Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Па "време ми је" (фраза, од које кад ми неко каже време ти је, добијем потребу да се усерем, исповраћам, окренем и одем, изнабадам главом дотичну особу)

 

  • Like +1 2

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, voodoo_ said:

Da, žena će da kupa decu a ti ćeš da igraš igre, only in Diznilend

ne, ja kupam decu zena raiduje \o/

inace sto rece jedan od deus legendi "ja vise ne mogu ovako, toliko blejim da ne stignem ista pametno da uradim, ali ne mogu, po ceo dan me cimaju da blejimo, nemam vremena nizasta od bleje"

Elem, sve je mindset. Deca su super, doduse, nema vise rejva do jutra (moze da se ode ofc, ali je period oporavka previse naporan), ali opet ima se vremena za neke licne stvarcice 😄
Ja sam provalio sta je najveci problem sa decom - kvadratura jebena ladno. Ako svak ima svoju sobu, lako je brinuti i o 45 dece.
Veze gde musko loce pivo i ne ide kuci a sve da rade zena/baba ne bih komentarisao, nismo mi takav forum 😄
 

plus, realno, kad napune 4-5 godina mnogo je lakse, a kad krenu u vrtic, ma idi bre milina.

A da, da dodam! DINK - double income no kids je najjaca stvar ikad!

  • Haha (+1) 1
  • Thanks (+1) 1

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Highl1 said:

znači mora neko da me jebe u dupe da bih znao da neću da me jebu u dupe? Ili ono, nisi glasao, nemaš pravo da pričaš o politici? Još floskula, bitte

opet, pitanje je podele, nekome možda tako funkcioniše nekome ne. Evo moja sestra npr ustaje u 10, jer voli da kunta, zet se ujutru lomi oko dece. Uveče, ona se bavi njima, on ide u teretanu u 19, 20 i dođe u 21 samo da ih uspava. Vikendom više on izlazi jer voli, ona ne voli, tako da ga često nema petak, subotu već od 18, 19. Ali ujutru, on je tu, up and running, a ona kunta do kad hoće. Kad on radi, ona se bavi decom, kad ona ima nešto oko njene šljake, on preuzima decu.
Funkcionišu odlično, u životu se nije požalila na njega, nikad je srećnija, hoće treće dete. Generalizacija je polazna tačka svakog zajeba

A ti mladji koji kukaju, su kukači, i on njih nikad ništa neće biti, nebitno da li su roditelji ili ne. 

To je podela posla, fer i koretno 😄

  • Like +1 1

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

only in Diznilend

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

hajli kralj analogija. sad poredimo imanje dece s jebanjem u dupe. razumem da je osecaj mozda ponekad slican ali jel mora bas jebanje u dupe. mrzi me sad da trazim, ali se secam da je i u onom topiku za porez za frilensere bilo neko poredjenje tipa - neplacanje poreza = trgovina drogom ili ubistvo. tako nesto 😄

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, toma said:

hajli kralj analogija. sad poredimo imanje dece s jebanjem u dupe. razumem da je osecaj mozda ponekad slican ali jel mora bas jebanje u dupe. mrzi me sad da trazim, ali se secam da je i u onom topiku za porez za frilensere bilo neko poredjenje tipa - neplacanje poreza = trgovina drogom ili ubistvo. tako nesto 😄

pa to sa roditeljstvom mi je najgluplje ikada poređenje, jer ispada da samo roditelji imaju brige i obaveze i negu o nekome. Šta je sa ljiudima koji imaju bolesne svoje roditelje, babe, dede, vode firme, sami su doktori npr i operišu ljude, etc, svi ti ljudi nemaju nikakve brige, nego ih samo imaš ako si roditelj? Mislim stalno to kao, e nisi roditelj pa ne znaš, šta ne znaš, da imaš manje vremena, konstantnu brigu, i da ništa od tih obaveza ne mogu da čekaju? Pa brate žive ljudi tako i da nemaju decu. I kao dodatak, ta priča kako se sve menja, kako nema vremena, kako se menjaju odnosi u vezi, brate jedenje govana i pričanje u krug. Sve u životu ti je onako kako ti napraviš, i odnosi, i porodica, i posao, i sve može da se kontroliše i ispegla, ali ako ti imaš volje, živaca i muda da uradiš to. Ako nemaš, bićeš u tom fazonu "e videćeš i sl" i stalne kuknjave.

Na konto frilensera, ja nisam pričao da je to trgovina drogom i ubistvo, ali nisam ni bio u tom fazonu jebeš državu kao akteri priče, tako da si kompletno lupio. A ovde si se verovatno istrigerovao jer si ubogi roditelj :tf: 

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Highl1 said:

Na konto frilensera, ja nisam pričao da je to trgovina drogom i ubistvo, ali nisam ni bio u tom fazonu jebeš državu kao akteri priče, tako da si kompletno lupio.

jesam lupio. sad sam pogledao - zola je poredio neplacanje poreza sa silovanjem 😄

11 minutes ago, Highl1 said:

pa to sa roditeljstvom mi je najgluplje ikada poređenje, jer ispada da samo roditelji imaju brige i obaveze i negu o nekome. Šta je sa ljiudima koji imaju bolesne svoje roditelje, babe, dede, vode firme, sami su doktori npr i operišu ljude, etc, svi ti ljudi nemaju nikakve brige, nego ih samo imaš ako si roditelj? Mislim stalno to kao, e nisi roditelj pa ne znaš, šta ne znaš, da imaš manje vremena, konstantnu brigu, i da ništa od tih obaveza ne mogu da čekaju? Pa brate žive ljudi tako i da nemaju decu. I kao dodatak, ta priča kako se sve menja, kako nema vremena, kako se menjaju odnosi u vezi, brate jedenje govana i pričanje u krug. Sve u životu ti je onako kako ti napraviš, i odnosi, i porodica, i posao, i sve može da se kontroliše i ispegla, ali ako ti imaš volje, živaca i muda da uradiš to. Ako nemaš, bićeš u tom fazonu "e videćeš i sl" i stalne kuknjave.

eto, ovo 100x vise ima smisla nego jebanje u dupe

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...