Jump to content

Google Chrome - official topic


Slađan

Recommended Posts

i'am ja pitanje.. zasto google fonts u chromu u win-u renderuje kao govno , a u svakoj drugoj kombinaciji jok.. i kako da se fixuje (inb4promenifont)

 

e, ova nova stabilna verzija na v37 je nešto drugačija sa fontovima, izgleda bolje, kako tebi to šljaka?

 

Inače, izgleda da mora ručno da se instalira 64bit verzija, ako nadograđujete automatski sa v36 na v37, što će vam sam Chrome svakako odraditi, on samo apdejtuje i i dalje je 32bit, a za 64bit morate da odete https://www.google.com/chrome/browser/?platform=win64 i skinete tu verziju, lupite install i neće vam se ništa poremetiti, samo će vam zameniti sa ovom verzijom.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

meni ovaj 64bit radi isto kao pre aaaali, ima par detalja koji su malo usporili ili bukvalno riknuli. Prvo što mi pada na pamet je autofill za forme koji nit iskače na dvoklik niti daje sugestiju kada krenem da kucam. Mada se pojavi ponekad i to posle deset sekundi fazon. A i sad kad razmislim, deluje mi malo sporije generalno učitavanje svega ali ništa toliko upadljivo, bukvalno jedino što me smara je ovo autofill sranje. Biće bolje u narednoj verziji :D

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Meni je bilo malo čudno prvih par minuta kad sam izvalio, sad mi je lepo.

^this, prvi dan sam rejdžovao, sad mi je kul

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pošto mi je update na v37 užasno spor bio, sada sam na Version 38.0.2125.66 beta-m (64-bit)  na kojoj je brzina nešto bolja kao i odziv, ali često pada i baguje. Ono što je užas jeste koliko RAMa jede jedan jebeni tab od 100 do 200mb čak. Imam 4gb RAMa i kod više od 10 tabova iskače mi windows upozorenje da sam na low i posle toga obavezno Chrome pukne. :(

64 bit sa stabilnog kanala isto užasno sporo radi. Ne mogu da verujem koliko su usrali sve. v36 bila savršena.

Link to comment
Share on other sites

Adblock nešto trokira, kad ga instaliram prvi sajt koji otvorim je ok, bilo šta sledeće i dalje prikazuje glupe banere sa reklamama (samo što se ne vidi sadržaj unutar njih, već samo prazni okviri koji guraju sve oko sebe). U podešavanjima sve radi kako treba, sve što treba da bude štiklirano je štiklirano (čak i ikonica prikazuje koliko reklama je "blokirano", ali se ovo i dalje nastavlja).

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...