Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Nebitno je koliko si imao godina ti ili ja, generacije naših roditelja su sve te ratove započele i završile, upotrebio sam "mi" kao Srbija, Srbi, kako god. Ja samo konstatujem besmislenost istih u kontekstu trenutne situacije u popularno govoreći Regionu. A u tom smislu i besmislenost lupanja u ratne bubnjeve budućih. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

znam da je nebitno kolko je ko imao godina, to je bilo samo dodatak na ovo tvoje da posto se nismo vratili u hrvatsku/gdegod ispada da je zbog toga rat bio besmislen, sto je zamena teza. i sad bih pisao jos neke stvari al me mrzi (mozda kasnije)

slazem se da ne treba lupati u ratne bubnjeve, osim u slucaju kad je protiv kolektivnog zapada onda im treba jebati mamu u picku i samo nek ide gas [smoke]

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

Хотел "Славија" продат компанији "Матијевић"
Министар привреде Слободан Цветковић потписао је уговор о продаји хотела "Славија" са представницима компаније "Матијевић“.

Тиме је, како се наводи у саопштењу Министарства привреде, завршен тај приватизациони процес.

 

Link to comment
Share on other sites

Ovi na aerodromu se odlično zezaju i dalje 🙂

 

На аеродрому "Никола Тесла" дошло је до одлагања и померања летова јер су путници на одлазном терминалу морали поново да прођу кроз обавезну контролу због пропуста у праћењу долазних путника од стране надлежних служби. Ер Србија је саопштила да ће због тога вечерас и сутра ујутро доћи до одступања у планираном реду летења.

 

IMG_0713.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Ustajem jutros, sve mi nešto crveno pred očima, rek'o nešto nije u redu sa mnom :)) Pošto se odbija od zidove (koji su beli) ceo efekat je još pojačan ... izađem na terasu, skapiram da nije do mene nego počinje apokalipsa :))

vatreno.jpg

Vatreno_nebo-2_412x620

Crveno_nebo-2_434x620

Srećom kažu nije krenuo WW3 🙂

Због преламања светлости у облачним капљицама и снежним кристалима, дошло је до преламања које проузрокује појаву црвене боје.

  • Like +1 2
Link to comment
Share on other sites

Isto kao pre 2-3 godine, neko je u kineskom tržnjaku zaboravio da isključi novogodišnje sijalice ili grejalicu 😞

 

Kad ideš preko mosta ka nbgd ne vide se zgrade od dima. Naravno svi pričaju kako je požar podmetnut ovoga puta, da bi se raselili kinezi.

Da budem iskren, ne bi me čudilo, eno tamo Depo gde je bio, prvo su ga prebacili u okvir Đeram pijace, izgradili one neke kvazi tezge natkrivene ali je fora što to nije zaživelo nimalo pa možda ima 2 prodavca koji su bili u Depou tu i dalje, sve drugo su ovi standardni sa pijace a ostalo zvrji prazno.

I naravno sad na mestu depoa već nikla neka zgrada od 5 spratova.

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, manson said:

Ili zapalili Kinezi da uzmu pare od osiguranja, a onda naprave još veći centar? 🙂 

pa već se gradi (i završava) onaj za njih u Bloku 72 ako se ne varam? Ne znam koji bi sad dodatni da prave? 🙂

Link to comment
Share on other sites

evo jedan U KOJOJ MESARI post - gde ima da se kupi standardni 6 pack, a da nije kraft pivo i ta sranja. Znači ovako nešto:

5b2326d7-c8ba-477d-a7fb-7df4e12dde39_360

 

Ranije je toga bilo baš, u poslednje vreme nisam viđao... znači tako neko standardno industrijsko pivo ali da bude 6 pack, u staklu.  I da, mora biti bar neki normalan kvalitet, znači da nije LIDL (tu čak mislim da ima) :DD

Link to comment
Share on other sites

dobro pitanje, mene kad bi neko pitao sad za 500 evri dal' postoji ili je ikada postojao stakleni 6 pack kod nas ja bih rekao da nije :)) viđao sam ofc u konzervi, ali staklo baš nisam - doduše ne pijem pivo pa mi je možda promaklo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...