Jump to content

Topik mržnje (supported by mohr)


spo(ghost)

Recommended Posts

Мохр, постао си оно против чега се бориш, или си само мрзео свој одраз у другим играчима. My 2 cents, овај савет је 50 јура, слободни сте да устанете са кауча!

  • Upvote (+1) 2

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ja i dalje mislim da su srbi gori od rusa u doti. inace, ne secam se kada sam video srbina sa akauntom sa vise od 1k sati u doti recimo. jer svi masovno stancuju nove akaunte jer misle da su bogovi igre i da ne pripadaju u 3k pa onda jure mmr koji im pripada. uzaludno

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

 Ma lagano moze, samo kazem ti njih ima milion i namjerno se majmunisu cykablyatuju non stop, sto nikako ne pomaze njihovom imidzu, ali ti imas ok igraca medju njima, dok ja bar jos nisam sreo srbina u random rankedu da zna da igra, zapravo nisam nijedan gejm dobio sa srbinom za svojih 3,7k+ sati na doti2.

Link to comment
Share on other sites

 Ma lagano moze, samo kazem ti njih ima milion i namjerno se majmunisu cykablyatuju non stop, sto nikako ne pomaze njihovom imidzu, ali ti imas ok igraca medju njima, dok ja bar jos nisam sreo srbina u random rankedu da zna da igra, zapravo nisam nijedan gejm dobio sa srbinom za svojih 3,7k+ sati na doti2.

http://www.dotabuff.com/matches/1782470756

 

Kako bustovati 4 mutanta rusa koji ceo gejm prichaju ruski i smaraju. A engleski pochinju da prichaju tek u 50. minutu kad krecemo da gubimo i kad im je prpa za 25 rejtinga. FURION PLEASE COME WITH US i onda ja namerno necu sa mutantima nigde da idem i derem se u mikrofon PUTIN CYKA

Link to comment
Share on other sites

Znaci koliko sam skontao mladen i mohr odigrali prosecnu partiju dote [:D]

Tragicno ali izgleda da nisi daleko od istine, evo isto danas igram gejm, uzeo tiny-a safelane, oni tamo wk-a safelane, i odma kontam moracemo stompat brzo ako mislimo uzeti (nemamo nekog klasicnog mana burnera). Tipa 15i minut ja sa daggerom oneshotujem ljude da bi njihova lina nakon jedno treceg uzastopnog oneshota na global ispisala "finish, i'm fking done, supporting retards every game" kontam da l je mohr il sta ;D, ili stvarno early throwing ako imalo lose krene prelazi u standardno ponasanje.

Link to comment
Share on other sites

Pa ono, ne znam, igram dotu od mozda kasne 2006 ili rane 2007. Nije mi jasan Valve. Nije mi jasan mmr sistem. Nisu mi jasni igraci. Igrao sam broj liga u doti 1, na vise platformi, i video sam svasta, ali ovaj mmr sistem... Ili je djubre koje je podeseno da te drzi locked na 50% sto vise moze, i ovo ozbiljno mislim, iako je teorija vise puta pomenuta i potvrdjena/ponistena od strane ljudi, ili je stvarno savrsen sistem koji te drzi na tvom tacno mmru i pobedjujes blizu 50% gejmova jer je to tvoj skill limit i gejmovi su balansirani. (u ovo drugo ne verujem)

 

Mislim, ko god moze da kaze da ima tipa 55%+ winrate u doti 2 taj je realno u top 2% igraca jer je neizbezno da ce mmr da mu leti na vise stalno, I sa 51% guras stalno na gore, ako izuzmemo povremene abandone zbog dcs itd. Sve sto treba da radis je da odigras dovoljno gejmova dok svi oko tebe ne postanu dovoljno jaki da ne mozes vise na gore, i dodjes na 50%. Mislim, u teoriji bi tako trebao da funkcionise sistem. E sad, u praksi, ja volim da igram teske i dobre gejmove i uvek sam u fazonu "wow gg guys, wp" kad izgubim od dobrih ljudi, ali gubim 99% gejmova ne zato nego zato sto neko throwuje ili je jednostavno toliko los/retard da mi nije jasno kako smo u istom gejmu. I kako stalno ti strikovi 5 win, 5 lose, 6 win, 6 lose, 3 win, 3 lose. Vecinu gejmova izgubim u loadoutu i prvoj minuti, zbog losih pikova, losih odluka i drkadzijskog ponasanja. Ne znam, mislim da ipak Volvo pisa po svima nama elegantno i uziva dok ih ne interesujemo previse.

 

Edit: a ye, sto se tice tog odustajanja, vise faktora, malo su ljudi umorni, malo su svi core greedy pa je kao support jako tesko psihicki se boriti sa tim, a malo je artizi globalni fenomen i svi su u fazonu "fuck it im done" i trolovanja itd. Meh, kad bi svi igrali 100% do kraja, sve bi to izgledalo drugacije. A i da, meta trenutno je smece, i ta lina ima threshold kad stvarno dodje u situaciju da vise nista ne moze kao heroj ako je na support roli.

Edited by shpanac

...

Link to comment
Share on other sites

Sta znam ja bih rekao da je mmr sistem manje vise ok. Smatram da je vise do tebe samog nego do toga da te ranked smisleno koci u mjestu. Ja sam recimo trenutno 5.5, bio sam pre mjesec 5.8 ali sam se preselio pa me novi net jebe u mozak opasno, medjutim to nije ni poenta, poenta je da sam prosle godine proveo u USA jedno 5-6 mjeseci i tamo delio net sa pola hotela gdje sam radio (ali to me naravno nije sprecilo da igram dotu:D) i zbog toga sam u jednom trenutku spao na za mene nemogucih 3.3k i kada sam se vratio kuci bukvalno mi je trebalo samo par sedmica da opet predjem 5k. Hocu da kazem da te mmr u vecini slucajeva drzi tu gdje i pripadas, ja sebe smatram nekim 5k do 6k igracem (nadam se vise prema 6k) i znam da se sutra mogu sa 1k popeti na taj rejting opet ako treba. Imam neki 51.5% winrate sto je kontam skroz ok za mojih 4300+ partija, posebno sto se prije implementacije rankeda nije toliko ozbiljno ni igralo. Lako je imati 55% winrate sa 200 partija sad...

E sad, postoje odredjeni faktori na koje sistem mmr-a ne moze nikako da utice, nadrkani ljudi, idioti rusi koji spamaju mic sa blyat, ljudi koji jer su izgubili 5 partija zaredom namjerno upropaste sestu partiju svim svojim saigracima i onda tako to ide lancano. Ljudi ponajvise throwaju zbog potpune zablude o svom skillu, i onda u skladu sa tim cim nesto lose krene oni misle da bi sve ostale role mogli bolje da odrade u teamu, da igraju sa kompletnim kretenima i onda izgube skroz volju i useru svima, pff, sto je po meni najgore sto mozes da uradis. Sustina je manje vise da u rankedu mozes da budes ili fun-oriented ili win-oriented sa tim da ako si za ovo drugo moras biti spreeeeman mnogo da progutas stvari, i mnogo da zrtvujes svoj da kazem 'ponos' za pobedu i mislim hoces se zabaviti ali ne koliko bi inace trebao igrajuci video igricu, dok ako izaberes ovo prvo ne ocekuj stvarno neki napredak preveliki na ranked ratingu:D


p.s. i ja je igram nekad od 2006, mozda cak i '05, dobri dani bneta kada ti odma izbaci odakle je lik kad joinuje, ne bi se tad rusi naigrali :D

Edited by Mladenq
Link to comment
Share on other sites

Jebiga, takva je meta usrana, i ova sad i zadnjih par patcheva, zna se sa kojim herojima dobijas gejm, sa kojima gubis, kad vidim da moj pickuje nature's propheta mrak mi padne na oci.

A sto se tice rusa bas se danas ismijah, igram gejm, bukvalno 9 rusa nisu prestali da seru na globalu citav gejm jedni drugima, i ja pred kraj onako iz smora po ko zna koji put reko' pa sto jebeno igrate na eu west pod english lang preference a ovaj mi jedan odgovara "sry russia top 1 country, we need all servers"
:D

Link to comment
Share on other sites

Ja dok sam igrao wow, rusima je najbolji ping bio na serveru hostovanom u Svedskoj tako da stvarno ne znam. Mada iskreno, mislim da tu ima svega, deo ne zna da prebaci settings, deo hoce da utera karu zapadnjacima, deo nece da igra sa rusima, a deo misli da je ruski globalno govoren jezik jer su im tako u skoli rekli.

  • Upvote (+1) 1

...

Link to comment
Share on other sites

Jebiga, takva je meta usrana, i ova sad i zadnjih par patcheva, zna se sa kojim herojima dobijas gejm, sa kojima gubis, kad vidim da moj pickuje nature's propheta mrak mi padne na oci.

A sto se tice rusa bas se danas ismijah, igram gejm, bukvalno 9 rusa nisu prestali da seru na globalu citav gejm jedni drugima, i ja pred kraj onako iz smora po ko zna koji put reko' pa sto jebeno igrate na eu west pod english lang preference a ovaj mi jedan odgovara "sry russia top 1 country, we need all servers"
:D

Ne zna se nishta brate, smarate sa metom ubijate na rankedu. Shto ti pada mrak na ochi shto ljudi pikuju heroje u AP modu?

Link to comment
Share on other sites

Sta se ne zna, jesi dobar ti? Sto kaze covjek, safelane tb, alch pa samo kompletne idiote mozes tako dobiti. NP je takodje preuzasan trenutno, bukvalno ne moras ni neki counter ganjati za njega, jednostavno je kurcina beskorisna u bilo kojoj ozbiljnijoj partiji. Mislim, to ne znaci da ti ne mozes dobiti partije sa ovim herojima, naravno da mozes ali teeesko vs ozbiljnih protivnika, i jednostavno nemas nikakav razlog da ih biras u rankedu jer imas 10 boljih junglera i 10 boljih kerija od ovih navedenih heroja. Jedino mogu da shvatim da neko uzme NP-a da u neku ruku counteruje techiesa, ali ni tada nije prepametno jer on se bolje counteruje organizovanim gameplayom tima nego nekim konkretnim herojem. Ne zove se bezze meta, void je lomio pre 2-3 patcha a sad je skoro pa malo jaci krip. Dosta se zna vec u picku i osim ako nije prevelika razlika u skillu izmedju timova mnoge se partije vec tad rijese.

Mislim ja ovo sve govorim pod pretpostavkom da ti hoces da pobjedis i da igras ozbiljno, a ako hoces da se zajebavas idi igraj normal pickaj sta hoces koj k...

Edited by Mladenq
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...