Jump to content
Neptune

Koji auto da kupim

Recommended Posts

Zasto benzinac? Nemam neki specijalan razlog, subjektivno realno. Ali kako se ne razumem nesto najbolje u kola zato sam i dosao i ovde da se raspitam. Imam li nesto jos posebno sto bih mogao da pogledam vezano za A3 i TDI motor? 

Sto se bmw 1 tice, tu me smara taj zadnji pogon. 

Mazda 3 je definitivno prelep auto, malo mi deluje skucenije nego A3 recimo (vozio sam se u oba) sto moze da prevagne zbog moje visine.

Nidža @nickwood ima Mazdu3 i sad otkud znam, nekih 195cm je visok, staje bez problema, meni mazda više nekako pozadi deluje skučeno a veliki auto, ali moguće da je to sve subjektivno.

45 minutes ago, alfa said:

Zasto benzinac? Nemam neki specijalan razlog, subjektivno realno. Ali kako se ne razumem nesto najbolje u kola zato sam i dosao i ovde da se raspitam. Imam li nesto jos posebno sto bih mogao da pogledam vezano za A3 i TDI motor? 

Sto se bmw 1 tice, tu me smara taj zadnji pogon. 

Mazda 3 je definitivno prelep auto, malo mi deluje skucenije nego A3 recimo (vozio sam se u oba) sto moze da prevagne zbog moje visine.

A3 sa 2,0 tdi, evridej ol d vej. nađi samo nekog proverenog, ili bar auto kuću na najboljem glasu 👍

bmw 1 je zabavan auto, baš zbog rwd. meni ružan u pm doduše 

mazda 3 je prespora po svakom kriterijumu, al realno u soul red crvenoj najlepši auto u klasi.