Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

nikad bolje - a minimalno ostane posle sagorevanja da se baci.

realno, koliko mi se štampač greje dok štampa, može i on da bude vuruna!



Fun fact! Grejač u štampaču radi na 180 stepeni, možeš umesto papira da podgrevaš tortilje recimo.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, voodoo_ said:

Jebiga, volonter koji nosi posao tog dana nije radio pa ti je doktorska ćerka dala prvo što joj je palo na pamet

 

3 hours ago, kruko said:

Mora da je pao sistem!

 

3 hours ago, tortky said:

Nije, nego nemaju instaliran kalendar tamo :((

Kako ste toksicni!

Inace kad smo kod sistema, sad sam definitivno siguran da je ovaj novi sistem zakazivanja uveden da bi namerno sjebao ovo malo sto je ostalo od zdravstva i zagorcao zivot pacijentima i izabranim lekarima...a specijalisti lade jaja, izbace fazon 10 termina za mesec dana i nece uopste da primaju pacijente nego ih vracaju u opstu praksu da im lekar zakaze termin koji jebeno nepostoji...2 smrti svima

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Dule_smor said:

 

 

Kako ste toksicni!

evo mama smara ceo dan kako je nista nije bolelo kad su joj dali inekciju, mora da joj nisu dobro dali. to je taj rezon :)))

 

inace, ja isla na kontrolu kod pulmologa, bilo mi zakazano za pon a onda je ona pocela da radi ambulantu utorkom i jave mi da mi je promenjen termin. medjutim novi softver nema predvidjeno da moze da se promeni dan ambulante i dva sata je zena pokusavala da me uvede u sistem, dolazili programeri i tehnicari, na kraju uzela papir i olovku. 

Edited by mncu
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, kruko said:


Fun fact! Grejač u štampaču radi na 180 stepeni, možeš umesto papira da podgrevaš tortilje recimo.

 

ili neki omlet! nije ni to loša ideja.

@ cene mesa - naravno da nisu normalni, gledam kao "mleveno meso na akciji 550 din" - razmišljam kakva je to akcija kad to meso košta 300-350din, kad ono.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, mncu said:

gde je to mleveno meso na akciji 550? paaa zapravo je mnogo i skocila cena svinje, sa nekih 140 na 200 po kg. sad se to polako vraca u normalu

u aromi, ako je baš važno, mada meni to delovalo skupo.

15 hours ago, Lucky said:

plot se tikenovao jer sam dobio neki osip lol, prvi put od nekog leka imam takvu reakciju.

sad ću da idem kod druge lekarke pa ćemo da vidimo - ali ni to nije prošlo bez muke jer mi je neka u call centru, ženska verzija onog tinejdžera što mutira iz simpsonovih, pola sata rezervisala termin :))

a da odgovorim i na ovo - nije osip od leka nego od virusa, ali ipak da ne pijem više taj lek :))

i kao proći će temperatura sama od sebe, ali ako za tri dana ne bude bolje, da dođem ponovo :))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...