Jump to content

Njuz (nije njuz)


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

[roflmao] [roflmao] [roflmao]

Овај коментар је старији али је свеједно добар :) 

 

radio je vise za Novi Sad nego mnogi drugi. Za fk. Vojvodinu narocito. Ne zanima me to, da li je covek imao problema sa zakonom ili ne. Ja isticem u prvi plan njegova dela. Jer cega god se latio to je i pozlatio. Kamo srece, da je vise takvih. Pa drazi mi je Bato, nego drugi. jer on je nas. Pravi dasa. Gospodin. Mogu samo da ga mrze zavidni i zlobni. Darivao je gradu hotele, koji su do njegovog dolaska bili sve samno ne hoteli. O fk Vojvodina necu da pricam. Sposoban covek, koji zna i ume da se snadje u biznisu. Sve drugo nije vazno. To s kim je i kakav je nema veze. Bata zna sta radi i treba da uziva. Stalno se oko njega pletu razne price, te ovo, te ono. Uhapsise ga zbog namestanja utakmice. A mi umesto da se bavimo stvaraocima, ljudima koji iza sebe ostavljaju dela,mi

 

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

koga boli kurac za batu buturovica, dokle ce bre vise u ovoj drzavi da se velicaju krimosi i lopovi dok posten narod nema sta da jede

 

Alo bre! Ne diraj mi Butketa, on je precar jer voli stare automobile!

 

Ili to beše neki drugi? :D

Link to comment
Share on other sites

brate,u timu pola Pancevaca,not sure if special or just trolling

 

nije mi jasno kakva je ovo glupost kada su ovo sve klinci koji nisu ometeni u razvoju :))))))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...