Jump to content

Pink panter ili neki drugi ćevapi?


Recommended Posts

Ja te sarajevske restorane rangiram na veoma specifican nacin. Ako imaju pravu sarajevsku urmašicu (kolač) onda su dobri. U Beogradu samo Walter i sarajevska pita u Svetogorskoj imaju pravu urmašicu - kakvu je baba pravila. Meni je kod waltera meso i ćevap dobar. Doduše ni jednom nisam bio kod njih u samom restoranu da jedem - uvek sam radio porudžbine - tako da ne znam za higijenu i to. S obzirom na ostale isporuke koje smo jeli od ovih sam najmanje napada salmonele imao. Čak smo i za dečiji rodjendan od njih poručivali. Doduše jes ovaj moj mali malo "ono" ali nisam siguran da je to od ćevapa - pre će da bude genetika.

Link to comment
Share on other sites

Што се Цице тиче, јесте се једно време искварила, ћевапи су били минијатура, али ми је сад опет скроз добра.

Јбг, сто људи, сто ћуди. :)

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

Има после хотела Југославија чим се скрене лево неки фаст фуд "Кош", има нека пљескавица од коњског меса и није лоше. Мада никад пре нисам јео тако нешто тако да и не знам каквог укуса треба да буде, знам само да сам једва појео 200грама исте.

Знам да је прича о ћевапима, али морао сам да поделим ово са вама

Tu konjsku pljeskavicu je Mendzi hasao kada sam izgubio opkladu i morao da platim klopu, ali sto dobri Stanko kaze, drvce je drvce sto se tice mesa.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ja te sarajevske restorane rangiram na veoma specifican nacin. Ako imaju pravu sarajevsku urmašicu (kolač) onda su dobri. U Beogradu samo Walter i sarajevska pita u Svetogorskoj imaju pravu urmašicu - kakvu je baba pravila. Meni je kod waltera meso i ćevap dobar. Doduše ni jednom nisam bio kod njih u samom restoranu da jedem - uvek sam radio porudžbine - tako da ne znam za higijenu i to. S obzirom na ostale isporuke koje smo jeli od ovih sam najmanje napada salmonele imao. Čak smo i za dečiji rodjendan od njih poručivali. Doduše jes ovaj moj mali malo "ono" ali nisam siguran da je to od ćevapa - pre će da bude genetika.

 

haha, dopala mi se ova "slučajna" self-prozivka :))

Link to comment
Share on other sites

Poslušao sam top preporuku baj Ivke, skoknuo do To je to i usrao se od 10 upola sa lukom.

 

Baš su dobri. Malo manji od Valtera, deblji čini mi se, a dosta bolji, nekako sam ih proždrao. Lepinja je vrh, iako sam je minimalno jeo, ne valja mešati proteine i ugljene hidrate :)

 

Štos Valtera tiče, od njih sam naručivao u poslednjih recimo 3 meseca povremeno i kako kad kako šta, nabodem ok, nabodem da kasne, nabodem da me iskuliraju (sa Donesi.com) itd.

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...