Jump to content

zanimljive slike


Guest

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ta ugovorna obaveza je nešto najgore što je izašlo iz kreativnih kapitalističkih umova u proteklih dvaes' godina.

i ajde da je to samo za tipa one koji hoće mobilni za dinar pa da se nekako razume da te obavezuju da ih ne bi "zafrknuo" a cene su i dalje iste, nego su bezobrazni poput SBBa pa kao bez ugovorne obaveze imaš 256kb net za 5000 dinara ali ako pristaneš na 24 meseca vezivanja onda dobiješ 50mbit za 2000 din.

Link to comment
Share on other sites

ta ugovorna obaveza je nešto najgore što je izašlo iz kreativnih kapitalističkih umova u proteklih dvaes' godina.

i ajde da je to samo za tipa one koji hoće mobilni za dinar pa da se nekako razume da te obavezuju da ih ne bi "zafrknuo" a cene su i dalje iste, nego su bezobrazni poput SBBa pa kao bez ugovorne obaveze imaš 256kb net za 5000 dinara ali ako pristaneš na 24 meseca vezivanja onda dobiješ 50mbit za 2000 din.

meni godinama na sbb-u kad istekne ugovor nastavlja da se pruza usluga koju sam imao u ugovoru, po ceni iz ugovora

takav je fazon i sa telenorom

ono sto me nervira je ubrzanje interneta koje ti velikodusno daju, sto mi ne treba (i to redom 40, 50 60 pa 70 mbit), ako hoce da budu velikodusni neka smanje cenu za onih 40 al ajd to nije tako strasno, novi ugovor i uzimam sporiji net

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

cudi me da vi gore nemate kao mi u nisu recimo,mesecno placem unapred internet,krajem svakog meseca dodje covek sa racunom i platim za naredni mesec i cao zdravo,mogu da prestanem da ih koristim kad pozelim...

naravno da ima, ali nije baš kod svih uvek tako. mislim da čak i exe net u nišu ima istu priču sa ugovorom i bez.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...