Jump to content

Stan u prizemlju


Recommended Posts

Pa da sam lopov, pre bih otisao u taj "miran" kraj i pokrao lika bez resetki na terasi koji ce biti u fazonu "ok, fuck it", a ne da odem u blokove i da zabodem nesto sa terase i iskoci alfy da me juri dok me ne stigne i ziguje u rch.

 

a tamo svaka druga gajba ima sasvim solidan karabin sa nekom pristojnom optikom. u najmanju ruku

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

zivim vec dva meseca sa ribom u stanu na prizemlju, pre neko vece sam iz druge sobe cuo zvukove kao da je neko usao u stan kroz prozor, i kao, kazem ja curi: jebote, izgleda da nam je neko usao kroz prozor, onako kroz salu, odem cekiram i nema nista. desavalo se par puta to. tripovala je malo ona, a malo sam tripovao i ja. i poceli smo da kuliramo te stvari. juce pricam sa komsinicom iz stana pored, isto prizemlje, i kao pocela neka osnovna spika i to, zena mi isprica kao malo malo pa dodje neki tip koji manijaci, okaci se na prozor i gleda sta ima u stanu, kad se pogase svetla uglavnom. to radi jako dugo, i uglavnom nosi fantomku :) penje se cesto na njen prozor, a i na moj, to zna jer joj se cesto zalila zena koja je zivela u ovoj gajbi pre nas. pomislih, do jaja, dobro je da nisam ja lud i da se ne tripujem. stan je "iza zgrade", deo koji je jako mracan i neprohodan, kada padne mrak, postaje meka za ovakve aktivnosti. cura mi je pretrnula od straha, sto me je dodatno ispizdelo. veceras organizujem cheku, mozda budem imao srece. ima prste da mu isecem.

 

 

Link to comment
Share on other sites

zivim vec dva meseca sa ribom u stanu na prizemlju, pre neko vece sam iz druge sobe cuo zvukove kao da je neko usao u stan kroz prozor, i kao, kazem ja curi: jebote, izgleda da nam je neko usao kroz prozor, onako kroz salu, odem cekiram i nema nista. desavalo se par puta to. tripovala je malo ona, a malo sam tripovao i ja. i poceli smo da kuliramo te stvari. juce pricam sa komsinicom iz stana pored, isto prizemlje, i kao pocela neka osnovna spika i to, zena mi isprica kao malo malo pa dodje neki tip koji manijaci, okaci se na prozor i gleda sta ima u stanu, kad se pogase svetla uglavnom. to radi jako dugo, i uglavnom nosi fantomku :) penje se cesto na njen prozor, a i na moj, to zna jer joj se cesto zalila zena koja je zivela u ovoj gajbi pre nas. pomislih, do jaja, dobro je da nisam ja lud i da se ne tripujem. stan je "iza zgrade", deo koji je jako mracan i neprohodan, kada padne mrak, postaje meka za ovakve aktivnosti. cura mi je pretrnula od straha, sto me je dodatno ispizdelo. veceras organizujem cheku, mozda budem imao srece. ima prste da mu isecem.

2Xp0ZxM.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

posle nekoliko nedelja zatisja, veceras ulazim u stan, i devojka mi kaze kako je nesto cula da se sunja, a i oseca da nas neko posmatra... ja cekiram, i snimim macku.ok. nije proslo sat vremena, ona spava u dnevnoj pored mene, ja blejim, sve otvoreno, pogasena svetla. jasno cujem korake, cujem kako se neko prikrada, izadjem lagano do prozora u kuhinji i posmatram kroz mrezu, osluskujem. ne vidim nista, totalni mrak, vidim neko drvo i cujem iza njega suskanje. nije proslo par sekundi, liki krene da trci prema zgradi u kojoj sam, malo dalje od mene, uzima  svoj bajs i brise. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

mandril, sta se ti smejes? da si ti u ovoj situaciji, riba bi izlazila napolje sa toljagom umesto tebe :D

 

uzo testeru i velike makaze za grane i ostala sranja,  i pomlatio sve sto je predstavljalo skroviste za komane i manijake. 4 sata sam sekao grane i stabla, nema niceg vise  [yeahdude]

naisao sam na mnogo csprija i kesa sa lepkom, situacija je krajnje jeziva sto se tice djubreta. jebem li ga, sada ima mnogo vise svetla, bas mnogo. raspalicu neki reflektor sa senzorom eventualno, i to je to. mislim da sam resio 80% problema za sada.

 

 

 

 

 

@killy - devojka je nasledila stan.

 

 

enough good?  :tf:

Edited by Carlito

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...