Jump to content

Dobra piva i pivnice


Recommended Posts

ovi su OBJASNILI domacim hipster-pivarcima kako se pravi taj napitak

 

 

Kruger-piva.jpg

 

 

Mala su proizvodnja i nisu u BG-u tako da masa ljudi i ne zna za njih, ovde njihovo pivo imate na 10tak mesta (kafici i sl), ne znam da li igde u BGu ima u regularnoj prodaji ovaj vrhunski vops. Imaju svetlo, crveno i crno, sva tri sabijaju, pogotovo kad se uzme u obzir cena od nekih 50-60 din, jer su po kvalitetu u klasi piva koja su duplo ili jos skuplja....

 

Jedino su mi neka strana piva (obicno 200+ kinti za flajku) bolja od ovoga... 
 

 

 

E da, ovo bih pohvalio takodje, ima taj neki full ukus i ne pravi se od usranog kukuruza.....

 

grimbergen.jpg

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

tri lika kazu da im se svidela supernova, odma mohi mora da dodje  da kaze kako je to HAJP :D

 

pa i nek je hajp, nisam reko da sam poznavalac piva nego da mi je supernova zanimljivo novo pivo :D

 

i naravno ulpi pojebava, al neka zato sam napravio fb da ga blamiram pred rl drugarima

Link to comment
Share on other sites

ovo Grimbergen što je nigger okačio je valjda najstarije pivo na svetu, odnosno prva pivara na svetu kao. Sećam se da mi nije leglo, nekako previše ima neke gorčine.

 

Ja sam tu negde sa mohijem, iako mi je od tih piva sa ukusom koji nije pivo hoegaarden vrh. Isto tako ne mogu reći da sam neki ljubitelj piva jer ne volim tamno pivo, ne volim mutna piva (sem hoegaardena), ta sva gorka i tako to. Više volim pivo koje je pitko, najbolje pivo koje sam do sada probao mi je Kronenbourg, iako je to u Francuskoj njihov Lav fazon...

Link to comment
Share on other sites

ovo Grimbergen što je nigger okačio je valjda najstarije pivo na svetu, odnosno prva pivara na svetu kao. Sećam se da mi nije leglo, nekako previše ima neke gorčine.

Weihenstephan je najstarija pivara na svetu tuljane, google pre nego sto postujes :D I da odlicno im je pivo, mada ne znam da li se moj glas racuna posto volim IPA-e :D Regularna piva slabije :D

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Leffe tamno, Hoogarden belo, Grimbergen sto je okaceno iznad, Swinckels, Duvel, Jupiler sa tresnjom/visnjom, Stella Artois, Nastro Azzurro - sva su mi legla kao budali samar.

 

U nedelju degustiram jos neka koja nisam do sad kod drugara kod kog igramo D&D i koji ima fetis na piva pa su mu prve tri police u frizideru notorno zauzete istim.

Link to comment
Share on other sites

@Фетбој

 

Ја сам тај Кругер само на БФ пио, и начуо да има негде у БГ, али је све остало на има, али не знам где. Одлично је, слажем се.

А то друго што си окачио, Белгијко или које ли је, има ли то у БГ? Или још боље, има ли у малопродаји? :)

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...