Jump to content

Njuz (nije njuz)


Recommended Posts

1 hour ago, Lucky said:

У пролазу између Светосавске и Главне улице у Земуну данас је на коловозу исцртан нови пешачки прелаз, који са обе стране води пешаке директно у зид, преноси Фонет.

You had one job

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, absolute said:

You had one job

 

8 hours ago, voodoo_ said:

Pa jedan džob su i uradili po radnom nalogu koji su dobili

Kao u onom vicu, jedan kopa, drugi zatrpava, treći koji treba da postavlja kablove u kanal je na bolovanju jbg

bukvalno su uradili šta je trebalo, da ne bude posle da su nesposobni!

Evo i slika:

pesacki_zid6.jpg

ne poznajem baš ovaj deo grada, deluje mi kao onaj prolaz do robne kuće beograd, mada možda grešim. Sudeći po ovim rampama ispred, mora da je neki "zakon" koji kaže da treba da imaš i pešački ne znam koliko od rampe.

plus poseban bonus ova bela linija što ide oko bandere, iako realno ne mora 🙂

Link to comment
Share on other sites

Мени изгледа као опуштен летњи дан на послу. Људи прочитали радни налог и дословно га спровели у дело 🙂

Зна ли неко шта ће да се деси после ових нових 5 година? Ћемо изгинемо ко Манчестер или ћемо дотворимо нови сат?

🙂

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, overkind said:

Мени изгледа као опуштен летњи дан на послу. Људи прочитали радни налог и дословно га спровели у дело 🙂

Зна ли неко шта ће да се деси после ових нових 5 година? Ћемо изгинемо ко Манчестер или ћемо дотворимо нови сат?

🙂

Naravno da će biti novi sat koji dalje broji novih 5 ili koliko već godina.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Lucky said:

ne poznajem baš ovaj deo grada, deluje mi kao onaj prolaz do robne kuće beograd, mada možda grešim

Ne gresis, bas je to taj put. Tu sa leve strane slike je ulaz u novi parking koji je izgradjen na delu dvorista katolicke crkve. Kako se to desilo - ne kapiram.

A sredjujuci taj put, ukinuli su mizerni trotoar sa obe strane, tj. sad su napravili trakom odvojene staze koje se vidi na slici i zato je nacrtan pesacki prelaz: Od ulaza ides do njega, pa predjes na drugu stranu, jer putevi pesaka i vozila sa tog novog parkinga ne treba da se presecaju.

Edited by Praso
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Praso said:

Ne gresis, bas je to taj put. Tu sa leve strane slike je ulaz u novi parking koji je izgradjen na delu dvorista katolicke crkve. Kako se to desilo - ne kapiram.

A sredjujuci taj put, ukinuli su mizerni trotoar sa obe strane, tj. sad su napravili trakom odvojene staze koje se vidi na slici i zato je nacrtan pesacki prelaz: Od ulaza ides do njega, pa predjes na drugu stranu, jer putevi pesaka i vozila sa tog novog parkinga ne treba da se presecaju.

hahaha, odlično, žali bože para :))

Link to comment
Share on other sites

А 30 см са између линије и зида, то је "тротоар"! Сјајни су 🙂

  • Like +1 1
...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Kako sad ovo ide, ovaj confusion of the highest orda'!

Sindikat radnika i radnica zadužbina, fondacija i udruženja građana (ZFUD) saopštio je da je osmoro zaposlenih Fondacije Fond za humanitarno pravo (FHP) podnelo zajedničku tužbu protiv poslodavca zbog zlostavljanja na radu, a svi podnosioci se žale na postupanje Nataše Kandić, osnivačice FHP.

Kako je navedeno, tužba je podneta nakon neuspešnog pokušaja osmoro zaposlenih da zaštitu od zlostavljanja na radu ostvare u internom postupku posredovanja, koji bi po zakonu morao biti hitan.

„U vreme kada su zaposleni podneli zahteve za zaštitu od mobinga, maj 2023. godine, FHP nije imao zakonskog zastupnika. Tada je Nenad Golčevski, izvršni direktor FHP koji je izabran na to mesto 18. juna, a registrovan u APR-u 14. jula 2023. godine, odbio da izda zvanično obaveštenje da pokušaj posredovanja nije uspeo, uz obrazloženje da FHP nema izvršnog direktora/zakonskog zastupnika“, saopštio je ZFUD.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, millanče said:

Može li strani Njuz nije Njuz ovde? Ako ne može, prebacite ovaj rofl u serije ili šta znam 🙂

https://ew.com/tv/stranger-things-fan-divorces-husband-catfished-fake-dacre-montgomery/

morao sam da vidim šta je bila prelomna tačka da poveruje i ono, očekivao sam više 🙂

The single mom said she became convinced the scammer was Montgomery after they told her to tune into Stranger Things season 4, specifically the "Dear Billy" episode that saw the return of the character, the night before the episodes debuted. "And he showed up in that episode," McKayla recalled. "I was like, well, who else would know that?" The scammer would also send her poems that mirrored the writing style in Montgomery's DKMH: Poems, a 2020 poetry collection.

Imali su insajd info kad će lik da se pojavi!!! :)) kako to neko može znati!

i ova carica što mu je poslala 10.000$ pošto ovaj lik nema para jer mu ne da devojka :)))

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Lucky said:

morao sam da vidim šta je bila prelomna tačka da poveruje i ono, očekivao sam više 🙂

The single mom said she became convinced the scammer was Montgomery after they told her to tune into Stranger Things season 4, specifically the "Dear Billy" episode that saw the return of the character, the night before the episodes debuted. "And he showed up in that episode," McKayla recalled. "I was like, well, who else would know that?" The scammer would also send her poems that mirrored the writing style in Montgomery's DKMH: Poems, a 2020 poetry collection.

Imali su insajd info kad će lik da se pojavi!!! :)) kako to neko može znati!

i ova carica što mu je poslala 10.000$ pošto ovaj lik nema para jer mu ne da devojka :)))

Meni je toliko neverovatna cela priča, više za neku "nije se desilo" spiku, ali, opet, sad će opet moje lično iskustvo da sjebe sve AL ŠTA ĆU - znači poznavao sam lika onako na ćao-ćao, milsim i neki komp smo pozajlmjivali pre u srednjoj od njega i pravili LAN party, i par drugova je i dalje u bližem kontaktu sa čovekom iz Šapca koji je Dari Bubamari izvukao kinte i nude fotke koje je posle prodao nekom tabloidu, sve vreme se predstavljajući kao Andrija Milošević, tako da je sve moguće :D Evo, opet ja i ovo moje, ali ljudi, istina je istina :D

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, millanče said:

Meni je toliko neverovatna cela priča, više za neku "nije se desilo" spiku, ali, opet, sad će opet moje lično iskustvo da sjebe sve AL ŠTA ĆU - znači poznavao sam lika onako na ćao-ćao, milsim i neki komp smo pozajlmjivali pre u srednjoj od njega i pravili LAN party, i par drugova je i dalje u bližem kontaktu sa čovekom iz Šapca koji je Dari Bubamari izvukao kinte i nude fotke koje je posle prodao nekom tabloidu, sve vreme se predstavljajući kao Andrija Milošević, tako da je sve moguće 😄 Evo, opet ja i ovo moje, ali ljudi, istina je istina 😄

ma gledaj, ne bi se prave prevare da ne rade 🙂

znači prosto ne bi sedelo sto indijaca u call centru i zvalo ljude da im uplate pare da bi im updateovali windows ili šta već rade, da taj sistem prevare ne šljaka.

kao što ne bi postojali jadni ucveljeni udovci generali i kapetani koji su eto baš naišli na Milevu iz Bečeja i oduševljeni su njenom harizmom i treba mi samo 1500 dolara da bi joj došli u posetu, kada to ne bi prolazilo.

Tako da mi je apsolutno realno da i ovo radi posao a i to sa Darom 🙂

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Zwerko said:

Treba ceo thread pročitati ko ima vremena
 

ako ništa drugo naučio sam novu reč na engleskom - sangfroid!

inače ne mogu da se opredelim da li je fejk ili nije, tj. deluje mi da nije fejk, ali suviše je dobar storiteling!

a opet znajući influencere ne čudi me 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

heh https://www.b92.net/zivot/vesti.php?yyyy=2023&mm=08&dd=27&nav_id=2387292

Quote

Rita Ora je nekoliko puta bila tema medija, a ovog puta je njen gest na koncertu u Segedinu protumačen kao nepoštovanje kosovskih Albanaca.

Naime, pevačica je u jednom trenutku uzela zastavu koju su joj dali iz publike, kojom se ona ogrnula, ali je tek kasnije shvatila da je to bila srpska umesto mađarske zastave.

 

Link to comment
Share on other sites

Полиција у Норфолку у Небраски примила је пријаву о томе да се на сувозачевом седишту аутомобила налази бик са огромним роговима.

Капетан Чед Рејман је за локални канал Норт-ист Небраска рекао да су прво мислили да је у питању теле, или нешто што би могло да стане у аутомобил.

 

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

https://www.b92.net/automobili/razno.php?yyyy=2023&mm=09&nav_id=2391894

Quote

Benzinska stanica u Nemačkoj zamenila je greškom dizel i benzin. Problem uočen tek nakon nekoliko dana.

I najbolji deo 🙂

Quote

Prema pisanju medija, još nije razjašnjeno ko će platiti nastalu štetu vozačima. U svakom slučaju, pogođeni treba hitno da odu u servis i prekontrolišu svoj automobil.

 

Link to comment
Share on other sites

Pazi, to bi bio realan i najlogičniji scenario. Onda samo ne razumem čemu cela halabuka oko ulaska i sve što su radili. MOŽDA je doduše ideja da vide da li zaista oni tu hoće da budu, dal' će Rusija stvarno da bude tolika pretnja a na kraju krajeva primili su Finsku tako da sad imaju tu celu jednu liniju dodatne odbrane pa njima možda ni ne treba. Pa možda kupuju vreme sad da vide kako će to zapravo izgledati u praksi pa i vagaju koji su im troškovi, koji su benefiti itd.

Mada, iz mojih ovih nekih konekcija i izvora, nema nikoga ko je glasniji protiv Rusije od Šveđana, iskreno. Ne računam Ukrajince. Možda su to izolovani slučajevi ali je prosto tako 🙂

 

Pazi, to bi bio realan i najlogičniji scenario. Onda samo ne razumem čemu cela halabuka oko ulaska i sve što su radili. MOŽDA je doduše ideja da vide da li zaista oni tu hoće da budu, dal' će Rusija stvarno da bude tolika pretnja a na kraju krajeva primili su Finsku tako da sad imaju tu celu jednu liniju dodatne odbrane pa njima možda ni ne treba. Pa možda kupuju vreme sad da vide kako će to zapravo izgledati u praksi pa i vagaju koji su im troškovi, koji su benefiti itd.

Mada, iz mojih ovih nekih konekcija i izvora, nema nikoga ko je glasniji protiv Rusije od Šveđana, iskreno. Ne računam Ukrajince. Možda su to izolovani slučajevi ali je prosto tako 🙂

 

Pazi, to bi bio realan i najlogičniji scenario. Onda samo ne razumem čemu cela halabuka oko ulaska i sve što su radili. MOŽDA je doduše ideja da vide da li zaista oni tu hoće da budu, dal' će Rusija stvarno da bude tolika pretnja a na kraju krajeva primili su Finsku tako da sad imaju tu celu jednu liniju dodatne odbrane pa njima možda ni ne treba. Pa možda kupuju vreme sad da vide kako će to zapravo izgledati u praksi pa i vagaju koji su im troškovi, koji su benefiti itd.

Mada, iz mojih ovih nekih konekcija i izvora, nema nikoga ko je glasniji protiv Rusije od Šveđana, iskreno. Ne računam Ukrajince. Možda su to izolovani slučajevi ali je prosto tako 🙂

 

Pazi, to bi bio realan i najlogičniji scenario. Onda samo ne razumem čemu cela halabuka oko ulaska i sve što su radili. MOŽDA je doduše ideja da vide da li zaista oni tu hoće da budu, dal' će Rusija stvarno da bude tolika pretnja a na kraju krajeva primili su Finsku tako da sad imaju tu celu jednu liniju dodatne odbrane pa njima možda ni ne treba. Pa možda kupuju vreme sad da vide kako će to zapravo izgledati u praksi pa i vagaju koji su im troškovi, koji su benefiti itd.

Mada, iz mojih ovih nekih konekcija i izvora, nema nikoga ko je glasniji protiv Rusije od Šveđana, iskreno. Ne računam Ukrajince. Možda su to izolovani slučajevi ali je prosto tako 🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...