Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Ja sam oko 11h isao preko Gazele, znači na pola mosta je bila gužva za odvajanje ka Sajmu, uglavnom automobili iz unutrasnojsti, ne znam da li je bilo zbog same gužve ili je možda naišao voz ili tako nešto.

Edit: B92: BG: Kolaps na "Gazeli", kolone od "Geneksa" http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2016&mm=03&dd=20&nav_category=12&nav_id=1109860

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

nisu neki, onaj uncle grandpa vodi po glupoći. Nisam popio baš 22 kafe za vikend, ali 10 jesam!

  • Upvote (+1) 1

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

U neposrednoj blizini se nalaze još i banka, dve pekare, mesara, nekoliko lokala sa brzom hranom, apoteka, kao i Palilulska pijaca. 

A-ha!

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Tek sam pre dan dva prvi put usao u taj topic i lurkovao malo, prvo mi je bilo jako smesno, u par navrata sam plakao od smeha (snimak sa zvukom i kako je on u prednosti zbog pro zvuka a lik mu istrcava i upuca ga u facu...epski) ....onda sam se skenjao kad sam shvatio ozbiljnost situacije, decko ima heavy dijagnozu, ozbiljno je bolestan i niko se ne bavi tim problemom, sto samo ukazuje na to da je situacija u njegovom najblizem okruzenju verovatno jos gora...jako jako tuzno

Mada jebes mi sve....cesto i urnebesno

 

 

UM CARUJE DOK SNAGA NE POPIZDI !!!

Link to comment
Share on other sites

Tek sam pre dan dva prvi put usao u taj topic i lurkovao malo, prvo mi je bilo jako smesno, u par navrata sam plakao od smeha (snimak sa zvukom i kako je on u prednosti zbog pro zvuka a lik mu istrcava i upuca ga u facu...epski) ....onda sam se skenjao kad sam shvatio ozbiljnost situacije, decko ima heavy dijagnozu, ozbiljno je bolestan i niko se ne bavi tim problemom, sto samo ukazuje na to da je situacija u njegovom najblizem okruzenju verovatno jos gora...jako jako tuzno

Mada jebes mi sve....cesto i urnebesno

 

 

Apsolutno se slazem.
Cela ta prica je uzasna, jer momak ocigledno ima neki problem/dijagnozu. Situacija je takva da on misli da je bas pametno i ozbiljno to sto radi, a svi ostali mu se smeju u facu, samo jos fali i da upiru prstom u njega. Kao da osoba sa invaliditetom (nisam siguran kako se zove bas ta bolest, ono kad bas tesko hodaju, multipl skleroza?) pokusava da trci, a drugi sa strane stoje i smeju se sto to smesno izgleda. A jos je gore ako ga neko sponzorise, tj. snabdeva opremom zarad reklame.
Iskreno, ne znam sta tu treba uraditi, da li ga banovati zbog njegovog dobra, a opet mozda to moze i da ga ozbiljno povredi...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ne pratim celu pricu u vezi sa njime nesto bas puno, ali je l' se otkrilo na kraju ko mu u stvari daje te pare i hardver ?

Nikolasi je prevarant klasichni, kakvi sponzori, vec godinama operishe.

Od cimanja mene da mu photoshopujem kutije koje je kupio u Games-u, da on moze da iscima Origin/Battle.net support kao da mu ne radi cd key, pa da mu ovi poshalju novi nalog/cd key pa da moze da ih prodaje.

Pa kad je pokushao da proda jednu od najvrednijih kapa sa nabudzenim nekim efektom u Team Fortressu koju je samo jedan lik na planeti imao. Odjednom na redditu pojavljuje se Raseto koji je pao sa marsa sa duplikatom te kapa koja je hakovana, a tu kapu mu je uvalio mali Morgana koji je znao da ne moze to da proda, poshto ce ga izvaliti na keca.

http://steamrep.com/search?q=http%3A%2F%2Fsteamcommunity.com%2Fid%2F7urfgfghe6

Nemojte ga zaliti molim vas.

Link to comment
Share on other sites

meni je samo najbizarnije da svi ti njegovi scamovi prolaze, s obzirom na, pa, njegovo stanje.  mislim, koliko su ti likovi iz velikih korporacija u kurcobolja fazonu, ako svakom ko zatrazi graficku/maticnu/cpu/sta vec od ne znam ni ja koliko stotina dolara posalju sve sto trazi tek tako? ispade da "radim neko istrazivanje" prolazi. zar niko nije odvojio minut vremena da bi ga proverio onlajn? nista mi nije jasno.

Edited by digrejzo
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...