Jump to content

pričajte


Recommended Posts

danas oko 16:30, rakrsnica otona župančiča i goce delčeva, baja sa trotoara izlazi na ulicu sa bmw gs900 (tako mi delovao), i ode on opušteno, boli ga kure što jebeno ništa nije očišćeno i što sve ledi. car

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

danas oko 16:30, rakrsnica otona župančiča i goce delčeva, baja sa trotoara izlazi na ulicu sa bmw gs900 (tako mi delovao), i ode on opušteno, boli ga kure što jebeno ništa nije očišćeno i što sve ledi. car

 

car :)

 

ja sam danas video malo drugačiju scenu, ćošak čuburske i makenzijeve - zeleno za vozila, lik u oktaviji vozi od gradić pejtona ka krstu, na crveno opušteno prelaze dve ribe i jedan lik, ali onako lagano, nije kao "pretrčavaju" nego kao "idemo lol zabole nas šetamo knezom" i nije da su se zapričale, potpuno su svesne situacije. i bajko iz oktavije ide i sad usporio je ali mora da stane na kraju da bi pustio ove i krene da im svira, i ove dve se okrenu i kao "šta je šta nam sviraš?" i on krene i namerno ih očeše nikad prljavijim kolima mokrim od snega i retrovizorom i skroz im isprlja crne jakne kao da su se valjale u blatu ... i ove ribe sad se okrenu i kao krenu da mu otvore vrata od kola (da bi uradile ne znam šta) i on da gas i ode, one krenu za kolima, međutim ubrzo su odustale i nastavile da "besno gledaju u pravcu vozila" :))

Link to comment
Share on other sites

Преко Горњег Милановца свакако мораш проћи којим год путем да кренеш  :) . Пут преко Тополе ( то је тај што га зовеш преко Аранђеловца и ГМ-а ) је краћи и слабо има камиона и ја га увек користим.  Пут преко Ибарске је дужи и оптерећен саобраћајем али је  што се тиче чишћења верујем приоритетнији него овај преко Тополе :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam ovog leta isao preko Arandjelovca i Bukulje i put je bio strasno los, Ne samo krivine vec i u nekim delovima su klizista od onih kisa strasno sjebale put, mozda je to sredjeno do sada ali ne bih preporucio da ides tuda ako ne proveris to.

Ako je Dre pravi doktor sto ne seta klompe?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...