Jump to content

Njuz (nije njuz)


Recommended Posts

37 minutes ago, manson said:
Quote

Over in Europe, it is not the lack of people that is causing the problems; rather, it is the lack of demand. Spohr noted a weak booking outlook for the rest of the winter season, with a sharp downturn noted starting in mid-January and continuing through February. Having enjoyed a flurry of bookings as the transatlantic travel restrictions lifted, it seems the world is now settling down to a much quieter start to the new year.

no shit. pa ne, nego će da se zalete ljudi da putuju i rizikuju da neki đura smisli da je baš gotivno da ne možeš posle da izađeš iz zemlje u koju si otišao ili neki mika da ne možeš da se vratiš u svoju zemlju ili laza smisli da je baš super da otkaže sve letove svoje avio kompanije ili žika nema pilote i stjuardese pa ne može ni da leti.

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dule_smor said:

Kometa je jedino resenje za nasu civilizaciju.

Ali bukvalno, ajde i da razumem to "use it to keep it" pravilo, zar nisu mogli jednostavno da se dogvore, da ovi sa aerodroma kažu "Ako hoćete da zadržite mesto, morate da platite sve što bi nam platili da ga koristite (broj letova x trošak po letu), a mi ćemo svakako potpisati da ta mesta neće koristiti druge kompanije (iako bi mogli pošto će fizički mesto biti prazno)"... em se niko ne cima, em se ne zagađuje vazduh itd... mislim šta i ja pišem obvious stvar koju bi maltene i dete skontalo...

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, togFU said:

Ali bukvalno, ajde i da razumem to "use it to keep it" pravilo, zar nisu mogli jednostavno da se dogvore, da ovi sa aerodroma kažu "Ako hoćete da zadržite mesto, morate da platite sve što bi nam platili da ga koristite (broj letova x trošak po letu), a mi ćemo svakako potpisati da ta mesta neće koristiti druge kompanije (iako bi mogli pošto će fizički mesto biti prazno)"... em se niko ne cima, em se ne zagađuje vazduh itd... mislim šta i ja pišem obvious stvar koju bi maltene i dete skontalo...

kapiram da bi onda svi ovi što rade na aerodromu blejali a morali da dobijaju svoje plate za blejanje a to jelda ne smemo da dozvolimo!

Link to comment
Share on other sites

šta su sve vesti lol 🙂

 

Quote

 

Тужилаштво процењује ризик од насиља над Карлеушом
По пријави естрадне певачице Јелене Карлеуше да ју је супруг, фудбалер Душко Тошић ошамарио, реаговали су полицијски службеници ПС Савски Венац, а Прво основно јавно тужилаштво у Београду наложило је да се обави разговор са Тошићем.

Полиција је по пријави отишла у дом Карлеуше, која је том приликом одбила да иде у здравствену установу ради прегледа и одбила да оде у полицијску станицу ради давања изјаве.

"И поред тога дежурни заменик јавног тужиоца је наложио да се обави разговор са пријављеним Душком Тошићем и сведоцима који су присуствовали пријављеном насиљу, након чега ће бити извршена процена ризика о евнтуалном насиљу у породици", саопштило је Тужилаштво.

 

navodno je ošamario ali ona neće da da izjavu ali je ipak zvala policiju :))

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, manson said:

najjače od svega je što ona nije ni mislila da je to nešto loše 🙂

Quote

She allegedly told the district's director of health services, who was gathering information from people waiting at the drive-thru site, that he was in the trunk so that she didn't get exposed to the virus while driving, the warrant says.

imaš ono kao razmišlja ona, ok, staviću dete u gepek, ali to znam da ne treba, pa ću ćošak pre toga da ga izvadim iz gepeka i idemo peške do tamo.

ne, nego ona otvara prtljažnik direkt na licu mesta, kao, šta je problem? 🙂

još i učiteljica :))

Link to comment
Share on other sites

Efikasno sredstvo protiv kovida!

Quote

Право на једнократну помоћ државе од 100 евра има више од милион наших држављана. Пријављивање почиње 15. фебруара. Услов је да имате између 16 и 29 година и важећу личну карту. Због тога су већ данима гужве на шалтерима полицијских станица где се издају лична документа. У редовима углавном шеснаестогодишњаци.

 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Junkie said:

Tell me your campaign target group without telling me your campaign target group... 😄

bukvalno 🙂

ajd malo i veselije teme!

Quote

 

Srpski državljanin (34) pretio je u nedelju poslepodne da će zapaliti javnu kuću koja se nalazi u multikulturalnoj bečkoj četvrti jer nije bio zadovoljan uslugom.

Prema informacijama iz policije, prostitutka je oko 16 sati odbila da nastavi da pruža uslugu jer je klijent, prema njenim rečima, bio previše brutalan.

Nakon toga klijent je tražio povraćaj novca, no osoblje javne kuće odbilo je njegov zahtev, nakon čega je krenula svađa. U naletu besa muškarac je zapretio da će zapaliti zgradu.

Odmah nakon toga je stigla policija koja je uhapsila 34-godišnjaka, a kada su mu naveli razloge hapšenja, negirao je optužbe.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Šta ti je zapad, imaš najbolji posao i onda se žališ!

Quote

 

Frederik Desnar 2014. godine vratio se da radi za francuskog proizvođača luksuznih parfema Interparfums nakon sedam meseci bolovanja. On je, kako je naveo njegov advokat, na bolovanju bio zbog epileptičkog napada koji je doževio tokom vožnje što je rezultiralo nesrećom zbog koje je nekoliko dana bio u komi, piše Fenix magazin.

Iako je bio vredan radnik, po povratku s bolovanja firma ga je navodno potpuno zanemarila. Provodio je vreme obavljajući "poslove za predsednika" Interparfumsa. Radio je od 20 do 40 minuta dnevno i niko nije mario hoće li se pojaviti na vreme, i tako četiri godine, prenosi Večernji list.

"Nisam imao više energije ni za šta. Osećao sam se krivim i sramio se što nisam zaradio platu, a dobio sam je. Imao sam utisak da sam nevidljiv u firmi", rekao je Frederik Desnar na sudu.

Viktor Biljbo, Desnarov advokat, rekao je da postoji veza između posla i pogoršanja njegovog zdravlja. Advokati kompanije su u obrani tvrdili da Desnar nikada nije rekao ništa o tome da mu je dosadno.

Desnar je 2020. godine podneo tužbu radnom sudu i tražio 360.000 evra odštete i štete. Iako je kompanija tvrdila da se Desnar nikada nije žalio, sud se složio da je "zanemarivanje oblik uznemiravanja", a presudu je krajem 2020. godine potvrdio Pariski žalbeni sud.

 

Dobio je doduše 40.000 na kraju od suda 🙂

Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Na magistralnom putu Vranje-Bujanovac juče oko 17 sati dogodila se neuobičajna saobraćajna nesreća, kada je vozač "golfa" bujanovačkih registracija naleteo na stado ovaca koje se u pratnji čobanina kretalo putem. U sudaru je stradalo 17 ovaca i dva psa, dok je čobanin teško povređen.

Nesreća se dogodila u selu Pavlovac, kada je vozač „golfa“, krećući se iz pravca Neradovca prema Davidovcu, naleteo na stado koje se kretalo magistralnim putem. Od siline udara usmrćeno je čak 17 ovaca, kao i dva psa, a prema rečima svedoka mrtve životinje su ležale po putu u prečniku od nekoliko desetina metara.

U nesreći je, kako saznajemo, povređen i vozač golfa, a šta je uzrok nesreće biće poznato nakon istrage.

 

kakav je ovo monster-kill, treba nabosti tolike ovce i pse i čobanina.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...