Jump to content

pričajte


Recommended Posts

edit: dobro alfa, ti jedes ljuto eto, svaka cast, onda je pitanje sledece:

na jednoj strani imas 20 srednjoskolaca, na drugoj 20 matoraca. najverovatnije ce pojesti istu kolicinu ljutog u toku obroka? jebote, ne mogu da verujem sta pisem

Edited by Vlada_
  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

pa i jesi, realno :D

 

mislim, kakve veze ima koliko imas godina i koliko zacinjenu (ljutu) hranu jedes?

ne, nisam, eto.

 

nisam rekao da ce covek od 60 godina sigurno jesti ljuce od coveka od 48 koji ce sigurno jesti ljuce od onog od 34. vec da ti kao klincu jednostavno ne prija ljuto, i jedan u 20 klinaca moze da jede jebeno ljuto, a da onda u nekom trenutku kad si stariji jednostavno pocinje da ti prija. 

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

pokupio sam danas kolima komšijinog kera. osećam se kao govno :(

 

ker ortak je okej. sreća pa je veliki rotvajler i ja nisam išao brzo i odmah sam zakočio, pa je ustao i siroma otrčao nazad u kuću. nemam pojma kako ga nisam video na trotoaru, samo mi se pojavio pred autom.

Edited by prota_
  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da ima nečega u uzrastu i ukusima koji nam prijaju. Deca luduju za slatkim, negde u pubertetu to oslabi, a kod sebe sam primetio da su negde sa 25 počeli jako da mi prijaju gorki i opori ukusi (kafa, viski...). Do pihtija nisam još stigao.

Link to comment
Share on other sites

ne, nisam, eto.

 

nisam rekao da ce covek od 60 godina sigurno jesti ljuce od coveka od 48 koji ce sigurno jesti ljuce od onog od 34. vec da ti kao klincu jednostavno ne prija ljuto, i jedan u 20 klinaca moze da jede jebeno ljuto, a da onda u nekom trenutku kad si stariji jednostavno pocinje da ti prija. 

Како си дошао до овог закључка ?:)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

tako sto sam kod sebe kao i kod svih ortaka primetio da smo u poslednjih godinu dve jednostavno poceli da jedemo dosta ljutog, poceli da jedemo razna jela koja se ne usudjujes da probas kad si klinac i jedes pomfrit i belo meso. ovo sam smatrao kao nesto sto se podrazumeva, neam pojma vise :)

 

edit: ivan je napisao jedan od ociglednijih primera, deca i slatko :) i sam ukus zestine prija ljudima cesto, dok klinac kome ukus prija, a ne pije na silu samo da bi se ucirkao, definitivno ima problem :D

Edited by Vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...