Jump to content

Njuz (nije njuz)


Recommended Posts

http://www.24sata.rs/vesti/beograd/vest/najslavnija-mesarka-u-srbiji-ne-licim-na-staniju-ja-sam-prirodna-video/153193.phtml

Dok se približavamo Bajlonijevoj pijaci, pada nam na pamet mali štos - pitaćemo prolaznike i radnike na pijaci da li u blizini radi lepa mesarka. Bez izuzetka, svi nas upućuju na jednu mesaru, gde nas Gordana dočekuje rečima: "Opet ste došli! Nisam ni znala da sam izašla u novinama! Svi me prepoznaju i primećuju!". "Pa kad si lepa", odgovaramo joj i pitamo je šta joj dečko kaže na svu tu popularnost...

Au..

i'm not fat, i'm just easy to see..

Link to comment
Share on other sites

 

Sada, ovde, na paradi, na ujedinjuje zajedniča uboka sećanja. To su ponos i srdačna zahval našim veteranima i tećnja da budemo dostojni njihove slave. U amju nardne godine zajedno ćemo proslaviti 70 godišnjiceu pobede.

wow much excitmnt

 

such tiping

Edited by rjvn
Link to comment
Share on other sites

Ana Lusija Barbosa (30) iz Brazila zarađuje pravo bogatstvo tako što se rve, gnječi i dominira nad voljnim klijentima. Ova domino dama sa umetničkim imenom Amazon Sintija, ima 90 kilograma i svoju građu rado koristi da udovolji željama svojih klijenata.

http://zena.blic.rs/Sex/27212/Kakva-domino-dama-Ima-dva-metra-90-kilograma-i-muskarci-trce-da-joj-plate-posebne-usluge

i'm not fat, i'm just easy to see..

Link to comment
Share on other sites

Verovatno u "retard profili" :) posto je ovo potpuno "kako mali Perica zamislja da leti Suhoj" :)

 

Maksimalna brzina jeste 2.500 km/h, ali danasnji avioni da bi to postigli moraju da koriste dodatno sagorevanje, a za to imaju goriva za najvise 20-30 minuta leta (ne znam tacno za Su-27, ali to je red velicine). Da bi imali dolet od 3.500 km moraju da idu brzinom krstarenja koja je manja od brzine zvuka, sto u praksi znaci da bi im trebalo 2-3 sata da stignu :)

 

Ali inace, to se ne radi tako, kad ides u rat ne saljes avione samo vec to moras lepo da spremis, ali eto neko zaludjuje narod. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...