Jump to content

NBA 14/15


moyo

Recommended Posts

Pa ispravna odluka. Jasno se vidi namera kod laktanja... A Delavedtard je dobio tehničku samo zato što je ovaj isključen.

Atlanta ne može da dobije tekmu protiv Klivlenda bez Irvinga i Lava. Imali su šut za pobedu. Ko ih jebe realno. Lebron je jebeno izdominirao. Svim srcem uz GSW, nekako očekivano finale (valjda). Ali ako ovaj majmun bude nastavio ovako da igra... ja stvarno ne znam ko njega može da zaustavi.

https://www.youtube.com/watch?v=FCw8JAJfcKQ

omg

Edited by alfa
  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

pa sad, ako se mali ciga opet zakaci sa nekim centrom gsw-a i iznudi iskljucenje onda niko, al ovako gsw ima generalno mnogo jaku timski odbranu i mogu bukvalno da pustaju lebrona da radi sta hoce, a ostale da zatvaraju i bice dovoljno. Sve ce to kerr da sredi, nije on blatt da mu precrtavaju akcije.

Doduse ja sam i ocekivoa da ce da zgaze atlantu, jerbo su mi nekako mnogo mlaka ekipa za bilo sta

Link to comment
Share on other sites

XeDwEXX.jpg

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ne kenjaj

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

stvarno jebote... dugo nisam video nabeđenijeg lika od hardena sinoć. nije ga išlo, jebiga dešava se... ali on je toliko forsirao da ja nemam reči... imali su priliku za egal završnicu i on je direktan krivac sa onim lol izgubljenim loptama U NIZU. veliki igrači znaju kad trebaju da iskuliraju.

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Ne kenjam, stvarno nije dao koš iz igre u poslednjih 30 minuta meča.

ne to, nego preteruješ sa hejtom po odredjenim igračima (Bradonja, Kane i sl). Nije ga išlo juče, silovao je, već su gubili 3-0, ne bi se vratili nikada i to je to.

Imao je odličnu sezonu, sa visokim procentom šuta, sam je vukao ekipu i doveo ih do finala zapada, popravio odbranu, više nego dovoljno i zasluženo je bio drugi u izboru za MVP-a

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ajmo bre! dobra stvar je sto je klay namestio rucicu, a losa sto je ocigledno kari i dalje malo sjeban od onog pada, i nije mogao vola (za njegove kriterijume da ubode). Ali nedelju dana pauze i doci ce to na svoje mesto, a onda pisanje po leKonju! I dalje tvrdim da ako odigraju kvalitetnu timsku odbranu kako znaju, i budu igrali svoj karakteristicni napada clevelend nema sanse pa makar se kosarkaski isus reinkarnirao u lebronu. Uostalom usudio bih se da kazem da su  pokazali da su u ovom plejofu mozda i jedina kompletna ekipa. Podjednako se radujem kad je prva petorka i klupa na terenu.

Link to comment
Share on other sites

 

 
I dalje tvrdim da ako odigraju kvalitetnu timsku odbranu kako znaju, i budu igrali svoj karakteristicni napada clevelend nema sanse pa makar se kosarkaski isus reinkarnirao u lebronu.&nbsp;
 
 

 

03AelxL.jpg?1

Edited by 7k mmr player
Link to comment
Share on other sites

Harden je trebao da bude MVP, Lebron drugi a Curry je trebao eventuano treci da bude. Thompson I ne treba da se vrati. Taman da se izbalansira nedostatak Kevin Love-a :tf:. Izgleda ja jedini ovde navijam za Cavse. Al dobro nema veze, vise cu se radovati kad osvoje. Dobar je GSW ali ne osvaja se titula posle jedne odlicne sezone, imaju oni dosta jos krvi i znoja da propisaju pre prve titule.

Edited by moyo
  • Downvote (-1) 6

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Nije fora ko zasluzuje vise. Ima dosta ekipa koje zasluzuju ali samo jedna osvaja. Konkretno sam mislio na Lebrona. Ima 3 izgubljena i 2 osvojena finala. Mnogo je on vise ulozio nego bilo ko iz GSW. On ce da uzme tokom karijere 5-8 titula i zavrsice kao najbolji igrac svih vremena sto ce naravno uvek da bude diskutabilno. Ali imace slican broj titula kao Jordan a pritom vise datih koseva, asistencija, skokova i blokati. Jordan ce jedino imati vise PPG. Njegovo vreme jos nije proslo. Previse je on finala izgubio, sad je red da ih osvaja. Malo me brine nedostatak Kevin Love-a ali i pored toga mislim da ce osvojiti. Takodje Blat je mnogo iskusniji trener od Kerr-a. Warriorsi su kul ekipa, mozda cak i najkompletnija gledajuci overall sve pozicije. Dva malca sutiraju odlicno i to je lepo ali ne osvaja se titula posle jedne izdominirane sezone. Bila bi to previse nerealna bajka.

 

Al ajd da odgledamo finale pa da vidimo ko je u pravu

  • Downvote (-1) 8

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...