Jump to content

General Movie News Thread #3


Recommended Posts

MJ nije bio u Space Jamu zato sto je najbolji kosarkas svih vremena nego na konto popularnosti, samim tim LeBron ne mora da bude jednako dobar kosarkas, samo jednako popularan...sad da li je, i me]u kojom publikom to je pitanje...
ali, kao glumac LeBron je svojom izbedbom u Tranwrecku vec pokazao da ne deluje kao slon na baletskm recitalu kada mu se da scenario, dok MJ-a nije ni Bill Murray uspeo da spasi od urodjenog razilazhenja sa konceptom glume
za pesme, 200% ce da uzmu nove hitice popularnih izvodjaca/producenata, na chelu sa farelom jer isplativost takvog filma nije u bioskopskim kartama nego u merchandisingu/cross promotionu

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

dobar je bio lebron aka steker u trainwrecku ali da igra jos 10 godina nece imati popularnost leteceg visocanstva :),mada kako ja gledam na to,niko iz NBA onda ne zasluzuje ulogu u takvom filmu,kako god,ne svidja mi se sto ne znaci da necu pogledati :D

Link to comment
Share on other sites

мени изгледа есктра :)

Иако нисам неки претерани љубитељ саме игре (механике), прича/идеја и "свет" су ми веома готивни. Чак сам имао среће да обиђем AC локације по Италији :)

Edited by brue
Link to comment
Share on other sites

pa ne mogu da postignem sve gledao sam finale benshija =o)
a za st nostalgiju uzmes svakih par meseci da pogledas neku od epizoda koje vec znas napamet ;o)) igras star trek timelines na mobilnom i tako... ;o)

Dobar je trejler, mada od ST filmova dok ne dobijem dokaz za suprotno ocekujem jako malo, tj sve nade polazhem u Fullerovu seriju sledece godine sto dolazi =o)
inace, 2:10, 2:13 i 2:27, ladno NX klasa =oD
takodje, idris elba pod "abrams jem hadar" maskom mi je tracenje glumca sa prepoznatljivim licem

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...