Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

ja sam u benetonu sklopio odlično (imo) SPORTSKO odelce za nekih ~300 eura sa sve cipelama u bati i mogu da kažem da nemam ribu jebo bih lagano. 

 

 

dakle da utvridmo, imam ribu, jebo sam (skoro) i imam odelo od 300 eura. 

Cekaj, nismo shvatili, jel si jebao skoro u smislu proslog ne tako davnog vremena ili si se priblizio jebanju u smislu da ti je zamalo promaklo :)

Desno mudo mi se vratilo nazad u kanal pa su morali da ga spuste. Ne znam kako, sto, al desilo se. Imao sam istu operaciju sa 3 godine.

The restless ball Nikita  :tf:

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Pa zapravo i ovo ne znam. Nemam pojma ni sta je normalna cena za odelo :)

 

Ono... platio bih 100 eur ... ali bih i platio 300 ako je neko do jaja i neko me ubedi u pricu da je super bas. 

 

Pa za 100e je ova šema koju kaže Leško, a ima i neki bajko "šaner" tamo blizu Vudua i Čilija (mogu da se iscimam da objasnim ako te zanima) koji isto ima odela i za te pare. I to je odelo koje "pije vodu" u smislu da će koristi za tu jednu i po svadbu godišnje na koju ideš :) U tom rangu su i oni Beko, Jumko, šta već od njih postoji (ima ih po Knezu).

 

Onda je level up ovo Protino ili na primer ovi - http://gagliardi.rs/za tih nekih 300e+

 

Al' najbolje je kad je skrojeno po meri, ali opet zavisi od potrebe - ako ti hitno treba odelo sad i ko zna kad ne znam što bi se cimao sa krojačem.

Link to comment
Share on other sites

Vlasnik indeksa je praktički etnički Srbin ;)

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Pa za 100e je ova šema koju kaže Leško, a ima i neki bajko "šaner" tamo blizu Vudua i Čilija (mogu da se iscimam da objasnim ako te zanima) koji isto ima odela i za te pare. I to je odelo koje "pije vodu" u smislu da će koristi za tu jednu i po svadbu godišnje na koju ideš :) U tom rangu su i oni Beko, Jumko, šta već od njih postoji (ima ih po Knezu).

 

Onda je level up ovo Protino ili na primer ovi - http://gagliardi.rs/za tih nekih 300e+

 

Al' najbolje je kad je skrojeno po meri, ali opet zavisi od potrebe - ako ti hitno treba odelo sad i ko zna kad ne znam što bi se cimao sa krojačem.

 

Pa ono.. treba mi odelo :) Nemam ni jedno. 

 

Jel ima nekog krojacha u Beogradu da preporuci? Nije kao da mi treba ultra hitno :) Ima drugog nekog do jaja lika, ali brate.. u Arilju :)

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je jedno od boljih i "jeftinijih" opcija hugo boss u inostranstvu. Drugar je bio u Italiji i gledao je odela, cifra je od 150 do 200 eura, ista prica je i za hugo boss u Nemackoj. Sad, gledajuci sajt hugo boss-a vidim da je cifra veca u DE, tako da jedino ako imas tamo nekog da proveri da vidi ukoliko imaju neke akcije i tome slicno. Verujem da su dali tacnu informaciju, jer ce taj drugar ici uskoro u Nemacku i kupice sebi odelo pa cu po njegovom odelu videti da l' mi odgovara broj i narucicu od drugara da donese.. Tako da ako imas nekog gde hugo boss ima predstavnistvo iscimaj ih da bace pogled. U principu krojac moze da ti skrati duzine nogavica / rukava / da suzi sirinu na nekim mestima i tako te neke sitnije prepravke. Verujem da je jeftinija opcija nego da ti krojac sije custom odelo ili da odes u prodavnicu kod nas..

Edited by SilentCat

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

kakvo vece....

vozim se motorom,dodjem do ortaka,uhvatim za dorbicu da uzmem mobilni kad ono "prc"

otvorena torbica moba nema,bezi nazad trazi telefon.Usput me zaustave "mrtvi" panduri i napisu mi kaznu jer nemam  dozvolu (100 iljadarki )

Sreca u nesreci nadjem telefon,naaravno pregazen miinimum 40x,barem sam sacuvao karticu ako nista drugo

don't grow up it's a trap

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...