Jump to content

General Movie News Thread #3


Recommended Posts

1 hour ago, G!!! said:

tek sad videh ovaj trejler, i mislim da na prvo gledanje nisam nikada ima vise asocijacija na razlicite filmove : star trek, star wars, dune, lotr,  mad max, narnia, game of thrones... ko zna sta bi iskocilo jos da pogledam i drugi put 🙂

Marvel Studios Smile GIF by Disney+

  • Haha (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

ja ne znam ali meni ova toliko antipatična mimo stranger things da nemam reči 🙂

moguće da bi mi bila i u stranger things sad, kad je sa X godina više pa se nešto istripovala sva, a valjda je pamtim iz prve sezone pa se vozi na "staru slavu".

za sve drugo mi je katastrofa.

Link to comment
Share on other sites

Познати српски глумац Жарко Лаушевић преминуо је у 64. години после кратке и тешке болести. Датум и место сахране биће накнадно саопштени.

Каријера Жарка Лаушевића била је каријера коју би свако пожелео. Било да је играо главну улогу или епизоду, Лаушевићеви ликови редовно су улазили у антологије најбољих глумачких остварења. Већ 1982, са 22 године, добио је прву филмску улогу и од тада је сваке сезоне имао неку филмску, телевизијску или позоришну премијеру.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 12/1/2023 at 8:36 AM, cali said:

Furiosu radi Miler sa većinom tima iz Fury Roada, a imaju i sličan budžet, tako da se nadam da će ispasti dobro.

Inače već su krenule pripreme za Mad Max 2, i trebalo bi snimanje da krene u Australiji u prvoj polovini 2024.

ok furioza i sve to, ali max max je ono sto su svi ikada hteli

oni tek sad krecu pripreme, znaci film ce biti fazon 2028

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...