Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

kili dobio go2 1. maj preko tarzanije pa su mu sad opet kul.

 

šalu na stranu, bili su dosta zanimljivi u početku, onda je od svega ostao humor koji se svodi na preterivanje i na "kurac pička govno sisa", stari dobri recept za srpski "humor".

^qft, prestao sam da čitam ima već godinu i kusur, smorili su i jebo ih go2

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

hahaha, Maca Diskrecija, ne vera šta ću sve pročitati da postoji ...

 

juče sam inače ostavio u perionici auto da mi operu, i lik mi 5 puta kaže da će biti gotov auto u 6 (a pola šes' je) i ja mu pet puta kažem da nije frka ako bude i u pola 7, da ne žurim i imam šta da radim, on kao "ma ne, dođi ti i pre 6". Ja tu budem polu-mudar pa dođem oko 6 i 10, naravno auto i dalje nije gotov.

Link to comment
Share on other sites

kada ti booking.com izbaci cenu, zovi ih telefonom direktno i traži 10% manje, bolje i njima i tebi

 

advanced lodging consulting

Ili prosto radis za IHG i imas popust za hotele u celom svetu

Edited by mnjah
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

get a room

elem, u poslednja dva meseca sam pukao velike pare na jebena kraft piva i hipsteraj, skoro za dva ssd.

dobar osećaj.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

create one!

i onda napravite poseban popust za zaposlene u NCR, i svima lepo jer biznis miri ljude!

a posle svi oližemo stanku rč

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

da li imate kvalitetne dušeke u tim sobama?

 

Siguran sam da znate koliko je san bitan, svako od nas provede trećinu svog života spavajući, i svi se mi trudimo da uložimo u svoje zdravlje kupovinom kvalitetnog dušeka i prateće opreme. U slučaju hotela, kupovinom kvalitetnih dušeka pokazujete da brinete o svojim gostima na najbolji mogući način, jer brinete o njihovom zdravlju i naravno - pružate im kvalitetniju uslugu. Koliko je kvalitetna usluga bitna sigurno znate bolje od mene, tako da ću sada prestati da pišem ovaj post.
:D

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...