Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

17 hours ago, Vlada_ said:

sta je grujane, jel ti se kupuju odma na turnu ili rl?

 

Ma svuda, ali irl mnogo vise boli

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ne bih bas u zanimljive klipove

 

 

covek kupio ruiniranu kucu za oko 15k evra, u nju ulozio oko 40k, javi se kao prava vlasnica koja tvrdi da je prodaja ilegalna, drzava joj sve vrati i lik duguje pare za kirije za sve to vreme sto je stanovao u kuci :D:D:D:D::D:D:D znaju da je u pitanju organizovani kriminal jer je ta zena to radila ranije sa kolima, i to je to, nikom nista :D

atomku baciti na ovu drzavu i aj u picku materinu sve

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Ako ste gledali klip,onda ste skontali kako su ga zavrnuli.Ocigledno je razradjena fora,a ovo se desavalo u to vreme jako cesto dok nije promenjen zakon i postao je neophodan izvod iz ln ne skoriji od tipa par dana i dok sudski overivac nije dobio evidenciju katastra u kojoj je mogao da vidi sve,te je visestruka prodaja nekretnina i bilo koje muvanje sa prodajom spreceno.

Muka ovog lika je nesredjeno stanje u zemljisnim knjigama i nepostojanje elektronske evidencije u to vreme.Pitanje je sta je on mogao da uradi jer cak i da je izvadio istorijat promena ne bi Bog zna sta video osim toga ko je prodavao i kupovao kucu.Nisam sad siguran koje su mu opcije,ali moze da trazi svakako ulaganja koja je imao u kucu i da se moli Bogu da se to prebije sa troskovima postupka i zakupninom koju mora da plati : ( 

Bas zanimljivo.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Orange Bud said:

Sta kazete na onu Poly Protector reklamu?

Mislim na onu plasticnu navlaku za poly salamu.. da se ne pokvari kad je nacnes ahahahahaha

Da li je to realno? Gde smo to mi, u kojoj alternativnoj sadasnjosti?

Nisam ni znao sta je Poli salama dok sad nisam izguglao :)

poli-protektor-topHR-BiH-RS.jpg

Ne znam po mom misljenju lakse je da se stavi ona folija preko al dobro ocigledno je potraznja za ovim salamama velika cim imaju ovu akciju :D

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Majstor bora said:

Nisam ni znao sta je Poli salama dok sad nisam izguglao :)

poli-protektor-topHR-BiH-RS.jpg

Ne znam po mom misljenju lakse je da se stavi ona folija preko al dobro ocigledno je potraznja za ovim salamama velika cim imaju ovu akciju :D

Nije velika potražnja nego se izdvajaju iz ostalih proizvođača mlevenog đubreta sa parčetom brendirane plastike i time vezuju puk koji ne jede biftek salatu za sebe više nego drugi proizvođači mlevenog đubreta.

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Udo Tvrdi said:

Dei jede samo tatarski biftek za uzinu :tf:

Nije nisam uopste u tom fazonu nego moji roditelji nikada nisu kupovali te stvari i nekako nikad u zivotu nisam imao salame u ishrani.
Sto je najgore ja ne znam ni kakvog je ukusa sve to jer nikada to nisam jeo, moji roditelji su mi od malena govorili kako je to uzasno lose i da to ne treba jesti i tako nikada nisam to ni kupovao a ni jeo. Kupicu bas ako se setim sledeci put kad budem isao u nabavku cisto da probam, ne verujem da je bas toliko smece...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...