Jump to content

Stan u prizemlju


Recommended Posts

Nikad mi ne膰e biti jasni ljudi koji kupe stan u prizemlju i ugrade re拧etke na prozore. I veliku terasu od 10+kvm su zabravili. Jbt kao okru啪ni zatvor.. logor..

Ako su ve膰 mogli da biraju, 拧to nisu uzeli ne拧to na visini? Mladi bra膷ni par sa dvoje male dece.

Moji su dobili stan pre 32+ god i nikad ni拧ta ni sa terase nije nestalo.

  • Downvote (-1) 5

i'm not fat, i'm just easy to see..

Link to comment
Share on other sites

Nikad mi ne膰e biti jasni ljudi koji kupe stan u prizemlju i ugrade re拧etke na prozore. I veliku terasu od 10+kvm su zabravili. Jbt kao okru啪ni zatvor.. logor..

Ako su ve膰 mogli da biraju, 拧to nisu uzeli ne拧to na visini? Mladi bra膷ni par sa dvoje male dece.

Moji su dobili stan pre 32+ god i nikad ni拧ta ni sa terase nije nestalo.

mom ortaku u blokovima su redovno krali trenerke i pantalone kad se su拧e.

Plus - ode拧 na odmor, nema nikog gajbi, na terasu uleti拧 u dva koraka i u stanu si realno, itd. Ne ka啪em da izgleda lepo ali ono, ima svoju svrhu i kontam da dosta ljudi to radi iz opravdanih razloga, koji god da su, nego iz 膷iste paranoje. To 拧to se tebi nije desilo, ne zna膷i da se ne de拧ava drugima ili da se ne膰e desiti tebi. Mo啪da ti ljudi koji su ogradili svoju terasu su ve膰 imali problema? Mo啪da je firma u prizemlju sa dosta opreme? Mo啪da je lopovski kraj? Ali uvek je lepo romantizovati kako je "svet postao bezli膷an i paranoi膷an i kako se ljudi zatvaraju i ogra膽uju od drugih ljudi dok ceo dan gledaju u telefone" i sva ta 9GAG kvaziantikapitalisti膷ka sranja 拧to se mase primaju dok piju jutarnju kafu pre posla da uvere sebe kako su oni slobodni i totalno nisu takvi.

Edited by CheighLee
  • Upvote (+1) 2

pljk!

Link to comment
Share on other sites

pa ima tu logike, i vi拧e od trolovanja mada kontam da dete kada baci pogled sa recimo tre膰eg sprata i vi拧e je u fazonu "fuck this" ali prizemlje je tu, blizu, deluje realno, detetu dva metra visine nije ne拧to stra拧no i onda proba ne拧to.聽

Ja sam kao klinac u vrti膰u bio u fazonu na nekom zidi膰u od metar i kusur, probao da sko膷im (bikoz deca su glupa), pao i to facom na kamen. Ho膰u re膰i da je privla膷nije sko膷iti kroz prozor/terasu na prizemlju nego sa vi拧ih spratova.

Edited by CheighLee
  • Downvote (-1) 4

pljk!

Link to comment
Share on other sites

mom ortaku u blokovima su redovno krali trenerke i pantalone kad se su拧e.

Cerak je relativno miran kraj.

Ma拧i拧 poentu, jasno je meni sve to (lopovi, firme, vrednosti..), ali 拧to u startu da kupi拧 stan u prizemlju, ako ve膰 ima拧 problema sa paranojom? Prvi im je stan, kupljen pre manje od godinu dana.

i'm not fat, i'm just easy to see..

Link to comment
Share on other sites

on je naveo jedan od gomile razloga za拧to bi neko imao re拧etke na prozorima u prizemlju, i to ne mora da bude jedan jedini razlog, mo啪de da bude "jedan od" razloga. Ja sam samo dodao za拧to to ima neke logike jer su neka deca takva kakva su. Nit je on rekao da svu decu treba staviti iza re拧etaka niti sam ja to rekao niti sam rekao da svi u prizemlju treba da imaju re拧etke ve膰 da zavisi od slu膷aja. Ne vidim 拧ta je tu tebi sad problem i 拧ta ti to misli拧 da je ba拧 pogre拧no u tome i 拧ta ti ceni拧 za ultimativnu istinu ali please, do tell?


Ma拧i拧 poentu, jasno je meni sve to (lopovi, firme, vrednosti..), ali 拧to u startu da kupi拧 stan u prizemlju, ako ve膰 ima拧 problema sa paranojom? Prvi im je stan, kupljen pre manje od godinu dana.

Pa 拧to pita拧 mene, o膷igledno 膷im zna拧 da im je prvi stan, zna膷i mo啪da i da su ti kom拧ije, pitaj njih pa javi ovde da znamo ta膷no za taj jedan slu膷aj koji je razlog umesto da ma拧tamosva拧tamo po forumskom obi膷aju 拧bbkbb :D

Edited by CheighLee

pljk!

Link to comment
Share on other sites

聽袗 屑芯卸写邪 褋褍 褋械 褬械写胁邪 褋泻褉锌懈谢懈 懈 蟹邪 褌邪褬 褋褌邪薪 薪邪 锌褉懈蟹械屑褭褍 (泻芯屑械 褬械 褑械薪邪 屑邪褮邪 懈蟹 写邪褌芯谐 褉邪蟹谢芯谐邪)?聽

  • Upvote (+1) 2

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

Cerak je relativno miran kraj.

Pa da sam lopov, pre bih otisao u taj "miran" kraj i pokrao lika bez resetki na terasi koji ce biti u fazonu "ok, fuck it", a ne da odem u blokove i da zabodem nesto sa terase i iskoci alfy da me juri dok me ne stigne i ziguje u rch.

  • Upvote (+1) 3
  • Downvote (-1) 1

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna li膷nost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja 膰u za po膷etak navesti dvojicu: kojot i gruja.

Link to comment
Share on other sites

Lik je fudbaler, a tata mu radi/radio u Nema膷koj. Nije do para.

Laki, zar mora taj split? :)

袗泻芯 薪懈褬械 写芯 锌邪褉邪 褕褌邪 褋褍 褔械泻邪谢懈 褋邪 锌褉胁懈屑 褋褌邪薪芯屑 泻邪写 胁械褯 懈屑邪褬褍 写胁芯褬械 写械褑械 ? :袩聽

袗 屑芯卸写邪 褋械 褬械写薪芯褋褌邪胁薪芯 锌谢邪褕懈 胁懈褋懈薪械 懈 褬械写懈薪邪 芯锌褑懈褬邪 屑褍 褬械 写邪 卸懈胁懈 褍 锌褉懈蟹械屑褭褍 :)

袧械屑邪 聽斜褍写褍褯薪芯褋褌懈 斜械蟹 懈褋褌懈薪械.

Link to comment
Share on other sites

Moji zive u prizemlju i po meni su lepo to resili tako sto su posadili neke puzavice ili kako se to vec zove (mozda divlje ruze? nemam pojma)... veoma gusto raste jedno dva metra u dubini tako da bi dosli do terase i ograde na njoj mora da se probije par metara gustog rastinja sa velikim bodljama sto je prakticno nemoguce bez da se pravi velika buka i ponese motorna testera :)聽

Inace cveta bas lepo i sareno skoro kao ruzhe tako da je leti bas uzivancija na terasi a ne izgleda ruzno kao u zatvoru sto je i njih smaralo.聽

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Ma lol nije tako, to ide do nivoa same ograde ne preko tako da vidik nije blokiran. Kolonija insekata nema, katkad se na leto pojavi par osa dok cveta i to je sve.

slikacu danas sutra ako se setim聽

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...