadu vrh, steta za 5 faulova. Sudjenje bezveze, ovo sto je Pera rekao, plus imali su fazon duplo vise penala od nas, trecinu poena su dali sa slobodnih bacanja. I dosta poena smo lako primili, u nekoliko situacija bas nismo imali srece. Ali fin mec, mada mi se cini da su Ameri igrali sa pola gasa, al videcemo. Samo da prodjemo cetvrtfinale protiv Litvanije i osvajamo makar srebro :D

Edit, Ameri gde vam je GPS! :DDDD

http://giphy.com/gifs/l3vQYFygTwUwPV3TW

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

zlato samo ako nam sude sudije a ne pecaroši. šalim se ja malo ofc, ložim samog sebe. 

nema veze, odlična je ovo tekma bila. ovo nam je podstrek za kasnije, pokazali smo da možemo sa svima da igramo a i da nadigramo. 

a što tompson nije igrao? čuvao se kao? nema veze jebaćemo i njega

Link to comment
Share on other sites

Tompson malo igra cele OI, nije mi jasno zašto. Dobili su puno penala, ali smo ih realno tukli, i po meni je to pametna taktika, da im sečeš napade i ne daš im da igraju. Tu je Sale izdominirao, realno

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

carevi.

 

na neku ruku mi je drago što na kraju nije ušla trica, iako sam naravno želeo da uđe (nho) po svaku cenu, pošto realno moraće (!!!) da nam se vrati a isto tako realno bi izgubili u produžecima, što na snagu, što na klupu/penale.

nema veze, karaćemo ih u polufinalu/finalu!

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

lagano nam sudio kanadjanin, sta ocekivati :D

opusteno braco, dace bogdan kad ne treba :tf:

meni puno srce, nadam se da cemo nastaviti da igramo ovako borbeno pa sta bude bude, i nadam se da se nece smoriti bogdan

inace vise mi krivo sto je omasio trojku na onu asistenciju teo iza glave nego ovaj sut :D

 

Link to comment
Share on other sites

Mi svaku utakmicu krenemo sa -20... u svakoj je starter pola igrac pola faul kos... onda dobije tri licne za dva minuta... i mi pocnemo da igramo...

Ameri se jesu sprdali... ali to su ameri i raspasce se ako ih neko u nokaut fazi natera da igraju na krv i noz... protiv njih se svi loze... jer nemaju sta da izgube... a ameri nemaju mentalni sklop novaka djokovica... :p

I sto se tice cavica i kosarke vs turskih govnara... svaki dan treba da se podseca na to... to su dve najvece kradje u istoriji sporta... klasicno otimanje... boli me bas kurac sve i da ima 50 zlata... ono jedno nije zasluzio... ne mozes dobiti zlato alo stignes drugi... a prvi nije diskvaligikocan... :p

Nikad se necu navici da kucam na mobu... nokia 3210 je zakon...

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, trn said:

lagano nam sudio kanadjanin, sta ocekivati :D

opusteno braco, dace bogdan kad ne treba :tf:

meni puno srce, nadam se da cemo nastaviti da igramo ovako borbeno pa sta bude bude, i nadam se da se nece smoriti bogdan

inace vise mi krivo sto je omasio trojku na onu asistenciju teo iza glave nego ovaj sut :D

 

daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

da je dao ovu trojku posle asistencije iza ledja, lagano smo mogli i 50 razlike da izgubimo, osecao bih se kao da smo dobili :)))

sve u svemu ja sam zadovolja, svaka jebena cast!

sada se nadam da cemo dobiti priliku da im se revansiramo u finalu :)))

Link to comment
Share on other sites

Fenomalna utakmica. Ovo treba pregledati i izvuci sva jebena slanja po burek. Casovi kosarke na sve strane. 

Koliko teu prija da igra protiv amera to je milina za gledati. Radulja bog, jokara ce da zajebe novickog kako je krenuo. Bogdan fazon jedini koji se usro. Pocinje polako da me nervira, a preko nam je potreban. Al neka,  mora to da nam se vrati. Sigurno mu sleduje jedna ludacka partija, a sada je svaka najvaznija. 

Jbs i to sto smo izgubili,  i sto smo mogli u produzetke i sudije debose, najbitnije je da su ih posteno isibali i pokazali da se ni malo ne plase. Bukvalno sam plakao gledajuci dzordana kako pizdi. Izgleda da je sale izvukao dobre pouke od prosle godine i da lepo tempira formu.

Sad osveta litvancima i jebemo do kraja! 

Btw, nemojte se zavaravati da su se ameri sprdali. Daleko od toga.

Edited by shoocky
Link to comment
Share on other sites

  • Lucky unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...