Jump to content

General Movie News Thread #3


Recommended Posts

10 hours ago, Praso said:

Poginuo Trit Vilijams 😞

a, videh juče tu vest da je poginuo neko iz Kose, ali nisam skapirao da je on.

nevezano za to, uvek mi je "Kosa" bio čudan prevod (iako bukvalan) za film, nekako kao da nema smisla.

Link to comment
Share on other sites

nešto mi deluje da su skapirali da im je lakše da prave ove kojekakve kreature nego prave likove i onda poslednjih pet filmova su im u nekim "magijskim" svetovima sa kojekakvim spodobama 🙂 bukvalno sve isto, ovaj elemental sam isto pomislio da je neki nastavak onog sa "emocijama" 🙂

Link to comment
Share on other sites

Zašto ja nisam ranije znao za ovaj festival! I zbog čega nisam žiri?

https://slaughterfestival.com/

Quote

Slaughter Horor Film Festival
Festival Umetničkih Horor Filmova
Slaughter Heavy Metal Festival
Festival Autorskih Heavy Metal Bendova
30. JUN - 02. JUL 2023.

Još se održava u doljevačkoj klanici!

1-Slaughter-Festival-Foto-Sasa-Dordevic-

 

Internacionalni festival umetničkih horor filmova koji se održao prvi put od 1-3. jula 2022. u nekadašnjoj doljevačkoj klanici u organizaciji Komplos Art Factory udruženja građana iz Doljevca. Prikazano je 20 filmova na tri bioskopska platna, kako u glavnoj hali, tako i u fabričkom krugu nekadašnje klanice. Prikazani su dugometražni igrani, dokumentarni, eksperimentalni i kratki filmovi horor žanra.

Najbolji film je bio nagrađen Zlatnom Macolom, što je asocijacija na radni alat doljevačke klanice osnovane daleke 1952. godine, a posetioci su pre projekcija mogli da uđu u boks za ubijanje bikova istim alatom.

  • Haha (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...