Jump to content

NBA 14/15


moyo

Recommended Posts

Lebron sa ovakvim timom koji ima ovakvu igru, posle ovakvog pederskog prelaska(povratka), i pederske sezone sa svim pederskim odmorima u sred sezone uz pedersko sudjenje je verovatno poslednji igrac koji zasluzuje da uzme titulu. 
S druge strane stoji ekipa sa istorijskim skorom u regularnom delu, istorijski lepom kosarkom, sa najboljim napadom i najboljom odbranom lige kojoj verovatno ne mozes da nadjes ijednu manu i da hoces. Ne vidim kako moze iko da navija za klivlend u ovom duelu, osim ako je zestoki bendvegoner.

Inace kruze price da ce sad masovno da prelaze na istok igraci zato sto je prejadna konkurencija. Jedva cekam da vidim lebrona 2-3 godine od sad

Edited by Shoocky
  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Izvini Shoocky, vodjo navijaca Golden Stejta sa Labudovog Brda, nisam te prepoznao. Zajebi me price o bandwagonerima kada svi ovde biramo jednu od dve opcije jer je jebeno finale i ostale su samo dve ekipe. Ako nisi siguran za koga navijam mozes da odes na prvi post sa prve stranice ovog topica ili na bilo koji od starih NBA topica. Uvek sam navijao za Clipperse ali oni nisu niti ce u skorije vreme biti championship team tako da mi je druga opcija ekipa za koju igra Lebron (treca Harde etc). Igrom slucaja on se vratio u Clevelend a i ja sam se prebacio na koledz 30 min od Clevelenda gde su svi u mojoj okolini zagrizeni Cavs fanovi koji cekaju titulu ko ozeblo sunce tako da sam se i ja pridruzio njima, al to je nebitno sad. Vitjo minuse daju hipsteri koji odbijaju da navijaju za Lebrona jer je mainstream a sa mainstreamom idu svi ti "pederski" epiteti koje Shoocky spominje. Neki su diskutabilni neki ne ali to je sad nebitno. Zadnje 4 godine sam uvek gadjao na Miami (citaj Lebronova ekipa) a vecina sa foruma je uvek isla suprotno iz ovih ili onih razloga. Dva puta sam bio u pravu, dva puta ne.  Ove godine je ista prica. GSW je odlicna ekipa i sve sto ste napisali za njih stoji i slazem se sa tim. Sabili su ovu sezonu i finale ce biti odlicno. Ja samo smatram da u redu za prsten ima par drugih konkurenata sa vise iskustva i znanja a jedan od njih je Lebron sa druzinom.

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Nema potrebe da se osecas uvredjenim, samo sam hteo da ti ukazem da si malo pristrasan i argumenti ti nisu na mestu. Zaista ne vidim po cemu je to klivlend iskusnija ekipa od gsw-a, osim sto imaju lebrona (vica stavio rezultate)? Ne idu uz mainstream pederski epiteti, nego uz pederluk idu pederski epiteti. Ja jednostavno kad gledam kosarku gledam malo vise od kosarkaskog skila i brojeva koje ispisuje u statistiku. Mozemo da pricamo o tome da je lebron trenutno ubedljivo najkompletniji igrac u ligi i teska srca cu se sloziti sa tim, ali ako cemo da ubacimo u pricu ko zasluzuje prsten, mislim da je zaista nerealno reci da ga lebron najvise (cak imalo) zasluzuje. Ne posle ovakve sezone

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Najkompletniji jeste, vise fizicki nego po skillu imo. Ja ga licno ne bih pomenuo u istoj recenici sa Jordanom.

Posle ovakve sezone GSW-a reci da neko zasluzuje prsten vise od njih je u najmanju ruku ostrasceno. Igraju jednostavno najlepsu kosarku i logicno je sto vecinja navija za njih..

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

dobro sad, "navija". Teško da stvarno postoji lik na ovom forumu koji baš godinama navija za GSW, pa je sada dočekao da oni budu u finalu. Momci su simpatični, igraju vrhunsku košarku, konstantni su cele sezone, i u ovom finalu ću biti uz njih, jer kao što Šuki kaže, po meni takodje Lebron nije zaslužio titulu ove godine. Ali, neka bude što bolje finale, i meni je dosta

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Shuki ti si lud ako mislis da sam se ja uvredio :D Manje vise se slazemo u argumentima ali ne i u zakljucima. GSW je trenutno verovatno bolja ekipa ali ja jednostavno smatram da moraju da poljube stativu prvi put pa tek sledece godine mozda da osvoje. To se mozda desi a mozda i ne. Isto tako mi je nerealno da Kerr osvoji titulu u svojoj prvoj trenerskoj sezoni uz duzno postovanje na njegovu igracku karijeru i ucinak u regolarnom delu ove sezone. Ajde lepo da sacekamo da se zavrsi pa posle da analiziramo ko je bio u pravu

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Ajde lepo da sacekamo da se zavrsi pa posle da analiziramo ko je bio u pravu

 

Pa nije reč o tome ko će da pobedi. Zaključak tvoje izjave se svodi na to.

 

Završetak ti neće pomoći u diskusiji "ko zaslužuje, a ko ne". Naprotiv, sad je baš vreme za takvu diskusiju.

 

I dalje ne vidim tvoj argument zašto GSW ne bi smeo i ne zaslužuje da osvoji, sem da ti jednostavno smatraš da to mora da bude tako.

Link to comment
Share on other sites

Moje mišljenje je da nema potrebe raspravljati o tome ko je zaslužio da osvoji, pošto su obe ekipe zaslužile prsten.

Rekao sam u više navrata da ću navijati za GSW u finalu, ali objektivno mislim da CLE ima veće šanse za titulu. Najviše to mislim zbog Lebronove forme a i podrške koju ima. Isto tako mislim da je Kley precenjen. Da ne dužim, Barkli je manje više rekao moje mišljenje u jednom minutu:

https://www.facebook.com/NBAONTNT/videos/vb.40266450723/10155689080575724/?type=2&theater

za drugare bez fejsa:

http://www.cleveland.com/cavs/index.ssf/2015/05/charles_barkley_cleveland_cava_1.html

(video je skroz dole)

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Shuki ti si lud ako mislis da sam se ja uvredio :D Manje vise se slazemo u argumentima ali ne i u zakljucima. GSW je trenutno verovatno bolja ekipa ali ja jednostavno smatram da moraju da poljube stativu prvi put pa tek sledece godine mozda da osvoje. To se mozda desi a mozda i ne. Isto tako mi je nerealno da Kerr osvoji titulu u svojoj prvoj trenerskoj sezoni uz duzno postovanje na njegovu igracku karijeru i ucinak u regolarnom delu ove sezone. Ajde lepo da sacekamo da se zavrsi pa posle da analiziramo ko je bio u pravu

Odlicno onda :)

E pazi sad, taj kerr da se gleda i plejof verujem da bi laganica uzeo i coach of the year, mada je cak iovako bio prejebeno blizu. Kako je transformisao celokupnu ekipu u jednoj sezoni je prosto za divljenje. Cak smatram da je za sve ovo kerr i najzasluzniji jer je od ekipe sa ogromnim potencijalom napravio ekipu koja je iskoristila 99% posto tog potencijala. Ozbiljno, kad se pogleda objektivno na gsw van tog "neiskusna su i mlada ekipa" koji mi je medju najgorim formama disrispekta covek moze samo da se divi ovoj ekipi:

-istorijskih 67 pobeda

-najbolja odbrana lige

-drugi najbolji napad lige

-3 poraza na domacem terenu do finala

-mvp

-diskutabilno dpoy

-diskutabilno coy

-ubedljivo najbolji suter koga je liga ikada videla

klivlend:

lebron dzejms

Jednostavno u sta god da uperis izdominirali su.

Suma sumarum: najkompletnija ekipa koja prilicno dugo nije vidjena vs one man wrecking crew na cijem je celu najkompletniji igrac danasnjice. Pa ko sta voli

Edited by Shoocky
Link to comment
Share on other sites

Sve to stoji i slazem se sa tim. Samo cu dodati da 5 Lebronovih finala > sve sto si naveo. A i glupo je da pod stavku "Klivlend" navedes samo Lebron Jamesa. David Blat je osvojio sve sto se moglo osvojiti po evropi. Kyrie ako bude zdrav je udarna igla zajedno sa Lebronom. Mozgov igra odlicno, ostatak ekipe isto.

 

@Vitjsa

 

 Mozda se nisam dobro izrazio. GSW zasluzuje titulu ne manje od bilo koga drugog ali opet kazem da sve sto su uradili ove sezone je fenomenalno ali ne i dovoljno za titulu. Treba sve to + 4 pobede protiv Clevelenda. Mogli su da imaju i 82:0 sezonu i opet te 4 pobede nebi bili ni blizu zagarantovane.

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

@ shoocky jedino se ne bih slozio sa ovim,ubedljivo najbolji suter koga je liga ikada videla,redzi miler i pogotovo rej alen su mi nenadjebivi :)

Iz mesta mozda, ovako ne mogu da se porede, Kari je jedini igrac koji sve ovo radi iz jebenog trka, ja to jos nikada nisam video da neko radi sa tolikom lakocom...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Sve to stoji i slazem se sa tim. Samo cu dodati da 5 Lebronovih finala > sve sto si naveo. A i glupo je da pod stavku "Klivlend" navedes samo Lebron Jamesa. David Blat je osvojio sve sto se moglo osvojiti po evropi. Kyrie ako bude zdrav je udarna igla zajedno sa Lebronom. Mozgov igra odlicno, ostatak ekipe isto.

 

Samo da dodam da nisam ni u jednom trenutku prognozirao pobednika, jer je to prilicno nezahvalno, nego sam cisto bacio malu analizu trenutne sezone obe ekipe. Takodje naveo sam samo izuzetne stvari koje poseduju obe ekipe, s toga je naveden samo lebron, jer sve ostalo u klivlendu je u najbolju ruku iznad prosecno(eventualno kajri, mada ni on nije bas dominantan ni u cemu). U svakom slucaju ocekujem bas jebeno finale, i to iskljucivo zato sto je lebron sa druge strane. Da je bilo koji drugi igrac u pitanju ocekivao bih laganu dominaciju gsw-a, al lebron je lebron.

@curry

to vec za drugu temu, al kad uzmes sve aspekte sutera, zaista ne znam da li je iko to radio na nacin koji radi curry i da li je uopste moguce da se to radi na vecem nivou. Pa jbte, samo podatak da je skenjao redzijev rekord u trojkama u plejofu u jebenih 12 utakmica (recima: dvanaest!) je outworldly

Link to comment
Share on other sites

Odlicna tekma. Igudala burazer. Sve vreme dok sam gledao tekmu imao sam osecaj da Klivlend davi zabu, a GS dobio na kraju, tako da mislim da ovo ide u 4:2 za GS. J.R. se vratio u realnost, kavsi nemaju klupu, dok su GS rezerve prakticno napravile kambek u drugoj cetvrtini, plus su Splash Brothersi bili iznenadjujuce racionalni, iako su obojica relativno lose sutirali. Mozgov i Tristan mogu da naprave ozbiljnu prevagu u ofanzivi, bukvalno su ih pregazili u prvom poluvremenu, posle se izjednacila situacija. Sve u svemu, solidna prva tekma.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Daj da olomimo ruku Curriuju pa da bude fer finale :tf: Bice tesko ali mislim da Cleveland ne treba otpisati jos. Lebron treba da preuzme stvar u svoje ruke sad. Drago mi je sto Mozgov i Thomson mogu da kontrolisu reket. Delevadova treba sad da smrdi unaokolo, JR i Iman da ubace po koju trojku i mozda i urade nesto. Uglavnom manji sam optimista nego pre povrede

 

 

E da mogao bi Blatt da ubaci Mariona po koji minut. Kolko ja pratim on je zdrav a mislim da nije jos za stari gvozdje.

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...