Jump to content

Google Chrome - official topic


Slađan

Recommended Posts

sve stoji za 37.xxx 64bit verziju na koliko god rama samo meni nije krešovao odavno. Mada, nisam primetio jel bio neki mali apdejt u poslednjih nedelju dana ali mi inače radi malo bolje, a i sređen je autofill da radi kako treba. Definitvno ne bi trebalo da ti baš toliko trokira Chrome, čekiraj ti te appove i ekstenzije, poisključuj sve pa vidi jel ti i dalje tako radi, eventualno možeš da u opcijama resetuješ Chrome (samo disejbluje appove i ekstenzije, ne briše ih).

pljk!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pitanje za Google Maps, valjda može i ovde:

Da li postoji opcija ili neki dodatak koji omogućuje da se povlači neka crta po mapi grada i da prikazuje udaljenost koja je tako "pređena", ne ona standardna opcija sa vazdušnom udaljenosti pa uzmeš lenjir i meriš, nego baš realna daljina da se izmeri (najpribližnija realna daljina, that is).

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Našao sam ovo za navigaciju, ako nekome još treba: desni klik na put, pa measure distance, i onda se povlači po putu metar koji prikazuje udaljenost od početne tačke

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Izvinjavam se drugu Šeku, prvo sam pročitao ovo što je Dobrivoje stavio, pa sam malo čačkao i našao, izvinjavam se na previdu.

 

 

Scumbag Vitja didn't disappoint, keep on doing the good work  [ok]

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

U Gmailu, na dnu strane, desno, imaš ono sitno Details, tu Sign Out All Other Sessions. Kontam da ima i negde na Dashboardu zavučeno.


A imaš u ovom novom đavolu da ukineš pristup drugim divajsovima, to ih valjda izloguje.

Edited by CheighLee

pljk!

Link to comment
Share on other sites

meni postoji, odatle sam i pogledao i prekucao frazu "Sign Out All Other Sessions".

Dno strane, desno

UdCzyEG.png

 

Ovo drugo ne znam tačno, meni daje da izlogujem samo telefon, ali ne i napravu sa koje sam trenutno u dashu, a pošto nemam nigde drugde login sem na kompu sa kojeg trenutno gledam activity i na telefonu, ne mogu ti reći za više naprava od toga. 

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...