Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

tuga

ti tipovi su zgazili dete, bice kojekakvih tumacenja zasto i kako i otkud malo dete itd

ali to sto  su ga stavili u gepek i zakopali pa cutali... to je za banderu u roku od odmah

  • Like +1 2

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, G!!! said:

tuga

ti tipovi su zgazili dete, bice kojekakvih tumacenja zasto i kako i otkud malo dete itd

ali to sto  su ga stavili u gepek i zakopali pa cutali... to je za banderu u roku od odmah

Čim je tužilac okarakterisao kao teško ubistvo, znači da nije umrla u saobraćajnom udesu kao posledica nesreće.

U Blicu pročitah da su udavili dete pošto su ga udarili :c

Jbt, kakva bandera, pa to kerovima da ih rastrgnu ili tako nešto...ne znam, ja sam pravnik, nisam dovoljno kreativan...

 

  • Sad 1

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Bukvalno mi i dalje nije jasno šta se desilo.

Ajde sad će Gašić nešto da kaže u 15h.

Prvi utisak mi je što su ih uhapsili još juče i možda i našli dete nego se čekalo danas da Vučić ima svoj sastanak sa Vladom pa da on to saopšti.

Kapiram i ovo što je austrijska policija rekla da ima dokaze da nije to dete itd da su iz našeg MUP-a javili da su je našli :(

E sad me naravno zanima kao druga stvar šta su ovi uradili. OK, ako je "nesrećan slučaj" pa i nekako ali nema opravdanja za zakopavanje, to je jasno, što reče G!!!. Ja se tu zentam samo da je zapravo neka gora situacija u pitanju, ali opet ne znam kakva bi bila ako su kao utvrdili da su je ubili 7 minuta nakon što je nestala, sve vuče na to da je negde izletela na neki put.

a ok, sad je jasnije:

Dvojica radnika JKP „Vodovod“ koji su ubili malu Danku u trenutku kada su je udarili kolima bili su teško pijani u trenutku izvršenja krivičnog dela.

Podsetimo, Jovanović je osumnjičeni da je službenim vozilom ”fiat panda” u ulici Radomira Putnika udario u pešaka, dvogodišnju Danku, i usmrtio je. Zajedno sa kolegom Dragijevićem. telo devojčice ubacili su u gepek vozila, nakon čega su se odvezli do divlje deponije na ”Starobanjskom putu” kod Bora gde su telo izbacili sa desne strane puta.

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, killYg0r said:

Zamislite kad bi se neko setio da izda naredjenje da se zaustavi svaki sluzbeni auto drzavnih preduzeca za alkotest koliko bi tek sklonili retarda privremeno sa ulice

jel to kao ono kad je predsednik rekao da više nijedno službeno vozilo osim hitne pomoći i policije u akciji ne sme da koristi rotaciju? :))

totalno svi to poštuju! 🙂

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Dule_smor said:

Nisam ni znao da iko drugi osim njih i vatrogasaca sme.

pa što ih imaju ugrađene ako "ne smeju"? 🙂 svako malo neki auto ide i pali rotacije i tera ljude da se sklone, znači smeju da ih koriste čim su im montirani 🙂 

sad, šta tačno kaže zakon o saobraćaju, treba proveriti 🙂

Link to comment
Share on other sites

Meni to čak donekle ima smisla kad je neka gužva, ne može da se prođe i sl, pa aj kao "žuri ministar". Ali sam u poslednjih par godina x puta prisustvovao scenama gde ono bukvalno nigde nikog u 10 uveče a oni kao idu s rotacijom. Pre neki dan dve crne limuzine tamo na Nbgd skretanje od SIV-a ka Areni, ovaj još iz kola maše onim stop znakom da oni prođu, a ono ima 3 automobila ispred... 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, cali said:

Stigao Retro Play 2-4, kompletirao sam (za sada) kolekciju. Super mi je što klinci znaju ko su Pakmen, Froger i ostala ekipa iz mog detinjstva 🙂

opa idemo!

sprema se i peto izdanje tako da ćeš imati onda sve đuture do 2000 godine!

21 hours ago, Zwerko said:

Meni to čak donekle ima smisla kad je neka gužva, ne može da se prođe i sl, pa aj kao "žuri ministar". Ali sam u poslednjih par godina x puta prisustvovao scenama gde ono bukvalno nigde nikog u 10 uveče a oni kao idu s rotacijom. Pre neki dan dve crne limuzine tamo na Nbgd skretanje od SIV-a ka Areni, ovaj još iz kola maše onim stop znakom da oni prođu, a ono ima 3 automobila ispred... 

da, rade to redovno :)) vidim ih i ja često kad se uključuju iz kneza miloša.

a nekad imam utisak i kao da zaborave da ih isključe i onda tako voze sa tim rotacijama najnormalnije celu rutu itd.

  • Thanks (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

On 4/11/2024 at 12:46 PM, G!!! said:

opusteno je potvrda u spamu 😛

da, da, taj gmail prokleti!

svakako će se javiti kolega da potvrdi šta ima od majica trenutno na lageru! pošto smo sad u procesu izrade novih!

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...