Jump to content

General Movie News Thread #3


Recommended Posts

image.thumb.png.5c5fc9e2543e51fbca4cb4fcd315caef.png

@Jose Jimenez
Treba ti Torrentio addon da 'hvatas' torrente, i Trakt da ti prati gde si stao sa cim, i sto je najjace kad jednom settupujes na nalogu, kasnije gde god instaliras/ulogujes se, on sam povuce.

Jako zgodna stvarcica ovaj Stremio, stavis ga i na TV, ako ti je android, ili ako imas onaj EON Smartbox.

P.S.
Moguce da Stremio prati gde si stao, i sam po sebi, sa tim Traktom sam povezao kad sam prvi put instalirao, pa nisam ni probao nikad bez.

Edited by mladenq
  • Like +1 1
  • Thanks (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Lucky said:

jel šljaka sam od sebe na androidtv ili mora i tu ova gimnastika sa addonovima itd?

da da, napisah gore, msm ako vec podesis na laptopu ili gde god, treba ti par minuta za to

Edited by mladenq
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, manson said:

 

opa, Speed samo u Liam Nison obliku sa njegovim dobro poznatim frazama 🙂

ovo bih pogledao kad se pojavi na torrentu, deluje kao taj glupo zanimljivi vikend film 🙂

ovo je ta kategorija što bi sad snimao i Brus Vilis da je sposoban ili Stalone 🙂

Link to comment
Share on other sites

ako nema neki dramatični momenat nego prosto vozi sve vreme u toj nekoj polupozitivnoj atmosferi, onda je svakako vredno gledanja.

ali se ipak plašim nekog plot twista, iako bi bilo gotivnije da ga nema tj. da je kao epizoda neke laid back serije 🙂

Link to comment
Share on other sites

On 6/25/2023 at 9:27 PM, Lucky said:

aha, ništa, onda sutra da se pozabavim time! javljam ako zapne!

Sad sam upalio EON Smart Box da isprobam:

  1. Instalirao Stremio
  2. Linkovao za svoj glavni nalog na android telefonu gde već koristim Stremio
  3. Aplikacija mi sama povukla sve addonove, biblioteku i ostalo. Sve radi savršeno.

Hvala još jednom @mladenq

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

Mislio sam da si okačio ovaj trejler kad sam video prvi deo rečenice 🙂 Pa evo prvo njega 🙂

 

 

1 hour ago, manson said:

Čudi me da niko nije ovaj trejler stavio. Vidim po netu da Holivud i mejnstrim mediji uglavnom imaju loše mišljenje, pošto su pedofili, pa se drže zajedno.

 

al' su ga napljuvali i toliko ispinovali da bukvalno ljudi treba da ga gledaju samo zbog toga čak i ako ne valja 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 7/13/2023 at 4:48 PM, manson said:

haha, ovo mora da se gleda 🙂

 

htedoh da kažem pa ovo je kao ono sa Perlmanom kad je on pekar ili šta je, ista priča, onda vidim u trejler i njega i pomislio sam da su uradili najjaču stvar na planeti i napravili neki crossover, ali avaj, ipak nisu otišli toliko daleko 🙂

On 7/21/2023 at 5:29 PM, manson said:

 

e ovo je već kao black mirror epizoda! 🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...