Jump to content

Rio 2016


Lucky

Recommended Posts

  • Replies 667
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

13 minutes ago, traktori said:

Sereš zato što sereš, reakcija je potpuno normalna jer mu je lik kidao dres i trener treba da reaguje u takvim situacijama, ma šta se ti mislio.

pa kad vec vidi da je sudijski kriterijum sranje ne treba da im daje povoda da nas jebu dodatno, to je bila moja logika...al ok, nije svako trenirao kosarku, izvinite!

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Debeli said:

ју Лале, јеси ли ти нови Рами?

:)))))))))))))))

daleko bilo, taj je odavno skrenuo s puta!

5 minutes ago, Kole said:

ffs koji raspad u 4oj za obe ekipe...smorili su me najstrasnije =o(

osiguravaju se da nemaju taj problem sa stajanjem na postolju!

Link to comment
Share on other sites

raduljica oducio boguta i bejnsa ali su ostali podbacili poprilicno,ne odgovaraju nam ekipe koje biju poput australije,fali nam stari teo i da bogdan smanji asistiranje i krene da sutira vise za 3,sledeca utakmica protiv francuza ce dosta toga da odluci

Link to comment
Share on other sites

ljudi gube namerno!

al ne zbog postolja i kosovara - nego niko nece da se potencijalno slika sa vucicem!

;oP

al da, tuga da i muski i zenske udju u poslednju cetvrtinu sa prednoscu i raspadnu se totalno =o(
sad bi trebalo uskoro da pocne, navodno, i odbojka zenska i zimonja/nole dubl vs brazilaca lol

Link to comment
Share on other sites

Nije problem izgubiti, kako smo odigrali, svi smo videli da je bio loše, ali mi je kao i protiv Litvanije prošle godine mnogo zasmetalo što su nas opet prebili kao volove. Jaki faulovi na koje uopšte ne reagujemo, mnogo smo mlaki i kilavi

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ž protest! ;oP
nisam gledao drugo kolo dubla pa su opet kiksovali, a suprotno sa odbojkašicama...kao da nema veze da li gledam ili ne...u šta odbijam da poverujem!?!!?! ;oD

danas od naših štoljpi 25m i veslanje, možda neko plivanje...i praćenje rezultata ostalih sportova bez nerviranja oko naših (čudi me što Bole nije javio utiske rezultatima muške gimanstike!)

 

 

Link to comment
Share on other sites

@Gimnastika

Japanci zasluženo osvojili ekipno, mada su se Kinezi kasno izvukli iz krize. Veliko drugo mesto za Ruse (Kinezi treći). Japanci imaju gimnastičara kome je nadimak Mister Twister, što je jasan pokazatelj ko mora da pobedi! Ima sabijača opasnih po spravama, to će tek da bude ludilo.

Danas žensko timsko finale. Tu su Amerikanke izgleda favoriti, ali Kineskinje izgledaju bukvalno kao devojčice od 7-9 godina, neverovatna razlika u odnosu na sve ostale (uglavnom nagruvane nešto starije devojčice). Neka hrvatica od 17 godina je, Kole će razumeti, lepo dete!

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...