Jump to content

pričajte


Recommended Posts

neverovatno kakvih ljudi ima. Prodam prekjuce liku sa benchmark foruma celo svoje kuciste , komplet 101% funkcionalnu gejmersku masinu. Dogovorimo brzu prodaju, ja formatiram ssd unutra, otkacim kuciste sa kablova, u kola i donesem mu na noge. Dobije sve kutije, vecinu garancija i papira i dopisujemo se preksinoc i juce oko nekih drugih stvari i lik mi sad posalje na benchmarku PM, kao e "napajanje ne radi". ja odgovorim, cekaj 48 sati nisi kuciste prikacio na strujni kabl koji sam mu pritom spakovao i pritisnuo power button? i on kaze, pa ne kao, testiram sve komponente zasebno , i tek sam sad napajanje upalio . . . Prodao sam stotine stvari, nikad nista neispravno, i neko mi dva dana nakon prodaje celog kucista kaze napajanje ne radi . . . . . pa stvarno lol kakvih ljudi sve ima : )


a vrhunac je sto je lik diler i sto je sve komponente jos juce stavio na kp zasebno, sa mnogo vecim cenama . . i sve je to ok, i ne zanima me . . ali prica da je stavio sve komponente na oglase a nije upalio kuciste 2 dana da proveri je :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

- ŠOK Rate u francima porasle za 20 odsto za jedan dan

 

- HEROJ POLICAJAC Kada sam savladao pljačkaša i skinuo mu fantomku, doživeo sam šok

 

- ŠOK NEVERICA SREĆA Reakcije mladenaca kada im na svadbu "upadne" najpopularniji bend!

 

i to je samo danas, dule

Edited by killYg0r
Link to comment
Share on other sites

Crkava mi mašinica za šišanje posle skoro četiri godine, jedva sam nekako izglancao glavu sad, u nekim trenucima bukvalno na silu, kao da se šišam onom ručnom mašinicom :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...