Jump to content

pričajte


Recommended Posts

Je l' koristi neko labelo, a da nije onaj nivea muski jedini? On mi ne odgovara, od drugih se sjaje usta, a bez labela mi pucaju usta instant

 

Ako nađeš ChapStick negde probaj sa njim, isto muški "model" mada meni taj Nivea radi posao, ovaj sam kupio jednom prilikom kad nije bilo Nivea. Doduše nemam pojma što ti ne odgovara. Meni treba onih nekoliko dana na prelazu vremena ili kad duva jak vetar, pomogne i to je to.

Link to comment
Share on other sites

Uzeo sam labello hydrocare, po opisu mi je delovao najbolje...a ne vrsi mi posao ovaj muski, ne znam, kad ne koristim labelo bas imam problem, kapiram da sam nesto 'tezi' slucaj, a on je nesto suvlji i ne traje efekat predugo...kapiram da je on super vecini, ovaj mi deluje do jaja za sad

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Je l' koristi neko labelo, a da nije onaj nivea muski jedini? On mi ne odgovara, od drugih se sjaje usta, a bez labela mi pucaju usta instant

Ја користим Labiale, избегавам Лабело јер ми се на њих доста више него код осталих масти навикну усне, па после морам да га користим и када нема зиме напољу. Ту маст коју сам узео прави Апотека Београд, доста је јефтинија од фенси варијанти, и мени највише одговара, делује ми најприродније. Не знам колико течности пијеш, ако пијеш мало повећај, то уме доста да помогне да мање пуцају на хладноћи и иначе.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Uzeo sam labello hydrocare, po opisu mi je delovao najbolje...a ne vrsi mi posao ovaj muski, ne znam, kad ne koristim labelo bas imam problem, kapiram da sam nesto 'tezi' slucaj, a on je nesto suvlji i ne traje efekat predugo...kapiram da je on super vecini, ovaj mi deluje do jaja za sad

 

probaj vazelin. 

 

im dead serious.

  • Upvote (+1) 1

Bring It

Link to comment
Share on other sites

edit/ nvm, nisam video da si već uzeo hydrocare, hteo sam da ti ga preporučim, ja ga koristim godinama, i odlična je stvar

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Moze i u Njuz topik, al ajde ovde. Na otvaranju Kustendorfa ministar Tasovac doneo na ledjima crveni tepih za profesora Kusturicu, a zatim je ovaj prosetao svog vuka. Bravo, to je pravi patriotizam, tako se brani Srbstvo!

 

http://www.blic.rs/Kultura/Vesti/528417/DOBRODOSLI-U-KUSTIN-SVET-Tasovac-nosio-crveni-tepih-Kusturica-prosetao-vuka

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...