Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

upravo sam jeo najgori sote stroganov u zivotu.. ako neko zaluta u vetrenjacu u pancevu neka naruci nesto drugo!

Bio sam tamo nekoliko puta i moram reci da je klopa stvarno odlicna! Ne samo da je ukusno, nego su porcije vise nego velike, a cene su stvarno vrlo pristupacne. Takodje, posto ima dosta zanimljivih stvari za probati, mozes da narucis pola porcije jednog i pola porcije drugog jela. 

I da, i teleca corba je dobra!

 

a pasta šuta?

Je l' ovo bilo nesto na moj racun? :D

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Je l' ovo bilo nesto na moj racun? :D

 

samo sam se setio teme :D

 

 

a reki je mnogo poleteo otkad je pustio kosu (da ga ne zovu više reki nego čupa) i postao ugledni internet preduzetnik.

 

 

Nhu9oS5.png

 

Edited by Doca.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Bio sam tamo nekoliko puta i moram reci da je klopa stvarno odlicna! Ne samo da je ukusno, nego su porcije vise nego velike, a cene su stvarno vrlo pristupacne. Takodje, posto ima dosta zanimljivih stvari za probati, mozes da narucis pola porcije jednog i pola porcije drugog jela. 

I da, i teleca corba je dobra!

 

Lesko drugar. Vetrenjaca car. 

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Bio ja recimo tri puta, dva puta bila prilično dobra klopa, jednom osrednja.

 

Ali pošto je to mrtva Vojvodina, a mi Beograđani smo bogati, boleo me kurac!

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Био јуче на сплаву Andrea Mia, наручио кувано вино, стигло ми после пар минки млако, вероватно је само подгрејао стару туру, немојте ићи ни тамо људи!!

 

videli su da nisi iz kajbla, HA

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...