Jump to content

Fargo TV serija


Recommended Posts

omg no reactions =o(
omfg no 3rd season till 2017. =o((

the third season won't premiere until 2017.

“You won’t see it in 2016,” Hawley said of his show. “It’s a winter show, and we don’t have the time to film this winter.” Hawley said that that production for season 3 will likely begin in November of 2016.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 130
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

 Odlično zaista, drugačije i sporije od prve, i to je kul. Nije napeto kao prva sezona (mada naravno ima svojih momenata), i nema bili bob tortona koji je pa, bili bob :D, ali i dalje najbolja serija ove godine

 Cela postava je apsolutno iskidala, stvarno su svi odlični. Mislim, ovu jebenu kirsten danst bih spalio na lomači, ali je sabila svaki kadar u kome se pojavila

 

+1 od reči do reči, pogotovo za kirsten danst :D

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Iskidali, čak mi je i onaj NLO "legao", tj. nisam bio iz fazona šta koji kurac. Nekako se savršeno uklopilo u ceo vajb! 

 

Mike Milligan = Jules Winnfield, bar je mene podsećao jako :)

Žene me u obe sezone do jaja nerviraju, sa sve onim akcentom, ali niko kao ona što se loži na Kirsten Dunst... 

 

 

 

Možda je i bolje što je sledeća sezona tek 2017. da se uželimo ko ljudi, a i moći će do tada kežual da se obrne još po jednom :)

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Ju al' vreme leti, tj. kad je ovaj topic bio aktuelan, deluje mi kao "juče". Upravo završih drugu sezonu, opet sam krenuo da gledam po putovanjima, tako mi nekako najzgodnije ... 

Koliko sam se smorio kad sam video Kirsten da nemam reči, ali je već posle 3-4 epizode totalno uspela da me pridobije.

Ima nekih sjajnih scena, tipa ona sa undertakerom, valjao sam se od smeha, posebno što ima dva neka azijata sajdkika :))

I nije loš ovaj fazon sa vanzemaljcima, malo da "osveži".

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
On 4/21/2017 at 8:16 AM, nickwood said:

Standardno kretenski početak :) 

što? meni je taman legla ova prva fino

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Одлична и трећа сезона. Друга епизоде ове сезоне једна од бољих ствари које сам гледа у скорије време, сјајно писање.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Bad guys Kinez I rus... Rus jede bebe i sere o Putinu... Dobra je sezona, gluma scenografija itd na nivou

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Најзад одгледах прве две сезоне, јер прву епизоду прве сезоне сам гледао пет пута за три дана и сваки пут заспао. Цела прва и друга сезона су развучене, а могле су да стану у 2 х 2..5 сатне епизоде.

трећа сезона је "наследила прву". Никако да одгледам прву епизоду...

Edited by BoskoG
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...