Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Quote

U prethodnom periodu, pripadnici Radne grupe MUP zaplenili su od iregularnih migranata, članova krijumčarskih grupa 93 puške i pištolja, 2.344 metka, marihuanu, tablete sa liste psihoaktivnih supstanci. Takođe, zaplenjeno je 59 vozila koja su korišćena za krijumčarenje migranata. Kod migranata krijumčara ljudi zaplenjeno je 3.5 miliona dinara, 288.000 evra i više od 100.000 USD. Od početka godine, policija je protiv više od 80 osoba podnela krivične prijave zbog krijumčarenja ljudi. Sprečeno je 8.600 nezkonitih prelaza državne granice. Izmešteno je nekoliko stotina migranata, od kojih je više desetina bezbednosno interesantnih lica privedeno i saslušano. Među njima je bilo i nekoliko osoba, različitih nacionalnosti sa međunarodnim poternicama.

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, absolute said:

Poz

gazi lomi

sa zenom 😅

IMG_1428.jpeg

Bravo Nemke i ženo, kidate!

Gledam napolju, sunce, vrućina.

Pogledam prognozu, sunce ceo dan.

Izađem napolje taman dovoljno da ne mogu tako lako da se vratim nazad - kreće pljusak najveći ove godine :))

Taman kad je pomalo stalo krenem nazad i dalje pada kiša, dođem kući - razvedri se i krene sunce opet :))

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, evgeniy said:

Meni uvek bilo gotivno letnje kruzovanje gradom kad svi zapale, milina da se vozi! 

bukvalno su svi na naplatnim stanicama 🙂

slušam sad na radiju da je 40 minuta čekanje na naplatnoj, pazi ti koja je to gužva :))

Link to comment
Share on other sites

Лепше није могло да се заврши. Јебо паре у успоредби са осмехом и "тата види како је добар".

  • Upvote (+1) 1
...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, overkind said:

Лепше није могло да се заврши. Јебо паре у успоредби са осмехом и "тата види како је добар".

Ma naravno. Jos se i ne radi o ne znam kakvim parama, koliko sam video maksimum 100ak $, ali realno sam ocekivao da uzmem mozda 10-20 za to. Bukvalno mi bilo svejedno, vise je poenta bila da to on kao proda, i da to bude njegovo, pa koliko bude bude, za petogodisnjaka je to highlight. 

Tako da eto, ebay ispao dasa na kraju, iako u podrsci radi sve moron do morona.

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

On 5/8/2023 at 10:50 AM, sttevann said:

Tako da eto, ebay ispao dasa na kraju, iako u podrsci radi sve moron do morona.

Ali ti je nalog i dalje banovan ili su te odbanovali?

Inače, RTS je odlučio da prenosi Eurosong na RTS3, kao to je sad značajna promena u odnosu na RTS1 ili 2 u svetlu celih ovih okolnosti :))

I da, ako nekoga zanima, LET3 je sa onom pesmom prošao u finale :)) 

I ovaj naš naravno!

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, sttevann said:

Nalog i dalje banovan 🙂

Mislim, svejedno mi je, ionako nisam nikada ni koristio ebay, i nalog je napravljen bukvalno 3min pre narudzbine. 🙂

ma naravno, možeš uvek da otvoriš i novi baš te briga. 

generalno su dosta pooštrili otvaranje naloga na svim tim platformama.

ko je otvorio nekad davnih dana bukvalno sad može da prodaje naloge ne samo ebay nego svugde, jer u to staro vreme nisu tražili gomilu toga što sad traže.

Link to comment
Share on other sites

Evo peticija koja je na mestu, koga ne mrzi neka potpiše i podeli

https://www.peticije.online/potpii_za_spas_beogradskih_vrtia

Izgleda da se to dešava na više mesta. Kod nas su prvo ukinuli pranje šolja, što smo jedva izboksovali pre godinu dana - mora svako da donosi jednokratne plastične šolje. Sada ukidaju kuhinju za decu sa posebnim prehrambenim potrebama - moraju od kuće sama da spremaju i donose gotova.

U isto vreme su rekli da se to može rešiti ako mi (!?) nađemo nekog ko će za 40k RSD da radi puno radno vreme (po potrebi i duže).

Ne znam kako je kod vas, ali u našem vrtiću mi roditelji već regulišemo razne nepredviđene troškove (kupovina i servis klima, prečišćivači vazduha, nabavka i pranje tepiha i strunjača, itd.)

  • Like +1 2
Link to comment
Share on other sites

On 4/28/2023 at 1:38 AM, mohr said:

Govnar mu zavrsio sezonu verovatno, ne umeju da gube smrdljivci a Egzumu pukla tetiva 😞

😄

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ko nije pratio Eurosong, skoro da smo bili najgori :)) Srećom pa uvek postoje Nemci koji redovno završe poslednji ili među poslednjima pa ne moramo da brinemo! :))

I Hrvati su bili sa nama na začelju po glasovima žirija ali publika ih je malo pogurala pa su završili pri sredini.

Kapiram da su dali Šveđanima da pobede da bi sledeće godine mogla da se nastavi priča UKR podrške gde su Šveđani jedni od najglasnijih 🙂 Drugi finalista bila Finska, opet slična priča 🙂

Link to comment
Share on other sites

On 5/12/2023 at 5:40 PM, mohr said:

Igrao povredjen, bolje da nije ni igrao, ocekivana pobeda Reala posle one tuce...klasicna spanska ciganska posla.

ma da, jako povredjen, posle te jake povrede je na aerodromu setao normalno, a bilo je zamalo da ne ostane invalid 🙂
verujte vi u Ostojine price, a mi vas cekamo u finalu ABA da vas jebemo kao taoce :tf: 

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...