Jump to content

Njuz (nije njuz)


Recommended Posts

или његов алт или неко коме је платио 100 евра да га изведе из црвеног.

пошто Лаки неће да се огласи поводом овога, мораћу да ангажујем некога да дође то ових информација и да их обелодани.

буде ли откривена нека малверзација, тај исти којег ангажујем ће се постарати да се Деи никад не појави на РУРу више, као ни онај са којим је у евентуалном пакту. 

смањује нам се маневарски простор, а тешка времена траже тешке одлуке. 

 
 

Prvo, alta nemam niti sam ikada imao. Drugo, tuzno je da si dosao do momenta da zabranjujes ljudima pojavljivanje po Internet forumima.
Koliko se ja secam glasao si za ustav jelda?

Тајност писама и других средстава општења
Члан 41.

Тајност писама и других средстава комуницирања је неповредива.
Одступања су дозвољена само на одређено време и на основу одлуке суда, ако су неопходна ради вођења кривичног поступка или заштите безбедности Републике Србије, на начин предвиђен законом.

I finalno

Слобода мишљења и изражавања
Члан 46.

Јемчи се слобода мишљења и изражавања, као и слобода да се говором, писањем, сликом или на други начин траже, примају и шире обавештењa и идеје.
Слобода изражавања може се законом ограничити, ако је то неопходно ради заштите права и угледа других, чувања ауторитета и непристрасности суда и заштите јавног здравља, морала демократског друштва и националне безбедности Републике Србије.

 

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

ti prvo moraš da dokažeš pred sudom da si čovek. ja to osporavam.

uz to:

Слобода мишљења и изражавања
Члан 46.

Јемчи се слобода мишљења и изражавања, као и слобода да се говором, писањем, сликом или на други начин траже, примају и шире обавештењa и идеје.
Слобода изражавања може се законом ограничити, ако је то неопходно ради заштите права и угледа других, чувања ауторитета и непристрасности суда и заштите јавног здравља, морала демократског друштва и националне безбедности Републике Србије.

 ako dokažeš da si čovek (malo verovatno), onda ćeš morati da dokažeš da tvoje pisanje ne ugrožava javno zdravlje, a to će da bude još teže da dokažeš. ti si oboleo čovek i širiš svoju bolest ovde. pravo je svakog pojedinca i organizacije da se brani od bolesti, čak da se samoorganizuje, zarad opšteg dobra. 

sloboda ima granice, a ti si sve granice prešao.

Edited by Debeli
  • Upvote (+1) 2

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

дупли пост.

krivi su, ali zato što tvoje gospodare nisu pretvorili u sapun 1945te.

Drale ja nemam gospodare. Nemacka je samo jedna od destinacija na kojoj sam bio radi usavrsavanja. Dakle, ne znam o cemu ti bulaznis jer sam se ja odavno preselio i ne zivim vise u Nemackoj. Niti ja glorifikujem Nemce niti me zabole sta ce biti sa Nemackom.  Evo samo na mom uniju ima petoro ljudi koji su dosli iz Grcke jer tamo jedva sklapaju kraj sa krajem. Doslo je do ogromnog talasa ekonomskih migranata iz Grcke.

Eto svi ti ljudi nekako zavrse u Nemackoj i Engleskoj majku li im imperijalisticku... Tvoj problem Drale je sto ti imas neke ideoloske imperative zakucane u svom mindsetu od kojih ne vidis realnost.

дада ишао ради усавршавања. то што си ти социјално ретардиран, па мислиш да су и сви остали слепи за неке појавне облике слугерањског менталитета, не значи да се не види од каквог си ти материјала састављен. кажу "реци ми шта мислиш о Косову и ја ћу ти рећи шта мислиш о свему осталом". код тебе је случај да шта год да кажеш, може да се закључи где си по свим питањима. ниси довољно паметан да можеш да камуфлираш свој стварни став, иако се јадан упињеш. ти си пример шта се дешава кад се неко малене умне снаге умисли. онда све то гротескно изгледа. 

ја немам "идеолошке императиве" (лол ретарде) него такве као ти презирем колико виловњак презире орке, и намиришем вас на километар. као Истока, Јелену Карлеушу, Зоанаху и сличне.

To sto ti mene svrstavas u tu grupu ljudi pa onda meni lepis epitete grupe to je tvoj problem. Bilo bi isto da te ja ujednacim sa klero-fasistima koji tuku druge sto misle drugacije i izbacuju iz kolektiva zbog drugacijeg misljenja. Koliko je to zapravo sjebano covece?!?! Nisi mi ti imperativ za utvrdjivanje mentalnih sposobnosti. To da su Grci krivi nisam rekao samo ja to je rekao i Nebojsa Katic:

 

Bez ikakvog sentimentalizma valja ponoviti – za ekonomsku krizu Grčke koja traje od oktobra 2009., odgovorni su pre svega Grci i njihovi kreditori

[1]

. I jedni i drugi su platili, ili plaćaju cenu neodgovornosti.

https://nkatic.wordpress.com/2015/07/01/grcka-kriza-ili-kako-unititi-sirizu/

 

To sto ti radis se zove manipulacija.

ti prvo moraš da dokažeš pred sudom da si čovek. ja to osporavam.

 

Naravno jer su neki ljudi manje ljudi nego ti. To se zove sovinizam. Bolje da odes kod psihijatra da smanjis svoj gnev, frustraciju i bes koji dobijes kad procitas neciji post na forumu. Ja ipak mislim da si ti besan zbog drugih stvari a ovo ti dodje kao ventil i nacin da preneses agresiju. Covek koji je srecan i zadovoljan sam sa sobom se tako ne ponasa. 

Edited by Majstor bora
  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Naravno jer su neki ljudi manje ljudi nego ti. To se zove sovinizam. Bolje da odes kod psihijatra da smanjis svoj gnev, frustraciju i bes koji dobijes kad procitas neciji post na forumu. Ja ipak mislim da si ti besan zbog drugih stvari a ovo ti dodje kao ventil i nacin da preneses agresiju. Covek koji je srecan i zadovoljan sam sa sobom se tako ne ponasa. 

nisu neki ljudi manje ljudi nego ja, nego neke životinje, biljke i bube sebe smatraju ljudima i to je problem današnjice. taj problem svaka istorijska ravan pre ili kasnije reši. 

edit:

konkretno, ti se kvalifikuješ za gljivično oboljenje. parazit, sam po sebi bez smisla, ne preterano opasan, ali izrazito neprijatan. svrbiš ljude gde god se pojaviš, ljudi imaju osećaj šugavosti u tvojoj blizini, neki osećaj teskobe...

 

Edited by Debeli
  • Upvote (+1) 2

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Naravno jer su neki ljudi manje ljudi nego ti. To se zove sovinizam. Bolje da odes kod psihijatra da smanjis svoj gnev, frustraciju i bes koji dobijes kad procitas neciji post na forumu. Ja ipak mislim da si ti besan zbog drugih stvari a ovo ti dodje kao ventil i nacin da preneses agresiju. Covek koji je srecan i zadovoljan sam sa sobom se tako ne ponasa. 

nisu neki ljudi manje ljudi nego ja, nego neke životinje, biljke i bube sebe smatraju ljudima i to je problem današnjice. taj problem svaka istorijska ravan pre ili kasnije reši. 

 

Tako je i Hitler govorio za Srbe. Nadam se da nece vise ikada doci do istorijske ravni gde ce ljudi sa takvim stavom odlucivati o bilo cemu.
Zapravo jedini ko stvarno siri bolesne stavove na forumu si ti sa ovakvim postovima koji su u suprotnosti sa utvrdjenim civilizacijskim vrednostima.
 

Edit: Inace fascinantno je koliko menjas teze i ne odgovaras na poentu. Kad sam ti tamo dao izvor gde je Nebojsa Katic koga hvalis ovde do besvesti rekao da su Grci krivi onda si to izignorisao jer stvarnost ignorises i zivis u svom nekom svetu.

Edited by Majstor bora
  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

da znaš ošta iz istorije, znao bi da ona funkcioniše nezavisno od ljudi. ona ima svoju fiziku, svoja pravila. 

o civilizaciji... looool... više prava ima da govori čak jedan varvarin, nego varvarski akolit. koji je gljivično oboljenje.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Grci su krivi, bro.

glupo je kriviti grke (nd, pasok, siriza) za njihovu usranu ekonomiju. kao sto je glupo kriviti srbe (ds, dss, sns) za srpsku usranu ekonomiju. i njih i nas su sjebali eu, ecb, mmf i ostala zapadna kolonijalna pljackaska bagra. 

Nisu im EU, ECB i MMF lazirali izvestaje. Krivica moze biti samo podeljena izmedju Grcke i njenih kreditora. No svakako Grci su dobrim delom doprineli svojoj nesreci. Obe strane ce platiti. Kreditori ce platiti otpisivanjem duga a Grci stezanjem kaisa i bednijim zivotom narednih godina...

  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Grci su krivi, bro.

glupo je kriviti grke (nd, pasok, siriza) za njihovu usranu ekonomiju. kao sto je glupo kriviti srbe (ds, dss, sns) za srpsku usranu ekonomiju. i njih i nas su sjebali eu, ecb, mmf i ostala zapadna kolonijalna pljackaska bagra. 

Nisu im EU, ECB i MMF lazirali izvestaje. Krivica moze biti samo podeljena izmedju Grcke i njenih kreditora. No svakako Grci su dobrim delom doprineli svojoj nesreci. Obe strane ce platiti. Kreditori ce platiti otpisivanjem duga a Grci stezanjem kaisa i bednijim zivotom narednih godina...

ne slazem se boro bro. krivi su eu, ecb i mmf. grci su lazirali jer su ih ovi naterali, da bi mogli da pljackaju ispod radara. kao i kod nas. jesi li ikad video da tortky ili debeli napadaju ds? nisi. oni dobro znaju da je to sve delo eu. sigurno ne menjaju argumente, kako im u kojoj raspravi odgovara, kao ti. do malopre je bilo samo grci, sad pola pola. doduse, nisam nesto video ni puno politickih stavova na ovom forumu, izuzev ovog topika malo i malo pricajte (mozda sam i pogresio sto se stavova svih gorepomenutih tice, ali reko da se ogradim. govorim iskljucivo o onome sto sam video).

Edited by papara
  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Grci su krivi, bro.

glupo je kriviti grke (nd, pasok, siriza) za njihovu usranu ekonomiju. kao sto je glupo kriviti srbe (ds, dss, sns) za srpsku usranu ekonomiju. i njih i nas su sjebali eu, ecb, mmf i ostala zapadna kolonijalna pljackaska bagra. 

Nisu im EU, ECB i MMF lazirali izvestaje. Krivica moze biti samo podeljena izmedju Grcke i njenih kreditora. No svakako Grci su dobrim delom doprineli svojoj nesreci. Obe strane ce platiti. Kreditori ce platiti otpisivanjem duga a Grci stezanjem kaisa i bednijim zivotom narednih godina...

ne slazem se boro bro. krivi su eu, ecb i mmf. grci su lazirali jer su ih ovi naterali, da bi mogli da pljackaju ispod radara. kao i kod nas. jesi li ikad video da tortky ili debeli napadaju ds? nisi. oni dobro znaju da je to sve delo eu. sigurno ne menjaju argumente, kako im u kojoj raspravi odgovara, kao ti. do malopre je bilo samo grci, sad pola pola. doduse, nisam nesto video ni puno politickih stavova na ovom forumu, izuzev ovog topika malo i malo pricajte (mozda sam i pogresio sto se stavova svih gorepomenutih tice, ali reko da se ogradim. govorim iskljucivo o onome sto sam video).

Druze nisam ja nigde rekao da su Grci i ovi krivi pola-pola vec da dele krivicu pri tom ne dele po pola pola jer su Grci vecinski ovde krivi sto sam i na vise mesta ponovio. Mada kad bolje razmislim ako su ih naterali onda stvarno Grci nisu krivi a crva nije ni bilo!

  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Grci su krivi kao i Jevreji pre 70 godina. zamisli, toliko bogati... to je moralo u gasnim komorama da se sredi. i sad sređuju Grke. odale Dei Gljiva crpi svoju inspiraciju. sutra da Turci ulete do Beča, Dei bi bio muftija i tvrdio da je najbolje na Balkanu bilo pod Turcima.

kupite kanesten, borite se sa Deijem Fungusom.

Grci su krivi, bro.

glupo je kriviti grke (nd, pasok, siriza) za njihovu usranu ekonomiju. kao sto je glupo kriviti srbe (ds, dss, sns) za srpsku usranu ekonomiju. i njih i nas su sjebali eu, ecb, mmf i ostala zapadna kolonijalna pljackaska bagra. 

Nisu im EU, ECB i MMF lazirali izvestaje. Krivica moze biti samo podeljena izmedju Grcke i njenih kreditora. No svakako Grci su dobrim delom doprineli svojoj nesreci. Obe strane ce platiti. Kreditori ce platiti otpisivanjem duga a Grci stezanjem kaisa i bednijim zivotom narednih godina...

koliki si ti imbecil JE BO TE. kako neko samo može da smatra da je medijski mejnstrim znanje i saznanje i promišljanje.

Dh7LG2.gif

photo-38010.jpg

UMRI GLJIVOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

 

 

 

 

ko mu bre daje pluseve alo

ja, da istrolujem debelog

mora da misliš da si zanimljiv.

Edited by Debeli
  • Upvote (+1) 2

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Grci su krivi kao i Jevreji pre 70 godina. zamisli, toliko bogati... to je moralo u gasnim komorama da se sredi. i sad sređuju Grke. odale Dei Gljiva crpi svoju inspiraciju. sutra da Turci ulete do Beča, Dei bi bio muftija i tvrdio da je najbolje na Balkanu bilo pod Turcima.

kupite kanesten, borite se sa Deijem Fungusom.

Cime ti povezujes Jevreje pre 70 godina i Grke u poslednjih 20? Cekaj ti poredis duznicku krizu Grka sa holokaustom? 
Ne znam samo kako mozes ovakve stvari da pises.

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

povezujem tebe sa nacistima, retarde. ti si kao folksdojčer, lagerfirer, sisasto govance koje samo čeka trenutak da se osveti svetu za sva poniženja, jer je ubeđen da su svi glupi što ne vide tvoj lumen.

bolje ti je da probaš od gljive da uznapreduješ do nekog insekta, pa onda, Bože zdravlja, jednog dana i do pacova, možda čak i kera...

  • Upvote (+1) 2

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

povezujem tebe sa nacistima, retarde. ti si kao folksdojčer, lagerfirer, sisasto govance koje samo čeka trenutak da se osveti svetu za sva poniženja, jer je ubeđen da su svi glupi što ne vide tvoj lumen.

bolje ti je da probaš od gljive da uznapreduješ do nekog insekta, pa onda, Bože zdravlja, jednog dana i do pacova, možda čak i kera...

Gospode boze sta ti pises... To je tvoj nivo diskusije kad nemas sta da kazes onda je neko nacista, folksdojcer, pacov, insekt, gljiva etc. Recnik dostojan jednog obrazovanog mladog coveka. Sutra ce tvoju decu neko nazivati pacovima i insektima jer ce slediti tvoj model ponasanja, zao mi je ako ne vidis koliko je sve to pogresno...

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

pa ja sam "kulturan i obrazovan" kad pričam sa ljudima, dok sa insektima komuniciram pomoću

muha-mlatilica.jpg

moju decu niko neće nazivati insektima, jer su rođeni kao sokolovi, a oni jedu insekte za bebeći doručak.

početak uzdizanja je da prihvatiš ko si i šta si. možeš da nastaviš sebe da lažeš da si čovek, obrazovan, pametan, ili možeš da prihvatiš da si gljiva i posle mnogo rada na sebi, da uznapreduješ... u principu, mogao bi i dalje od kera, teoretski, ali u tvom slučaju, da doguraš do crva... to bi bilo epohalno. recimo, crvi, za razliku od gljivičnog oboljenja imaju smisao u ukupnosti života na Zemlji, đubre zemlju i obogaćuju je vazduhom bušeći rupe.

  • Upvote (+1) 2

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

pa ja sam "kulturan i obrazovan" kad pričam sa ljudima, dok sa insektima komuniciram pomoću

muha-mlatilica.jpg

moju decu niko neće nazivati insektima, jer su rođeni kao sokolovi, a oni jedu insekte za bebeći doručak.

početak uzdizanja je da prihvatiš ko si i šta si. možeš da nastaviš sebe da lažeš da si čovek, obrazovan, pametan, ili možeš da prihvatiš da si gljiva i posle mnogo rada na sebi, da uznapreduješ... u principu, mogao bi i dalje od kera, teoretski, ali u tvom slučaju, da doguraš do crva... to bi bilo epohalno. recimo, crvi, za razliku od gljivičnog oboljenja imaju smisao u ukupnosti života na Zemlji, đubre zemlju i obogaćuju je vazduhom bušeći rupe.

Moras da poradis na svom znanju iz biologije. Gljive su zapravo vitalne za celokupan zivot na planeti zemlji. Evo procitaj http://www.countrysideinfo.co.uk/fungi/importce.htm

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Grci su krivi, bro.

glupo je kriviti grke (nd, pasok, siriza) za njihovu usranu ekonomiju. kao sto je glupo kriviti srbe (ds, dss, sns) za srpsku usranu ekonomiju. i njih i nas su sjebali eu, ecb, mmf i ostala zapadna kolonijalna pljackaska bagra. 

Nisu im EU, ECB i MMF lazirali izvestaje. Krivica moze biti samo podeljena izmedju Grcke i njenih kreditora. No svakako Grci su dobrim delom doprineli svojoj nesreci. Obe strane ce platiti. Kreditori ce platiti otpisivanjem duga a Grci stezanjem kaisa i bednijim zivotom narednih godina...

ne slazem se boro bro. krivi su eu, ecb i mmf. grci su lazirali jer su ih ovi naterali, da bi mogli da pljackaju ispod radara. kao i kod nas. jesi li ikad video da tortky ili debeli napadaju ds? nisi. oni dobro znaju da je to sve delo eu. sigurno ne menjaju argumente, kako im u kojoj raspravi odgovara, kao ti. do malopre je bilo samo grci, sad pola pola. doduse, nisam nesto video ni puno politickih stavova na ovom forumu, izuzev ovog topika malo i malo pricajte (mozda sam i pogresio sto se stavova svih gorepomenutih tice, ali reko da se ogradim. govorim iskljucivo o onome sto sam video).

Druze nisam ja nigde rekao da su Grci i ovi krivi pola-pola vec da dele krivicu pri tom ne dele po pola pola jer su Grci vecinski ovde krivi sto sam i na vise mesta ponovio. Mada kad bolje razmislim ako su ih naterali onda stvarno Grci nisu krivi a crva nije ni bilo!

reci mi, jesu li zuti krivi za sranje kod nas, ili eu? iskreno reci sta mislis

Link to comment
Share on other sites

Grci su krivi kao i Jevreji pre 70 godina. zamisli, toliko bogati... to je moralo u gasnim komorama da se sredi. i sad sređuju Grke. odale Dei Gljiva crpi svoju inspiraciju. sutra da Turci ulete do Beča, Dei bi bio muftija i tvrdio da je najbolje na Balkanu bilo pod Turcima.

kupite kanesten, borite se sa Deijem Fungusom.

Grci su krivi, bro.

glupo je kriviti grke (nd, pasok, siriza) za njihovu usranu ekonomiju. kao sto je glupo kriviti srbe (ds, dss, sns) za srpsku usranu ekonomiju. i njih i nas su sjebali eu, ecb, mmf i ostala zapadna kolonijalna pljackaska bagra. 

Nisu im EU, ECB i MMF lazirali izvestaje. Krivica moze biti samo podeljena izmedju Grcke i njenih kreditora. No svakako Grci su dobrim delom doprineli svojoj nesreci. Obe strane ce platiti. Kreditori ce platiti otpisivanjem duga a Grci stezanjem kaisa i bednijim zivotom narednih godina...

koliki si ti imbecil JE BO TE. kako neko samo može da smatra da je medijski mejnstrim znanje i saznanje i promišljanje.

Dh7LG2.gif

photo-38010.jpg

UMRI GLJIVOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

 

 

 

 

ko mu bre daje pluseve alo

ja, da istrolujem debelog

mora da misliš da si zanimljiv.

Pa pošto svaki topik zagovnate sa Debijem, ne preostaje ništa nego trol. Iskulirajte lika, vidi se da mu nešto fali ili vas troluje ili se jednostavno hrani time što ga trpate pošto nema trenutno ko da ga trpa. Lik je zapečaćeni pajser i stvarno mi nije jasno zašto trošite živce, vreme, reči na njega...

  • Upvote (+1) 1

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...