Jump to content

Rio 2016


Lucky

Recommended Posts

  • Replies 667
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kapa dole za Australiju u basketu. A na taj vaterpolo se toliko ložimo, a jedino takmičenje koje je bitno fejlujemo iznova svaki put. 

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dule_smor said:

Dal je jebeno moguce da smo izgubili od Brazila vaterpolo, jel imamo uopste sanse za polufnale sad?

Btw, Japan treci po broju zlata i ukupno medalja, svaka cast.

ne citam vesti, samo se na ruru informisem!

imamo šanse, al' su tanke :) kao uostalom i za sve druge sportove izgleda, gde još neke šanse postoje.

Link to comment
Share on other sites

Vaterpolisti treba da pobede Australiju i Japan za plasman u 1/4 finale.
Iskreno, ako to urade, ja verujem da ce osvojiti.

Kosarkasi treba da pobede Kinu da bi zauzeli 4. mesto u grupi. A sto se tice ukrstanja, tamo mozemo da pobedimo svakog, ali i da izgubimo od svakog, tako da je bas sve otvoreno.
 

Danas Arsovic i Maksimovic pucaju, a mislim da se veslacki dvojac Novakovic-Grujic jos nije takmicio (ali moguce je da sam propustio), a oni stvarno mogu do medalje, kao i Milica Mandic.

Iskreno verujem da ce bar neko od ovih uzeti bilo kakvo odlicje.

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Lucky said:

lesko optimista a i mi sa njim :)

Pa ono, nije bas sad to neki preveliki optimizam.
U vaterpolu smo realno najbolji, samo da izvucemo psihicki iz ove bule.
U basketu smo bili tu, jebi ga, jedan kos 'vamo tamo sa repkom koja ide na medalju, plus smo videli sinoc koliko Australija ima kvalitetne pojedince. Nijanse tu presudjuju.
Veslaci su neposredno pred OI uzeli zlato na EP krajem juna, tako da definitivno pretenduju za medalju.
Za streljasice se vise nadam nego sto je realno.
Naravno, ne kazem da sve treba da prodje, ali valjda nesto, majku mu. :)

I da, Pera mi toliko ide na zivce svojim hejtom i pljuvanjem, da umesto rasprave sa njim, moram da pokusam da okrenem na vedriju stranu. :)

 

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, LESkOpoz said:

Pa ono, nije bas sad to neki preveliki optimizam.
U vaterpolu smo realno najbolji, samo da izvucemo psihicki iz ove bule.
U basketu smo bili tu, jebi ga, jedan kos 'vamo tamo sa repkom koja ide na medalju, plus smo videli sinoc koliko Australija ima kvalitetne pojedince. Nijanse tu presudjuju.
Veslaci su neposredno pred OI uzeli zlato na EP krajem juna, tako da definitivno pretenduju za medalju.
Za streljasice se vise nadam nego sto je realno.
Naravno, ne kazem da sve treba da prodje, ali valjda nesto, majku mu. :)

I da, Pera mi toliko ide na zivce svojim hejtom i pljuvanjem, da umesto rasprave sa njim, moram da pokusam da okrenem na vedriju stranu. :)

 

šalim se ja malo a malo sam ozbiljan - i ja se nadam dobrom rezultatu, ali više ni sam ne znam. 

ako ništa a ono su košarkaši slično imali i u španiji pre dve godine, videćemo dal' će moći da ponove.

Link to comment
Share on other sites

nakon prvog ciklusa u tri stava obe streljačice su bile ispod 20og mesta = gg za njih =o(
random fact: tardovi na b92 koriste reč "strelkinje" koja ne postoji ni u jednom pravopisu (dok reč špankinje postoji i pravilna je (a španjolke više nije =oD))

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, LESkOpoz said:

Pa ono, nije bas sad to neki preveliki optimizam.
U vaterpolu smo realno najbolji, samo da izvucemo psihicki iz ove bule.
U basketu smo bili tu, jebi ga, jedan kos 'vamo tamo sa repkom koja ide na medalju, plus smo videli sinoc koliko Australija ima kvalitetne pojedince. Nijanse tu presudjuju.
Veslaci su neposredno pred OI uzeli zlato na EP krajem juna, tako da definitivno pretenduju za medalju.
Za streljasice se vise nadam nego sto je realno.
Naravno, ne kazem da sve treba da prodje, ali valjda nesto, majku mu. :)

I da, Pera mi toliko ide na zivce svojim hejtom i pljuvanjem, da umesto rasprave sa njim, moram da pokusam da okrenem na vedriju stranu. :)

 

sry što ne delimo mišljenje da smo sabili OI do sada. Realno smo najbolji i to smo dokazali na prošlih par OI u vaterpolu gde uvek choke-ujemo, zar ne? Pošto, jebeš OI bitne su svetske lige i EP sa 2 i po ekipe?

Što se tiče basketa, ako Francuzi puste Venecuelu, zar se onda ne zatvara krug sa tri ekipe po 2-3 (Francuzi, Venecuela i mi, gde svako u krugu ima 1-1). U tom slučaju smo mi treći, jer imamo najbolju koš razliku, Francuzi će biti četvrti ako izgube sa manje od tih 20 i kusur koliko smo mi dobili Venecuelu, a Venecuela ispada, jer su pukli od nas 20 i kusur, a Francuze dobijaju manje.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Highl1 said:

sry što ne delimo mišljenje da smo sabili OI do sada. Realno smo najbolji i to smo dokazali na prošlih par OI u vaterpolu gde uvek choke-ujemo, zar ne? Pošto, jebeš OI bitne su svetske lige i EP sa 2 i po ekipe?
 

Imam utisak da si u samom startu toliko spreman da napljujes, da pocnes stvari da citas onako kako ti zelis, plus da lupis neku neistinu, samo da bi pokusao nekako da potkrepis svoju poentu.

Da li sam ja rekao da smo sabili OI do sada u vaterpolu? -Nisam
Da li sam rekao da smo na proslim nekim OI sabili? -Nisam
Rekao sam da smo najbolja vaterpolo selekcija na svetu. Ako dokaz tome nije 7 (nisam siguran za ovaj broj, mozda je veci mozda je manji) uzastopnih osvojenih turnira, u sta spadaju svetska i evropska prvenstva, onda ne znam sta je. Mada tu je i cinjenica da do skora nismo izgubili zvanican mec u poslednjih nekoliko godina.
Ako mislis da se repke manje trude za EP i SK nego za OI, onda ja stvarno ne znam sta da ti kazem.
I sta znaci ovo "sa po 2 i po ekipe"? Pa sve najbolje reprezentacije su iz Evrope, uz eto mozda USA, i kaaaaao mozda AUS, tako da je to EP sigurno bar jednako jako kao i OI.

E sad, sta se sa nama desava, ne znam. Neka barijera u glavi ocigledno postoji. I ponovo kazem, samo se nadam da ce sad da prelome protiv Australije i da ce da nakantaju Japan. U tom slucaju,  bice kidanje sa ozbiljnim timom u 1/4 finalu, i ako to prodjemo, ja stvarno verujem da osvajamo.

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Naravno da se manje trude, jer je osim fudbala i tenisa, za svaki sport kruna svega OI. Tempira se forma za OI, sve se manje više prilagodjava za taj jedan turnir u te 4 godine. Gde učestvuje Felps van OI? Manje više nigde, jebe mu se za SP i ostala takmičenja gde pročitaš da su naši Siladji, Lendjer ili Stjepanović ušli u finale ili došli do neke bronze. 

Ja ne pljujem, nego sam realan. Pošaljemo sto ljudi, a onda osim Ivane, Novaka i ekipnih sportova, Milice Mandić nadam se, ispada da smo slali amatere koji su došli da izbleje. Slovenija ima tri medalje, a mi ložači ćemo ako uzmemo npr dve da plačemo od sreće. Naravno hajp i loženje nije ni ovaj put izostalo.

Košarkašima nemam šta da zamerim na igri, možda malo na kilavom pristupu protiv Australije gde su nas prebili, ali imam Djordjeviću jer je odveo slabiji sastav i skroz fejlovao taktiku protiv Kengura na Deliju i Milsu. Što se tiče vaterpola, rekao sam ranije, loženje, a opet kurac, ako ne deliš moje mišljenje, ok. 

Pošto ovako očigledno ne ide, bolje da šaljemo 30 ljudi, a da se u njih ulože sredstva i da budu konkurentni, nego da na OI ode svako ko se jednom rukovao sa Divcem. Ne zaboravite Soči i švecu od Vase Micića koja je u bordu bila ubedljivo poslednja sa katastrofalnim rezultatom iza pretposlednje, a bilo je 70 i kusur takmičara

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ček, ali ne ide se na Olimpijske igre tako što se rukujes s Divcem nego što ispuniš neku normu valjda? Sama činjenica da imamo toliko sportista na OI je uspeh, što su oni u prethodnim ciklusima osvajali nerealno veliki broj medalja u poredjenju s uslovima u kojima rade je drugi problem. Još plus se onda mi sad ložimo da je sve ispod 5 medalja sa OI neuspeh jer smo mi "neverovatno mala zemlja talentovanih sportista pa osvajamo tako puno". Nismo brate, ne ulaže se u sport, ne radi se kako treba, i tu je puno korupcije i svi ostali problemi koji ga prate. Koliko samo trenera naših sportista ili nije otišlo u Rio ili je odlazak u Rio plaćalo iz svog džepa? Jbg, i to je jako bitna stavka. Onaj mučenik što se takmiči u brzom hodanju je morao da uzme neplaćeno na poslu da bi trenirao za OI i uspeo je da ispuni olimpijsku normu. Teško je baš očekivati da će da uzme medalju kad ne zna da li će sledeći mesec da ima za leba za ženu i decu. 

Ok, bilo je na ovim igrama do sada nekoliko neprijatnih i neočekivanih iznenađenja, pre svega recimo Novak koji je objektivno bio za jednu od medalja, ali jbg to je sport, dešava se. Plus što svaki sportista ima maksimalnu motivaciju da da sve od sebe na tim OI i verujem da je to slučaj sa svim našima, da li fali sreće, treninga, uslova ili čega već ne znam ali ne vidim razlog za takav stav. 

 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

  • Lucky unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...