Jump to content

Eurobasket 2015


Atomic

Recommended Posts

Ja bih takodje tipovao na italijane u tom delu zreba, ako budu imali i priblizno nba isprdak od tekme. S druge strane od tria spanija-grcka-francuska, spanci mi imaju najmanje sanse. Protiv grka se mozda i provuku, ali protiv francuza jako, jako tesko. Dosta toga zasnivaju na atletskoj dominaciji, u cemu su francuzi mozda i mocniji i isprasice ih ko prosle godine. 

Protiv finaca opet u 14:30. Dobro je sto ne remete ritam, lose je sto ce prilagodjavanje na kasnije igranje utakmica biti odlozeno za nekog jaceg protivnika.

 
izvinjavam se, ali jednostavno sam morao
https://www.youtube.com/watch?v=PISxcHxqTVs

Edited by shoocky
Link to comment
Share on other sites

Slažem se sa Šukijem, ne vidim Špance nikak u finalu. Takodje, Litvanija - Italija mi je 50-50%.

Mislim da će nama biti najveći pritisak u 1/4, ako to prodjemo, a mislim da hoćemo, lagano dobijamo i polufinale, a finale onda jebiga, igraš protiv domaćina, sve je protiv tebe i mora baš da ti bude dan.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ljudi, ja mislim da nas hrvati najozbiljnije troluju sa svih pozicija.

Predsjednik HKS-a prokomentirao je i rezultate Perasovićeve momčadi u prvoj fazi:
"Veseli me što smo ne baš sjajnim igrama pokazali se kao sigurna ekipa. Nesretno smo izgubili od Grčke. Očekujem da u četvrtfinalu sa Srbijom budemo pravi. Srbi su pokazali sjajnu igru, ali možda nije dobro biti na početku u formi", zaključio je Šuker.

Odbijam da poverujem da oni zaista misle da su vec u toj tekmi s nama. Pa nemoguce je da neko moze da bude ovako arogantan i prepotentan bez ikakvog pokrica. Jos onaj tebra Mamic kaze "s pristupom kao protiv Grcke mozemo da dobijemo svakoga". Pa kako se zavrsila ta tekma? :D

Edited by ImbaQQ
Link to comment
Share on other sites

Jel mora VLC plugin za mozilu / firefox? Ili moze da se izmajmunise nesto iz VLC playera? (posto nece da mi pusti iz vlc playera uz gresku: 

VLC is unable to open the MRL 'http://www.navidiku.rs/tv-uzivo/rts-2'. Check the log for details.

 

http://www.navidiku.rs/tv-uzivo/rts-2

Mora VLC.

Jaoj kako bi bilo lepo da ih svi naši i strani mediji zatroluju hahahaha, jebi govna ustaška bre!

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...