Jump to content

NBA 14/15


moyo

Recommended Posts

hjuston zaista odigra sjajno sinoc, a gsw prilicno oscilirao, i opet su lagano priveli kraju sve. Videlo se u drugoj cetvrtini kod onih 25-6 da kad se zainate, i uozbilji da su jebeno prejaka prejaka ekipa. Hardena sralo za sve pare, al duvaj ga cigane!

 

btw, retardirani nba...
http://www.sbnation.com/2015/5/20/8630485/stephen-curry-flopping-fine-warriors-vs-rockets-nba-playoffs-2015

Link to comment
Share on other sites

DeAndre nikako nije realan ni u 14-oj postavi

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

jedini losiji izvodjac bacanja je dramond iz detroita ali on dosta vise poena daje iz igre,ne znam koliko bi morao da se popravi deandre cigla da bi bio ozbiljna petica kad je napad u pitanju,da nema kris pola u ekipi,bio bi nesto poput noe u cikagu :D

Edited by mohr
  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

iako su rezultatski tesne tekme, utisak je da gsw lomi hjuston. Treba im da harden i hauard igraju po 43-4 nestvarnih minuta da bi pobedili (doduse harden vec igra tako), plus barem dvoje s klupe da se iseru. Kad je harden tu kolko tolko se drze jer im bukvalno igra sam, a kako izadje tako ih natrpaju i onda mora da nadoknadjuje.

Gsw jednostavno igra prelepo i ubedljivo najbolje u ovom plejofu, kako prva petorka tako i klupa

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...