Jump to content

pričajte


Recommended Posts

a vajsaru čita samo kremčina i intelektualna elita! 

 

so vice!

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

videh se veceras s devojkom koju znam 10 godina, a s kojom nikad nisam imao blizak kontakt i nadjosmo se neobavezno na kuvanom vinu. To kuvano vino se multipliciralo po 5 puta, 4 sata se ispricasmo, skontasmo se nikad bolje, zatreskah se ja u nju, zatreska se ona u mene i et. mozda onaj sharepoint u Svici i nije toliko gotivan koliko mi se jutros cinio : )

https://www.youtube.com/watch?v=YaG5SAw1n0c

salim se, ja sam se vratio iz amerike zbog zene, go for it tiger!

Edited by majebeni-marko

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

https://www.youtube.com/watch?v=YaG5SAw1n0c

salim se, ja sam se vratio iz amerike zbog zene, go for it tiger!

 

Znam, znam : ) Ali od poslednje veze od prosle godine sam se vucarao kao poslednja dronfulja sa svim i svakim i sad mi tako prija neka promena u zivotu i neko ko stvarno pleni intelektom vise od svega ostalog, tako da cu rado da upadnem i u taj gay kalup haha : )

 

 

Inace apropo price o Svici, treba mi jos jedna informacija. Nesto sam po netu naleteo na neke info da pre pocetka rada u nekoj zemlji mora da se udje 2 nedelje ranije. Zna li neko nesto o tome? To bi onda fakticki znacilo da ja za petnaestak dana moram da udjem tamo i da u medjuvremenu nadjem gajbu i batalim trenutnu firmu sto je sve jako tesko izvodljivo u tolikom vremenskom roku.

Link to comment
Share on other sites

Znam, znam : ) Ali od poslednje veze od prosle godine sam se vucarao kao poslednja dronfulja sa svim i svakim i sad mi tako prija neka promena u zivotu i neko ko stvarno pleni intelektom vise od svega ostalog, tako da cu rado da upadnem i u taj gay kalup haha : )

 

 

nemoj, moraces da objasnjavas Mohiju i Vikici zasto si spavao sa svim tim zenama, a onda ce ti reci da si sonjica i da zivis u lazima, bolje idi za Svicu :(

  • Downvote (-1) 3

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

pa kao, dosta ljutog je prvi korak na putu do matorca koji hasa pihtije i ostala cuda. nisam se dovoljno precizno odrazio kucam u igraonici na mobilnom, slucajno

Edited by Vlada_
  • Downvote (-1) 1

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Skontao sam o čemu pričaš vlado, samo nisam skontao odakle ta ideja da je hasanje ljutog odlika starenja? :D

kao sto su i pihtije odlika starenja. aj' recite mi samo da kolicina ljutog koju ljudi jedu nema apsolutno nikakve veze sa godinama pa da se razilazimo

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...