Jump to content

NBA 14/15


moyo

Recommended Posts

Ajde malo da pricamo od Harrison Barnesu i Draymondu Greenu, veoma bitnim igracima iz prve petorek GSW. Barnes proslu utakmicu sut iz igre 0 od 8, 0 poena. Green sut iz igre 4 od 13, 2 od 7, 2 od 10 na sve tri utakmice. Takodje Bogut koji se usro i nesme da sutne otvoren zicer al ajde njemu da oprostimo posto se napad GSW ne bazira na njemu a i on radi dobar posao u odbrani. Ako te ne ide sut jedno vece, bice bolje drugi put. Ako se useres, izgubio si finale

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Gleam sad Finals Pregame Live. Neki kurcev analiticar kaze kao bice dva igraca veceras sa potencijalnim triple-double-om, Lebron James i David Lee [roflmao] [roflmao] Ko placa bre takve indijance da pricaju na tv-u

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Stvarno malo previše postujete "omg sudije kurve lol"... :)

Ja mislim da je suđenje očajno generalno, a ne da je GSW nešto posebno pokraden.

I jedni i drugi do sada imaju domaćinsko suđenje, koje je nažalost standardno za NBA. Fakat je da je uklizavanje LeBrona čist faul i da je moralo da se sudi, ali nije to prelomilo utakmicu.

 

Cavsi izvlače maximum iz sebe sve vreme i stvarno im treba čestitati na tome. Oni su svesni da nemaju šta da izgube i da ako daju sve od sebe mogu da budu heroji čak i ako na kraju ne uzmu prstenje. Mentalno su rasterećeni, imaju volju i imaju LeBrona.

Dubsi u prve tri utakmice samo u par serija od po nekoliko minuta zaista liče na sebe. U trećoj su na poluvremenu šutirali 15-44, a promašili su više od 10 otvorenih šuteva. Večeras im je poslednja šansa da krenu da igraju ozbiljno. Videćemo hoće li Kerr umeti dobro da ih pripremi za utakmicu. A ako David Lee bude imao triple-double dobijaju sigurno. :)

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

vec sam negde napisao ranije da me ova serija mnogo podseca na onu protiv memfisa,ocekujem i slican rezultat,4/2 za gs

 

zaboravih da pomenem igoudalu,jednom gotivan igrac,secam se pocetaka sa ajversonom u fili,pokidao veceras

Edited by mohr
Link to comment
Share on other sites

moram da pohvalim kera na ovom mudolikom potezu. Ocekivao sam da ce igi da startuje, ali umesto barnesa. Stvarno treba hrabrosti da krenes odlucujucu tekmu bez centra(cak i odigras celu), ali isplatilo se. S jedne strane jeste veliki hendikep jer tompson i mozgov mogu da se izivljavaju (mozgov 28p!), ali s druge omogucava GSW-u da krene da igra brzu igru na veliki broj poena, a to CLE jednostavno nema sanse da isprati. Sve to omogucav da se napokon barnes i green razigraju i pocnu da lice na sebe, posle UZASNIH tekmi, sto je istakao moyo(moram da napomenen da su vecina tih barnsovih suteva bili potpuno otvoreni sa nekih 5 metara).

Lebron pokazao da je ipak smrtan (mozda ga je i malo poremetio onaj udarac u kameru), i da mu je neophodno da se neki suter razigra. jr no swish uzasan. Delijev linseniti polako fejduje, i ocekivao bih da ce tako i da ostane. Nije on bas tip koji moze da pruza nadljudske napore 7 utakmica. Morao da izadje vec u trecej cetvrtini, ako se ne varam, zbog grceva.

I za kraj. GET IGGY WITH IT! Ako gsw osvoji i ne daju lebronu mvp-a (potpuno zasluzeno bez obzira na ishod), po meni je igi jedini kandidat. Pored PG-a i kavaija mi ne pada niko na pamet ko moze ovako da namuci lebrona. I ne samo to, vec je jedini koji kad zagusti zna na pravi nacin da povuce u napadu

Link to comment
Share on other sites

Kakav carski small ball duel. :)

Warriorsi dobili na suv kvalitet.

Iggy sabio, osim sa slobodnjaka odakle je imao 2-11.

 

U šestoj će Cavsi prvi put osetiti pritisak... Vrlo lako može da bude potpuna dominacija Dubsa i osvajanje titule u gostima.

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Meni isto majke mi, jebote kad gledam Šumperta i Džej Ar Smita, bože me sačuvaj. Stvarno šteta što nemamo Irvinga i Lava u finalu.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

j r kako je poceo sa 14 poena na samom startu i na kraju ostao na toliko ako se ne varam,minutaza mozgova mi nije najjasnija,mislim da je morao da igra vise...pogotovo posle onih 28 poena u prosloj utakmici,i dalje ostajem pri stavu da ce biti 4-2 za GS

Link to comment
Share on other sites

Ipak oce :D Warriorsi da su bacili klavir  upao bi u kos. Cestitke i zasluzen prsten. Vi ste bili u pravu ja nisam. Vidimo se na novom topicu :)

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

igi mvp cele finalne serije,preslikana serija kao sa memfisom,1-0,1-2,4-2,zasluzeno,secam se da sam otisao do kladionice pri vodjstvu klivlenda od 2-1 i zaprepastio se da je 4-2 za gs kvota bila oko 4-5...


Ipak oce :D Warriorsi da su bacili klavir  upao bi u kos. Cestitke i zasluzen prsten. Vi ste bili u pravu ja nisam. Vidimo se na novom topicu :)

 

mogu oni mnogo bolje da sutiraju od ovoga veceras tako da se bas i ne slazem za konstataciju sa klavirom...

Edited by mohr
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...