Jump to content

Njuz (nije njuz)


Recommended Posts

Dule, o Dule!

Quote

 

"Татице" у Немачкој купују секс са малолетницама
Старији мушкарци циљано користе платформе попут "My Sugardaddy" за контакте с малолетницама, потврдило је једно ново истраживање немачких новинара.

Они који посете платформу "My Sugardaddy", на фотографијама и видео-снимцима могу да виде призоре срећног живота: парови пију шампањац, романтично дружење у двоје у спа-комплексима, куповина накита или журке.

Платформа – чији би назив у слободном преводу могао да буде "Мој слатки татица" – намењена је младим женама које су, зарад џепарца, скупе одеће и посета ексклузивним ресторанима, спремне да се упусте у емотивне и углавном сексуалне везе са старијим мушкарцима. У опису стоји да је то "водећа европска дејтинг-платформа", односно платформа за спајање парова. Истиче се да она има четири милиона чланова и да њихов број расте, посебно од избијања пандемије короне.

Платформа своје клијенте привлачи тако што истиче да спаја "успешне и модерне" мушкарце "у најбољим годинама" који су у потрази за знатно млађим и „атрактивним женама“ које су у потрази за добростојећим старијим мушкарцем.

 

 

On 6/23/2023 at 7:54 PM, Bliss said:

 

"Татице" у Немачкој купују секс са малолетницама
Старији мушкарци циљано користе платформе попут "My Sugardaddy" за контакте с малолетницама, потврдило је једно ново истраживање немачких новинара.

Они који посете платформу "My Sugardaddy", на фотографијама и видео-снимцима могу да виде призоре срећног живота: парови пију шампањац, романтично дружење у двоје у спа-комплексима, куповина накита или журке.

Платформа – чији би назив у слободном преводу могао да буде "Мој слатки татица" – намењена је младим женама које су, зарад џепарца, скупе одеће и посета ексклузивним ресторанима, спремне да се упусте у емотивне и углавном сексуалне везе са старијим мушкарцима. У опису стоји да је то "водећа европска дејтинг-платформа", односно платформа за спајање парова. Истиче се да она има четири милиона чланова и да њихов број расте, посебно од избијања пандемије короне.

Платформа своје клијенте привлачи тако што истиче да спаја "успешне и модерне" мушкарце "у најбољим годинама" који су у потрази за знатно млађим и „атрактивним женама“ које су у потрази за добростојећим старијим мушкарцем.

 

hahaha šta je bre ovo :)) dal' znaju da gledaju kolone i redove? :))

Link to comment
Share on other sites

Чистач у једној америчкој лабораторији уништио је деценијско истраживање тако што је угасио лабораторијски фрижидер у ком су се налазили кључни узорци, јер га је иритирало пиштање које је указивало да се чека на поправку уређаја.

Узорци ускладиштени на –80°C бесповратно су уништени. Лабораторија за милион долара штете тужи компанију „Daigle Cleaning Systems“ која је послодавац чистача Џозефа Херингтона, наводе адвокати.

:)))))

  • Haha (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, manson said:

čekaj ne kapiram, ovaj priča da je SWE ispunila sve zahteve turske za članstvo u NATO i onda 2 dana kasnije lik pali kuran što je i napravilo frku prošli put sa turcima? :))

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, manson said:

pa kako sad ovo ako je bilo dozvoljeno? 🙂

Полиција је ухапсила две особе - организатора спаљивања Куранаа, који је осумњичен за подстицање мржње према етничким групама и кршење забране о паљењу ватре на отвореном, док је друга особа приведена јер је покушала да га погоди каменом.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zwerko said:

video sam ovo, i dalje mi nije najjasnije kako ide tok ove prevare - ona je pričala TOS-u da ima pravo da deli te snimke i da ih je ona pravila a ustvari su od RTS-a?

i onda poseban nivo šlaga na torti je ovo što je snimala mobilnim telefonom ekran :)) ako je to TOS igde koristio voleo bih da znam više detalja o tome :))

Link to comment
Share on other sites

Ja bih rekao da je ona imala neki dil da njima pridaje snimke - prirode, sela u Srbiji, šta već a toga u Šarenici ima dosta pa je samo uzimala taj materijal. Ali je poseban nivo to što je njima bio ok snimak snimljen mobilnim telefonom sa televizora :) mislim ne znam sta je gore - to sto su ocigledno bili u dilu ili ne daj Boze da nisu bili u dilu, to mi nekako jos gore :)))

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Zwerko said:

Ja bih rekao da je ona imala neki dil da njima pridaje snimke - prirode, sela u Srbiji, šta već a toga u Šarenici ima dosta pa je samo uzimala taj materijal. Ali je poseban nivo to što je njima bio ok snimak snimljen mobilnim telefonom sa televizora 🙂 mislim ne znam sta je gore - to sto su ocigledno bili u dilu ili ne daj Boze da nisu bili u dilu, to mi nekako jos gore :)))

možda je ona neki car snimanja telefonom sa ekrana - tipa postavi na stativ, u "gluvoj sobi" i snima ekran, a niko ne provali!

pitanje doduše kako joj nije bilo lakše da samo skine fajl ali možda su imali šemu "e daj ti samo taj snimak mi da ga ovde zavedemo i onda imamo pokriće za to da ti isplatimo pare".

Link to comment
Share on other sites

:))))

U moru prevara pojavila se i ova u kojoj vam obećavaju da ukoliko im date od 30 do 100 evra, oni će uplatiti lažne novčanice, odnosno „oprati ih“, a vama će leći pravi novac u vrednosti od 220 pa do 2.000 evra!

Na društvenim mrežama postoji nalog pod nazivom „Prodaja novca“. Kada stupite s njima u kontakt, odmah se pohvale da imaju odlične falš pare koje mogu uplatiti preko banke, pošte ili naloga u kladionici, da ih je nemoguće provaliti, a da vi na kraju podignete stvarne novčanice.

– Bavimo se prodajom novčanica, perfektno su odrađene i prolaze bez problema. Prebacivanje novca direktno na vaš račun u banci, pošti, Vestern junionu ili naloge na kladionici, plaćanje je unapred, ali prolazi bez problema sve, a vi pritom podižete pravi, 100% ispravan i legalan novac koji možete koristiti bilo gde bez problema. Novac je falš, ali je 99% kao pravi, kada ga uplatimo, isplaćuje se pravi – naveli su oni koji se kriju iza ovog profila, a s kojima je novinar Kurira stupio u kontakt kao zainteresovani „kupac“.

Kakva genijalnost, i baš me zanima ko se na ovo peca 🙂

image.png

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, togFU said:

ah, meni je to iskocilo na instagramu pre par meseci, lepo smo zapoceli chat ali lik nije hteo da se nadjemo na bulevaru ispred zgrade MUP-a :(((

hahaha, nice one 🙂

trebalo je samo da mu daš adresu nekog mupa ali i da ne pomeneš da je mup, možda se pojavi 🙂

Link to comment
Share on other sites

znam da vas zanima, Marija je pobedila!

"Još jednom hvala svim ljudima koji su mi bili podrška i dali dovoljan broj glasova za pobedu. Takođe, hvala svim medijima koji su propratili ovaj događaj, i veliko hvala Švedskoj Sex Federaciji na bogatoj nagradi. Hvala organizatoru Draganu Bratiću na poverenju i datoj prilici za učestvovanje u projektu, i još jedno hvala Žigi Sedevčiću i Dobroj Družbi iz Slovenije koji su me preporučili za ovaj projekat", napisala je Marija na društvenim mrežama.

image.png

Link to comment
Share on other sites

On 6/28/2023 at 7:43 PM, Lucky said:

pa kako sad ovo ako je bilo dozvoljeno? 🙂

Полиција је ухапсила две особе - организатора спаљивања Куранаа, који је осумњичен за подстицање мржње према етничким групама и кршење забране о паљењу ватре на отвореном, док је друга особа приведена јер је покушала да га погоди каменом.

За закашњењем. Ово је пиш живи. Када им треба као Турска да их "пусти" у НАТО они пале Куран. Ниђе везе. Или намерно јебу Турску, са или без договора, или су глупи преко границе доброг укуса. Мислим да су данас нешто паламудили о томе да ли би спаљивање светих књига требало да буде противзаконито, али не пратим заиста.

А у чему је Марија победила? У редаљци некој?

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, overkind said:

А у чему је Марија победила? У редаљци некој?

pa ti si u šveCkoj! bilo neko svetsko prvenstvo u seksu tamo, kačili smo ovde već najavu! i ona se prijavila i evo sada i izvojevala pobedu! 

koliko sam ispratio bilo je više kategorija takmičenja, odnosno raznorazne kategorije iz kojih skupljaš poene i onda ko je najbolje plasiran na kraju uzima titulu!

2 hours ago, overkind said:

Када им треба као Турска да их "пусти" у НАТО они пале Куран. Ниђе везе. Или намерно јебу Турску, са или без договора, или су глупи преко границе доброг укуса.

nije mi jasno, jer kao hoćeš da budeš u nato, ovi te blokiraju, ti pustiš najavljeni događaj paljenja kurana, onda kao ipak ga nisi dozvolio jer hapsiš tog lika ... mislim, ludo.

Link to comment
Share on other sites

Мени изгледа као да Швецка не жели у НАТО, али то не може јасно и јавно да каже. И онда сама себи прави проблем с Турском. Нисмо деца да верујемо да неку будалу са упаљачем држава не може да заустави. Ако је НАТО већ такав национални интерес, безбедност итд.

А можда су само глупи, ко зна.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, overkind said:

Мени изгледа као да Швецка не жели у НАТО, али то не може јасно и јавно да каже. И онда сама себи прави проблем с Турском. Нисмо деца да верујемо да неку будалу са упаљачем држава не може да заустави. Ако је НАТО већ такав национални интерес, безбедност итд.

А можда су само глупи, ко зна.

Pazi, to bi bio realan i najlogičniji scenario. Onda samo ne razumem čemu cela halabuka oko ulaska i sve što su radili. MOŽDA je doduše ideja da vide da li zaista oni tu hoće da budu, dal' će Rusija stvarno da bude tolika pretnja a na kraju krajeva primili su Finsku tako da sad imaju tu celu jednu liniju dodatne odbrane pa njima možda ni ne treba. Pa možda kupuju vreme sad da vide kako će to zapravo izgledati u praksi pa i vagaju koji su im troškovi, koji su benefiti itd.

Mada, iz mojih ovih nekih konekcija i izvora, nema nikoga ko je glasniji protiv Rusije od Šveđana, iskreno. Ne računam Ukrajince. Možda su to izolovani slučajevi ali je prosto tako 🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...