Jump to content

SD Crvena Zvezda 2015/2016


Astora

Recommended Posts

da se odmah razumemo, ja ne mislim da će zvezda ući u lš, samo kažem da mislim da posle par godina imamo bar kakve takve šanse.

ne mislim ni ja, ja se iskreno nadam, ukoliko se odredjene kockice sklope (ostane tim, trener, par pojacanja, bla bla bla sto je malo verovatno al ae)

ne moze da se uzmeo u obzir tekma sa kairatom, posto tada nije bilo pola ovih igraca koji trenutno igraju za prvu postavu :)

uostalom, cek da potrazim sastav zvezde protiv kairata...

Crvena zvezda: Rajković, Cvetković, Pavićević, Rendulić, Anđelković, Kovačević, Savićević, Katai, Vered, Parker i Orlandić.
Rezerve: Kahriman, Petković, Jović, Ristić, Jovanović, Grujić, Gavrić.

mislim, alo, o cemu pricamo :D 

i čekaj, ko je tu kriv što nisu igrali Grujić, Petković, Ristić i Jović, koji sada igraju? Takodje, imao si boljeg golmana, solidnog zadnjeg veznog iz prošle sezone (Kovačevića), Pavićevića i Kataija. Znači tim je manje više bio tu, i šta onda, nisi ih uigrao sve za jul, a jesi za septembar? Ako su oni krenuli da igraju od septembra, oktobra, što nisu uigravani odmah od početka priprema, ako se znalo da će se na tu okosnicu računati kasnije i ako je već bio plan da se zbog ispada ne računa na Parkera, da će biti prodati Kovačević, Rajko i Vukan i sl. Ajde Rajko, ne uigravaš golmana, ali onda je Grof debil što je žrtvovao Evropu tek tako, ako je tim već imao potencijal, zar ne ?

kapiram da su se oslanjali na pogresne igrace, cim su promenili skoro ceo tim u odnosu na pocetak sezone (koja je pocela drugog jula :D)..
ne bih da ispadne kao da nekoga branim, ali jednostavno ovaj tim je sklepan kasno, bukvalno dok je trajala sezona, sto je naravno lose, ali tako se radi godinama.. trenutno je ispalo ok (doduse i kao sto ste pomenuli, mnogo los partizan u ligi ove sezone), videcemo sta ce da se desava posle.. da li ce se kostur tima zadrzati i slicno..

mada kapiram da na zimu krece rasprodaja :(

ne moze da se uzmeo u obzir tekma sa kairatom, posto tada nije bilo pola ovih igraca koji trenutno igraju za prvu postavu :)

uostalom, cek da potrazim sastav zvezde protiv kairata...

Crvena zvezda: Rajković, Cvetković, Pavićević, Rendulić, Anđelković, Kovačević, Savićević, Katai, Vered, Parker i Orlandić.
Rezerve: Kahriman, Petković, Jović, Ristić, Jovanović, Grujić, Gavrić.

mislim, alo, o cemu pricamo :D 

pls :D

bmk, kida Katai!

novi Dejo Savićević!

uozbilji se, niko to nije rekao, jednostavno covek igra u zivotnoj formi u prvoj ligi srbije, mislim alo!
nije to premijer liga :) jednostavno je trenutno jedan od najboljih igraca u ligi, doduse iza malog afrike :D

Link to comment
Share on other sites

Ne mozemo da poredimo tim protiv Kajrata i sadasnji jer su potpuno drugaciji. Na kraju krajeva, nakon tih evropskih kvalifikacija i Partizanovih igara, ja sam uplatio lovu da ce Partizan da osvoji titulu. I onda poslednje nedelje prelaznog roka, sa dugovima koliko hoces i sa blamazom protiv OFK-a, dovedu tri top pojacanja, bukvalno sve su ih uboli 1/1 i sve se promenilo, plus su se poklopile neke stvari tipa forma Grujica i slicno, i to je to. Ja se slazem sa Docom, imamo cemu da se nadamo, da smo bulja, bulja smo, ali LS sada bukvalno igraju svi glibavci ovog sveta, sto ne bismo i mi.

  • Upvote (+1) 2

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

u grupi osim Fenera i Lokomotive niko nešto spec ne odskače, ali nećemo proći, because Radonja

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

licno imam veliki psihicki bol da gledam utakmice u kojima radonjic vodi tim za koji navijam... ali mislim da je sjajan sto se nekih drugih stvari tice... 

npr. ljudi su na pocetku prosle sezone bukvalno verovali da je jovic najgori plej na svetu, a da je cirbes drvo... ja bukvalno kod svih igraca vidim veliki napredak... e sada, trening je jedno, priprema i vodjenje utakmice su sasvim drugo... ali sto suki rece, da je sve pod konac, niko od nas (ukljucujuci i samog gudurica), ne bi znao kolika su to muda i hladnokrvnost sa 20 leta...

Link to comment
Share on other sites

ma ja se slazem sa vama, rekao sam odavno da mislim da mu je NAJVECA, samim tim i ozbiljna mana, da to sto ne moze da oseti TAJ trenutak, TAJ momenat kada treba da nesto promeni kao veliki trener, ali iz nekih insajd info koje imam, mnogo je tesko biti Cokijev podanik, a izmedju ostalog i Misko je jak ko Coki otprilike. Primera radi, Radonja recimo nije zeleo da vrati Markusa, ali se pravio OGROMAN pritisak, videli ste i Blic koliko je smarao posto je tamo Miskov i Djikijev podanik urednik sportske. Sofa takodje provereno znam da nije hteo i da je doveden na neku foru, da mu je cak receno da je imao 156 kilograma a dosao je u Zvezdu sa 170 :D E sad, naravno, uvek mozemo da kazemo, pa ko mu je kriv, da je neko mudo, izborio bi se za to da to ne mora da trpi, ali hocu da kazem da ocigledno da radi dobro u ovim retardiranim uslovima, a da moze bolje, slazem se, sigurno i da moze bolje, ne bismo se ni nervirali da ne moze. Igraci evidentno napreduju pod njim, e sad, da li je do njega i to je opet posebno pitanje.

Na sve sto sam napisao za igrace koji su otisli, ko bi rekao i da ce Mekel i Tompson biti ovoliki promasaji, opet smaram, ali isti taj Pesic je za Tompsona ovog leta rekao da je najbolji stranac koji je ikada dosao u srpsku kosarku, a siguran sam da Kari bolje poznaje kosarku od nas :D A eto, covek bukvalno ne moze da se sastavi.

Ceo post je bio zato sto sam bio mega srecan sinoc i smaralo me da citam Radonja hejt bar sada :D Bice vremena za njega opet :D

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

lepo je Grujan napisao, ja sam zadovoljan odbranom i napretkom igrača, ali je to vodjenje utakmice veoma slabo. A u toj situaciji protiv Ćokija i Miška, ljudi bi ga pljuvali u oba slučaja, da ode iz tima bi mu vikali da je pička, što nije probao, a kako ostaje, viču mu da je pička što se ne suprostavi Ćokiju, tako da, isti kurac

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Sa1Nt unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...