Jump to content

Topik mržnje (supported by mohr)


spo(ghost)

Recommended Posts

Kupim divine od muke jer sve radim sam, izgubim divine posle SEST SEKUNDI od trenutka sastavljanja.Najnizi ikad solo mmr.

nice divine, plox report
@mmrdroptopic ne znate vi sta je gubljenje mmra:D
1.late august
http://s7.postimg.org/unvu7sg23/ciconji.png
2.mid or late november http://s9.postimg.org/gpcyo4a0f/smece_mmr.png

ah taj divni stari dota interfejs :(

Link to comment
Share on other sites

Samo praznicna atmosfera, i bez nerviranja! Ljubi Rusa bliznjeg svog, zar da njegovih 14 smrti u 22 minuta da stanu izmedju vaseg bratstva? A lepo i on sam kaze "kak panjima to tak delat, syyyykaaa?"! Samo veselo, zar je bitno sto umesto pljuvacke i krvi toksini teku, zasto psovati ljude kad ne razumeju svejedno!

...

Link to comment
Share on other sites

Meni prija da igram roamera najvise, nekako najvise imam uticaja na igru bar na early game. A ako sve podje kako treba i na late. Koliko god zapadali retardi etc, na duge staze mi se cini da se isplati. Iako smatram da mnogo bolje igram mid, jednostavno na 4.1k retko ko ce igrati roamera da ide da gankuje i radi ono sto bi ja sam uradio pa eto tako se trudim koliko mogu, kad ispizdim tu je mirana 

Link to comment
Share on other sites

Ha bez nerviranja samo. Ja sam igrao supporta vecinu mojih partija dugo, kliktao random, pickovao da popunim rupe itd, zato sto kad udjem u igru nemam poriv niti zacrtanu sliku u glavi "ja ovaj game igram #1 juggera" jer imam dovoljno partija da nemam te tripove kao klinac koji drvi kobas na streamove itd citav dan i onda dodje da reprodukuje "poteze". I rezultat svog tog mog supportovanja je taj neki talog bio gde se pitas sta koji kurac ljudi rade.

 

I onda sam iz radoznalosti napravio acc koji sad ni ne igram sa samo par sitnih pravila, a glavno je da nikad ne sme biti pickovan heroj koji ne moze solo polomiti gejm u nekom periodu partije. Nema "slabih" individualnih fajtera, nema supportova, nema situaciono dobrih heroja, nema takvih nebuloza. Znaci samo #123roam ali koji mogu solo lomiti timove ako svoj posao odrade dobro. Igrao sam offlane gyroe, meduze, dooma, spiritbreakera milion partija, rikija mozda 30+ gejmova u svim rolama, nisam igrao ezalore, ioe, chenove, chaos knighta jer ima smece overall potencijal da solira ceo game, nisam igrao tajnija jer ga ne volim niti magnusa jer ga ne znam. Nisam ginuo zbog idiota, nisam trejdovao 15 kripova za dzibere koji se samoubijaju niti ako postoji sansa da crknem. Vecinu vremena, mislim, dobijas ideju. Ortak je odigrao par partija i u dve randomovao rhastu, eto, to su jedina odstupanja.

Rezultat je automatski account sa +1500 mmr iznad mog acc, koji je posle 10 mmr calibrating partija bio na tipa +1100 mmr u odnosu na taj acc. Ocigledno zato sto je barathrum koji solo polomi game i ima 9-11-25 nesto sto sistem racuna kao da si lose igrao(takvi faktori). KDA i hero dmg done su i dalje ogromni faktori u mmr calibrating, a zanimljivo je da win/lose ne znaci skoro nista, padao mi je mmr calibrating status posle winova a rastao posle loseova, i izgleda da hero dmg done i dalje igra ogromnu ulogu. Acc je imao oko 67% winrate posle nekih 120-150 gejmova u trenutku kad je odredjen mmr. Kad igram suppove imam oko 52% winrate vecinu vremena uz par izuzetaka koje pickujem pa znam da cu slomiti gejm (silencer support je bio na 75%+ i disrutpor na 80% neko vreme).

 

Mislim, sta hocu da ti kazem je, moji keriji gejmpleji sigurno nisu za klasu bolji od mojih supp gejmpleja. Slina od coveka(kako sam se ponasao na acc #2) sa nula teamplaya dobije vecu ocenu od nekoga ko da dusu za team. To je deo sa calibrating. Jednostavno sistem nagradjuje neke ocene i statse koje neces napucati sa suppom. A u daljem igranju, tj sistemu, pa najbolji su ti primer top igraci i njihov hero pool/pozicije koje igraju. Imas more ljudi koji djuskaju oko 6k i onda % koji krivi liniju do 8.x k u tom trenutku. Sve isti skill lvl osim par ekstra individualaca na pozicijama 1/2 koji mogu da solo lome gejmove, a jos ih ljudi puste jer imaju reputaciju ili ce gejm biti kroz prozor. Zanimljivo mi je koliko pro igraci na main support rolama u pubovima igraju offlane core heroje jer sigurno i oni puknu od nemoci kad su svi cores idioti. No stagod, uzmi igraj da se zabavis:D nesto se silno manje nerviram od kad sam izvukao taj drugi acc i video "a ok, sistem je smece, ljudi su smece" dokaz. Ili abjuzuj jednog heroja kog kvazi znas da igras bolje od drugih i onda imas 5k sunsfan-ove, bububu-e i ostale idiote koji imaju generalno nula ideje u glavi kako igrica treba da izgleda.

  • Upvote (+1) 2

...

Link to comment
Share on other sites

Calibrating je retarded, mada je ceo sistem po meni los. Cak mi se vise svidjao arena sistem u wowu jos u TBC/WOTLK, a kad se samo setim kako sam tada kukao. Mada opet se svodi na to da je dota timska igra a mi tako sto srljamo solo jbg, na kraju krajeva sve je to for fun. 

in be4 razbijam tastaturu jer opet padam na 4k

Link to comment
Share on other sites

http://www.dotabuff.com/matches/2058953124

inače, nik spirit brejkera je BIZNISMEN I PATRIOTA (u capsu) :DDD

čim ne suppujem, nema kurira, nema vardova, BH je krenuo sa mnom na off i otimali smo se za farm, dok je njihov ursa mirno farmovao šumu (čak su ga i ubili kripovi jednom). igram i umirem šta rade ljudi :DDD

ko ti je kriv kad igraš u radno vreme!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...