Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Dobro, šta smo sada rekli na kraju, koji je pro tip za pranje? Na koliko stepeni i koliko obrtaja?

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

csb incoming

Nađem u oglasima polovnog aerona, dogovorim sa likom cenu i da dođem u 6 danas posle posla da je pokupim u jebeni Kumodraž i lik mi šalje pre dva minuta da je stolica prodata. Pa mamu ti jebem usranu, crkni od raka pička ti materina

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Tako kod nas prodaju drva, ja naručim i dogovorim se sa čovekom i on sve kul, evo krećem i usput ga (pošto stanujem na samoj periferiji) startuje neko na ulici i kao "e, istovari meni, evo pare i sve". I mene onda zove u povratku "e jebi ga, ja prodao, javim ti se od nedelje, biće opet ture...". Drugi put odem kod njega i još mi pokaže gomilu i kaže "evo ova je za tebe, sutra u 7 ujutru ti donosim..." i naravno sutra ujutru "e, ništa od onoga, iskrslo nešto, čujemo se od nedelje..." 

I tako par nas komšija zavlače godinama, pre par sezona smo promenili dobavljače svi zajedno srećom

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

U Smederevu opet poplava, padao grad velicine oraha, zapusile se sahte i odvodi, ispred zgrade mi je jezero od pola hektara dubine 20cm i nanosi leda, lift ne radi...stakla na kolima nisu razbijena, ali je limarija ulubljena...i tako, csb zivot na selu bez valjane kanalizacije, Smederevo na vodi:

http://www.sdcafe.rs/vesti/gradonosna-oluja-u-smederevu

Edited by Dule_smor

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dobra je fora, ali kriziram jer ne mogu da se druzim sa Rusima u CS:GO ... a i tek sam juce saznao za 10 na 10 dota2 novi mod! Preporuka!

Nema veze, gledacu filmove, ne baguje mi ovako komp osim kada sam u nekoj od navedenih igrica. 
Za pocetak; "Spy" ne gledajte, prevara od filma.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...