Jump to content

El ima neko kamericu GoPro Hero na zajam za sutra (cetvrtak) ?


Recommended Posts

ne znam stvarno koji vam je, neću vam napisati nešto tipa "beogradski kompleksaši", ali ono... ako je G napisao "zavidim vam", to "vam" se ne odnosi na beograđane, slobodno vratite mačeve u korice.

Edited by Mrzitelj
Link to comment
Share on other sites

A kakvi su to taskovi što se obavljaju. I jel ovo kao scavenger hunt što se igraju u onim Amerikama?

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

pa verovatno ti tako nešto zadaju, kao dođeš a oni kažu "idi u pržionicu i od konobara uzmi naredni task" pa kod narednog "idi u kc grad i obrni jedan nivo kadilak i dinosaurus i zapamti treću reč druga rečenica koju kaže mustafa na kraju tog nivoa" i tako :)

Link to comment
Share on other sites

Danas sam se proveo na ovom AlleyCat race-u vrhunski! :)
Zao mi je sto je ovde toliko puno frustriranih likova koji

cepaju F5 fo forumu cekajuci da im neko "naleti" ne bi li

se ispraznili malo.... pa je tako i ovaj najjednostavniji "trazim kamericu na zajam"

topic pretvorilo u neku glupu raspravu medju ljudima....

 

Manje hejta, ljudi, izadjite iz soba, napolju je sunce, svezh vazduh, zgodne cice,

ljudi sa kojima mozete UZIVO da prichate i eventualno lepo se provedete.

 

Laki, otprilike je taj neki fazon, taskovi su bili kratki, simple n funny...

 

PS. hvala mnogo kolegi forumashu koji mi je pozajmio GoPro 3 kamericu, okacicu filmic sutra nadam se....

Edited by fatboy
  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

 

inače je ideja samog događaja skroz kul, iako je možda previše hipsterska realizacija, gg za cimanje u svakom slučaju.

 

 

realno, dok mi nisu objasnili o čemu se radi, na osnovu onog plakata si mogao da očekuješ cvikeraše sa brkovima koji se instagramišu na ponikama sa korpama :D

 

 

svakako, feti, drago mi je što si ostao živ, što te niko nije upucao zbog jaaaaaaaaako bezobrazne vožnje i prosipanja piva! i naravno, što nikoga nisi povredio  :)

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

sta bi tek rekao za likove koji su vozili fiksije bez kochnica juche....

Ja bi mu javno porucio da popusi kurac, a nije daleko dan kada ce neki ispizdeli mladi otac ocukati glavu nekom nakurcenom biciklisti ili vozacu skutera. Ali zaista 

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

gledam klip i sve vreme se onako pomalo štrecam, ali evo recimo na 5:55 ne bih žalio da te je neko zaustavio i odvalio od batina kao vola na sred ulice, onako vaspitno, nhf :)

inače je ideja samog događaja skroz kul, iako je možda previše hipsterska realizacija, gg za cimanje u svakom slučaju.

^qft, vozi taj bajs, samo nemoj da se ložiš ovoliko

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Moze li mi neki admin biti ljubazan i obrazloziti zasto mi je obrisan post?

 

edit: on topic - slozio bih se sa Igorom i ostalima, super ideja ali neprimerena gradskoj sredini. Da je eventualno bio NBG u pitanju pa i nekako ali po centru grada nikako. 

Edited by ZOLA

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Sta da si roknuo neku babu? Jel ona prljavi hobits koji treba da umre? Sta da te je pokupio neki vozac? Jel bi onda isli komentari kako pijani srbistanski vozaci/bosanske kamiondzije/zli vozaci zujalica kinje posten svet?

 

Bas to, drugar od kolege je isto neki lik koji divlja s bajsom po gradu (inace, ne konkretno za ovakve stvari), pre neki mesec pokupio babu neku na ulici, lezala u Urgentnom :( Meni je ovo kul taman koliko i snimak batice koji se lozi kako njegova mecka moze 240 km/h na autoputu za NS 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...